Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Somiera Metalica

Somierele metalice prezentate sunt realizate dupa cum urmeaza :
- Cadru metalic intodoit din teava patrata de 30x30x1,5 mm
- Picioare din teava patrata
- Elemente de consolidare colt din profil metalic
- Sipci elastice din furnir tehnic presat in 7 straturi
- Elemente de incastrare din material plastic
- Alte elemente de asamblare (suruburi,piulite)
Aceste produse se realizeaza intr-o gama foarte larga de dimensiuni, oferim orice caracteristici dimensionale in functie de comanda.

Datorita rezistentei marite, acesti suporti pot fi folositi de asemenea la construirea directa a patului pe cadru. In acest sens la comanda beneficiarului se pot reailiza atat gauri de fixare a cadrului de pat cat si elemente auxiliare de prindere dupa caz. Inaltimea somierei poate fi de asemenea comandata in functie de scopul utilizarii.
▼ Vezi toate detaliile
▲ Ascunde detaliile

Detalii

Somiera cu cadru metalic, picioare din teava de 1 1/4" si elemente de consolidare metalice
de la 228,48 RON
 

Somiera Metalica

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru
a o putea vedea la dimensiune completa

Departeaza
Apropie

Mai multe poze

* campuri obligatorii

Pareri clienti
Spune parerea ta

Parerea ta despre: Somiera Metalica

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Evaluarea ta
[profiler]
Memory usage: real: 26738688, emalloc: 26285920
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7911100
mage::app::init::system_config0.0028179,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00641341,512262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009111,7440
mage::app::init::stores0.042212,289,5762,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019711,017,4801,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00201252,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003194080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003193840
mage::app::init_front_controller0.00911291,184262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002412,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381142,976262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,9360
OBSERVER: cms0.0005118,4320
OBSERVER: blog0.0009147,8240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00721246,552262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002104080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002124080
mage::dispatch::routers_match0.6899100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.032811,765,8882,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0019196,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0039298,6400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00601229,392262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00991827,8721,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00691215,1040
OBSERVER: log0.00671212,0000
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.6528100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00471205,7440
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0049180124,3680
__EAV_LOAD_MODEL__0.056122,015,6641,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00282140,5120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00149254,9920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002410010,7200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01472406,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0004548,3440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01452313,600262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01452599,544524,288
OBSERVER: inventory0.02204795,248524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0021294,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0004211,9920
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.032111,593,1201,572,864
OBSERVER: reports0.029911,454,3521,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011187,384262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0010130,8560
OBSERVER: sendfriend0.00201133,6800
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0015131,856262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.004016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.103416,494,0966,291,456
BLOCK: formkey0.00361262,248262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.001598504262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0012985040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0011986640
BLOCK: root0.0011184,7520
BLOCK: head0.00161123,6640
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041623,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003814,9200
BLOCK: after_body_start0.00091109,024262,144
BLOCK: global_notices0.0006159,1440
BLOCK: header0.0007168,9520
BLOCK: top.links0.0009175,472262,144
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007166,3760
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00681409,016262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00051910,3360
BLOCK: top_links0.0006155,336262,144
BLOCK: store_language0.0010186,5280
BLOCK: top.container0.0007163,0800
BLOCK: breadcrumbs0.0007164,5200
BLOCK: global_messages0.00181118,816262,144
BLOCK: footer0.0009197,4160
BLOCK: core_profiler0.0007162,472262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021353,8000
BLOCK: catalog.topnav0.00401291,856262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00271278,840262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006153,6960
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00381319,336524,288
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005158,8080
BLOCK: google_analytics0.0010182,8480
BLOCK: head_rss0.0012189,936262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00241174,9760
BLOCK: blog_tags0.0012381,312262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00151123,1440
BLOCK: livechat.chat0.00781342,616262,144
BLOCK: product.info0.00271184,344262,144
BLOCK: product.info.media0.00111146,704262,144
BLOCK: product.info.additional0.0007162,3520
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00171161,016262,144
BLOCK: product.review.form0.00701437,056262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0010193,016262,144
BLOCK: product.description0.0006158,7280
BLOCK: product.info.options0.0010182,3280
BLOCK: html_calendar0.0009185,296262,144
BLOCK: product.info.container10.0007163,9120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00301236,216262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.00231132,9040
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0006163,232262,144
BLOCK: productalert.price0.0006161,0880
BLOCK: productalert.stock0.0006161,4960
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101130,208262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00141118,6560
BLOCK: 0.00171249,912262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.4252100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0010654880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00744546,8080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.409616,810,8727,340,032
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01021178,6240
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00321516,1840
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0017175,2000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02955993,088262,144
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.026559101,672262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01301325,664524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021161,192262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view.phtml0.354816,090,4486,291,456
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.1346221,769,2562,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0020174,8240
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03501210,336524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.080011,029,7841,310,720
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0803361,063,4081,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0005110,8080
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00531527,544524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0024266,9200
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0040274,8240
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.03172172,424786,432
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01852724,496262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01772721,976262,144
OBSERVER: tax0.00432257,312262,144
OBSERVER: giftmessage0.0011258,0240
OBSERVER: bundle_observer0.00233103,6000
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01351302,5120
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001111,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0040889,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00511222,784262,144
OBSERVER: catalogrule0.00491219,824262,144
locale/currency0.0050392,808262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00251161,6240
OBSERVER: weee0.00241158,5920
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001413,6720
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0094137,8000
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.003614,2240
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0005364160
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0005364000
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.01021278,496262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0261169,2560
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.017218,9840
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.001717,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0063136,3760
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0023135,8640
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.03971591,992524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/product/view/list.phtml0.03061375,384262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/review/form.phtml0.02971372,416262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Collection0.0006316,5200
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Option_Collection0.0010314,5440
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.0113162,9280
frontend/lumeasomnului/default/template/contacts/productsform.phtml0.0017125,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003967,0480
CACHE_URL0.00931116,8080