Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Saltele Copii

Lista Tabel

3 Articol(e)

Seteaza descrescator
  • - (RON)
  1. Saltea Ortopedica Copii

    Saltea Ortopedica Copii

    de la 178,75 RON

    Saltea super ortopedica Baby cu miez elasic, strat de vata textila si husa rezistenta. Compozitie : - miez elastic din arcuri bitronconice tip Bonnel - pasla impregnata si ridigizata - strat de vata textila - covor textil netesut din fibre in amestec - husa din tesatura rezistenta Vezi mai mult
  2. Saltea spuma poliuretanica

    Saltea spuma poliuretanica

    de la 88,45 RON

    Saltea Baby cu spuma poliuretanica, strat de vata textila si husa rezistenta. Compozitie : - miez din spuma poliuretanica de 7 cm - strat de vata textila - husa din tesatura rezistenta Vezi mai mult
  3. Saltea Copii Cocos

    Saltea Copii Cocos

    Reducere: 14% 14%

    de la 391,48 RON

    Pret normal: 453,96 RON

    Saltea Baby cu nuca de cocos, strat de vata textila si husa rezistenta. Salteluta perfecta pentru bebe ! Vezi mai mult
       
[profiler]
Memory usage: real: 30146560, emalloc: 28849200
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.3040100
mage::app::init::system_config0.0028179,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00641341,512262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009111,7440
mage::app::init::stores0.041312,289,5762,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019111,017,4801,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00684662,3920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0008494080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0008494160
mage::app::init_front_controller0.00931291,184262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002612,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381142,976262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,9360
OBSERVER: cms0.0005118,4320
OBSERVER: blog0.0009147,8240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00531246,552262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0009624080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0004304720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0010644080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0004325360
mage::dispatch::routers_match2.2052100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033611,765,9122,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0019196,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0052298,608262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002111,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00591229,416262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00991827,8241,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00651215,1440
OBSERVER: log0.00631212,0400
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0010145,7040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.1680100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0009921,8960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00461205,864262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01321147209,5280
__EAV_LOAD_MODEL__0.3200325,281,7442,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00364151,4800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0064413245,4640
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003213714,6240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1381323,071,456262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001519730,0880
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.103832488,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001101,6560
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001101,6560
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0032997,8400
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.004532101,1680
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00812750,152786,432
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00241165,6640
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00231162,7280
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0029124,2720
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.003116560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.139517,177,1447,077,888
BLOCK: formkey0.00361246,760262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011694080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0008694080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0008694080
BLOCK: root0.0011181,568262,144
BLOCK: head0.00151117,1040
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00091105,5040
BLOCK: global_notices0.0006157,200262,144
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0008172,0400
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00701403,384524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00093217,2000
BLOCK: top_links0.0006153,6960
BLOCK: store_language0.0010183,0560
BLOCK: top.container0.0007160,152262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7360
BLOCK: global_messages0.00171112,7680
BLOCK: footer0.0009194,936262,144
BLOCK: core_profiler0.0007159,8000
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0020351,6400
BLOCK: catalog.topnav0.00161111,8240
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,520262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241266,024262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,2320
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00371317,168262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005157,0320
BLOCK: google_analytics0.0010180,904262,144
BLOCK: head_rss0.0012187,6160
BLOCK: add.blog.footer0.00241172,016262,144
BLOCK: blog_tags0.0012379,4800
BLOCK: catalog.vertnav0.00151118,8080
BLOCK: livechat.chat0.00751340,880524,288
BLOCK: currency0.0008168,7040
BLOCK: category.products0.01341621,504524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.009017107,5440
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0023355,2960
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0005354800
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0002174880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.040935992,728524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.2882351,618,5525,242,880
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0023352160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1202352,538,248786,432
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003177440
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001161360
BLOCK: product_list0.00111103,416262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00701303,096262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00191148,9040
BLOCK: catalog.toolbar0.051212,090,5602,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00545183,9120
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002125200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0014219,3520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0024467,3200
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0004126,4880
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101126,4080
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.9467100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006404080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00553334,4640
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml1.9314111,865,68813,107,200
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01231308,512524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00271213,2000
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0017175,1680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00373814,5760
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00173819,0320
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01241322,112262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021160,8800
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/category/view.phtml1.8038111,009,96812,058,624
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0002184880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1115182,530,640786,432
OBSERVER: tax0.005918257,256262,144
OBSERVER: inventory0.1383412,468,944524,288
OBSERVER: giftmessage0.00341873,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0002185,3200
OBSERVER: bundle_observer0.008818167,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list.phtml0.424315,004,4085,505,024
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.365513,309,1683,145,728
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/layer/toolbarview.phtml0.358613,338,5363,145,728
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003234640
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.051523438,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042314,2000
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.0005147,6240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00261360,3200
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.018114228,064262,144
OBSERVER: catalogrule0.017214227,600262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.0004137,0400
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes1.2502134,683,9766,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.012313151,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00572733,1680
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.366013284,120262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.7854133,765,6006,029,312
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.78864424,246,9926,029,312
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.00761396,4960
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.0002137,4640
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.00541374,4720
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.0110137,6640
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.063113284,4240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002147,3280
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.034231,169,7601,572,864
locale/currency0.01344661,168786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.0829169,2240
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003967,0480
CACHE_URL0.00951108,3680