Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.
[profiler]
Memory usage: real: 13893632, emalloc: 13789888
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2880100
mage::app::init::system_config0.0028179,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00651341,584262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009211,7440
mage::app::init::stores0.042612,289,8002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019911,017,5601,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004132,3920
mage::app::init_front_controller0.00931291,256262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002512,1200
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391143,024262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,9360
OBSERVER: cms0.0005118,4320
OBSERVER: blog0.0009147,8240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00521245,152262,144
mage::dispatch::routers_match0.1877100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.034511,765,9122,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0020196,1840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0048197,0800
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002111,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00611229,336262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00991827,8161,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00701215,2320
OBSERVER: log0.00681212,1280
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,7040
mage::dispatch::controller::action::checkout_cart_index0.1484100
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,072262,144
Mage_Checkout_CartController::indexActioncart_display0.1397100
mage::dispatch::controller::action::checkout_cart_index::layout_load0.0005125,5840
mage::dispatch::controller::action::checkout_cart_index::layout_generate_xml0.003816560
mage::dispatch::controller::action::checkout_cart_index::layout_generate_blocks0.080114,989,5044,718,592
BLOCK: formkey0.00371246,912262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010665360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0008664080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0008664080
BLOCK: root0.0011181,5840
BLOCK: head0.00161117,072262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002611,1760
BLOCK: after_body_start0.00091105,5360
BLOCK: global_notices0.0006157,1840
BLOCK: header0.0007166,144262,144
BLOCK: top.links0.0009172,0400
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00441234,520262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0003105,5840
BLOCK: top_links0.0006153,6960
BLOCK: store_language0.0010183,1520
BLOCK: top.container0.0007160,168524,288
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7360
BLOCK: global_messages0.00181112,7840
BLOCK: footer0.0009194,9680
BLOCK: core_profiler0.0007159,8080
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021351,7840
BLOCK: catalog.topnav0.00461334,896262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,848262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241263,896262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,1440
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00371291,560262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005156,7520
BLOCK: google_analytics0.0010176,9200
BLOCK: head_rss0.0012184,640262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00241164,0800
BLOCK: blog_tags0.0010275,136262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00151115,4400
BLOCK: livechat.chat0.00781329,120262,144
BLOCK: checkout.cart0.00801608,136786,432
BLOCK: checkout.cart.methods.onepage0.0008260,8160
BLOCK: checkout.cart.methods.multishipping0.0006158,8880
BLOCK: checkout.cart.coupon0.0006164,0800
BLOCK: checkout.cart.shipping0.0010192,104262,144
BLOCK: checkout.cart.crosssell0.0010190,8080
BLOCK: checkout.cart.totals0.0009181,5520
BLOCK: checkout.cart.methods.googlecheckout.top0.0008171,072262,144
BLOCK: googleoptimizer.conversion.script0.00111130,4400
mage::dispatch::controller::action::checkout_cart_index::layout_render0.0549100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004304080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00402424,8160
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.04481918,640786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01221306,792262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00231011,7280
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018175,0960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00292814,5840
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00142817,0400
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01301322,888262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021160,8880
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0013153,2480
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003967,0480
CACHE_URL0.0053160,0560