Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.
[profiler]
Memory usage: real: 12582912, emalloc: 12297904
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2706100
mage::app::init::system_config0.0027179,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00641341,560262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009011,7440
mage::app::init::stores0.041712,289,5762,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0008135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019411,017,4401,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003122,3760
mage::app::init_front_controller0.00921291,240262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002612,1200
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381143,008262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,9360
OBSERVER: cms0.0005118,4320
OBSERVER: blog0.0009147,8240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00521245,184262,144
mage::dispatch::routers_match0.1717100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.034211,920,9442,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0019196,1840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0036197,0800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00561229,352262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00981827,8161,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00681215,1760
OBSERVER: log0.00671212,0720
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,6720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0010186,032262,144
mage::dispatch::controller::action::customer_account_login0.1289100
mage::dispatch::controller::action::customer_account_login::layout_load0.0014120,6880
mage::dispatch::controller::action::customer_account_login::layout_generate_xml0.003016560
mage::dispatch::controller::action::customer_account_login::layout_generate_blocks0.066313,909,4083,670,016
BLOCK: formkey0.00361246,928262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0008494080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0006495360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0006494080
BLOCK: root0.0010181,5600
BLOCK: head0.00151117,0720
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00091105,536262,144
BLOCK: global_notices0.0005157,1840
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0008172,040262,144
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00681403,408262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0003126,6400
BLOCK: top_links0.0006153,6720
BLOCK: store_language0.0010183,080262,144
BLOCK: top.container0.0007160,1680
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7360
BLOCK: global_messages0.00171112,800262,144
BLOCK: footer0.0009194,9440
BLOCK: core_profiler0.0007159,8880
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0019351,7440
BLOCK: catalog.topnav0.00451334,792524,288
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,8240
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241263,856262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,1440
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00361291,584262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005156,7520
BLOCK: google_analytics0.0010176,944262,144
BLOCK: head_rss0.0011184,6400
BLOCK: add.blog.footer0.00231164,040262,144
BLOCK: blog_tags0.0010275,1120
BLOCK: catalog.vertnav0.00151115,4400
BLOCK: livechat.chat0.00931329,024262,144
BLOCK: customer_form_login0.0017164,8080
mage::dispatch::controller::action::customer_account_login::layout_render0.0577100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005324080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00472626,8400
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.04851860,9601,048,576
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01181289,088524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00231011,7280
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0017174,1120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00303014,5760
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00143017,4400
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01251322,424262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/template/links.phtml0.001024,6000
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0020160,8160
frontend/lumeasomnului/default/template/customer/form/login.phtml0.002215,3600
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0013153,3200
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003967,0480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/footer.phtml0.003513,2800
CACHE_URL0.0051164,1120