Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Alege o categorie

Lexicon

  • A
  • B
  • C
  • D
  • E
  • F
  • G
  • H
  • I
  • J
  • K
  • L
  • M
  • N
  • O
  • P
  • Q
  • R
  • S
  • T
  • U
  • V
  • W
  • X
  • Y
  • Z
No definition
[profiler]
Memory usage: real: 12582912, emalloc: 12359128
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2902100
mage::app::init::system_config0.0028179,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00641341,616262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008911,7440
mage::app::init::stores0.042412,289,5682,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019911,017,4401,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0007412,3760
mage::app::init_front_controller0.00921291,208262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002512,1200
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391142,960262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,9520
OBSERVER: cms0.0005118,4320
OBSERVER: blog0.0009147,8400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00521245,160262,144
mage::dispatch::routers_match0.1904100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033511,765,9042,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0019196,248524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0033196,9840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00621229,336262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01031827,8801,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00721215,1600
OBSERVER: log0.00701212,0560
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,6640
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index0.1535100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00241163,9840
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00231161,0480
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,0320
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index::layout_load0.0012120,4400
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index::layout_generate_xml0.002616560
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index::layout_generate_blocks0.066013,940,0803,932,160
BLOCK: formkey0.00371246,848262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0008524080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0006525360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0006524080
BLOCK: root0.0010181,5600
BLOCK: head0.00161117,112262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00091105,5360
BLOCK: global_notices0.0006157,1840
BLOCK: header0.0007166,136262,144
BLOCK: top.links0.0009172,0400
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00701403,496524,288
BLOCK: top_links0.0006153,6800
BLOCK: store_language0.0010183,0560
BLOCK: top.container0.0007160,1680
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,736262,144
BLOCK: global_messages0.00171112,8000
BLOCK: footer0.0009194,9360
BLOCK: core_profiler0.0007159,8640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0020351,7520
BLOCK: catalog.topnav0.00461334,896262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,8240
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241263,608262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005152,168262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00361291,536262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005156,7520
BLOCK: google_analytics0.0010176,9600
BLOCK: head_rss0.0012184,648262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00241164,0800
BLOCK: blog_tags0.0012376,5840
BLOCK: catalog.vertnav0.00151115,4400
BLOCK: livechat.chat0.00781329,064262,144
BLOCK: lexicon0.0011188,360262,144
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index::layout_render0.0821100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004294080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00412424,8080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.072811,079,9281,048,576
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01221282,232262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00231011,7280
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0017168,1760
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00272713,6160
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00132715,8800
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01261322,448262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021160,8000
frontend/lumeasomnului/default/template/lexicon/lexicon.phtml0.03041201,000262,144
CORE::create_object_of::Innobyte_Lexicon_Model_Lexicon0.00052914,7920
CORE::create_object_of::Inchoo_Developer_Model_Firephp0.0011154,2080
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0018194,472262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003967,0480
CACHE_URL0.0050163,3760