Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Contacteaza-ne

* campuri obligatorii

[profiler]
Memory usage: real: 12320768, emalloc: 12114960
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2599100
mage::app::init::system_config0.0029179,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00641341,560262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009111,7440
mage::app::init::stores0.041512,289,6002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0008135,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019311,017,5201,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003122,3760
mage::app::init_front_controller0.00931291,184262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002612,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381142,960262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,9520
OBSERVER: cms0.0005118,4320
OBSERVER: blog0.0009147,8400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00531245,176262,144
mage::dispatch::routers_match0.1600100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033411,766,0642,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0019196,184262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0031196,984262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00651229,328262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01001827,8081,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00711215,1680
OBSERVER: log0.00701212,0640
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,6720
mage::dispatch::controller::action::contacts_index_index0.1229100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00241164,2400
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00221161,3040
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,2880
mage::dispatch::controller::action::contacts_index_index::layout_load0.0004120,7360
mage::dispatch::controller::action::contacts_index_index::layout_generate_xml0.002616560
mage::dispatch::controller::action::contacts_index_index::layout_generate_blocks0.065113,871,5283,670,016
BLOCK: formkey0.00361246,928262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0008524080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0006525360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0006524080
BLOCK: root0.0010181,5600
BLOCK: head0.00161117,080262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00091105,5360
BLOCK: global_notices0.0005157,184262,144
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0008172,0400
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00691403,496524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0003105,5840
BLOCK: top_links0.0006153,6720
BLOCK: store_language0.0010183,0560
BLOCK: top.container0.0007160,168262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0006161,7360
BLOCK: global_messages0.00171112,7600
BLOCK: footer0.0009194,936262,144
BLOCK: core_profiler0.0007159,8800
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0020351,7600
BLOCK: catalog.topnav0.00461334,840524,288
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,9120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241263,664262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005152,1440
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00361291,584262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005156,7520
BLOCK: google_analytics0.0010176,9760
BLOCK: head_rss0.0012184,640262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00231164,0960
BLOCK: blog_tags0.0012376,584262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00151115,4400
BLOCK: livechat.chat0.00771329,080262,144
BLOCK ACTION: root -> setHeaderTitle0.0007117,5760
mage::dispatch::controller::action::contacts_index_index::layout_render0.0522100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004294080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00402424,8080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.04271840,952786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01211282,488262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00231011,7280
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0017168,184262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00282713,6000
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00132715,8800
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01281322,360262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021160,8640
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0013153,264262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003967,0480
CACHE_URL0.0051162,8720