Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Cautare avansata in catalog produse

[profiler]
Memory usage: real: 29622272, emalloc: 29013368
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.7826100
mage::app::init::system_config0.0028179,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00651341,560262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009311,7440
mage::app::init::stores0.041512,289,5922,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019111,017,4561,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00654452,3840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0011704080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0011704080
mage::app::init_front_controller0.00921291,168262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002512,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381142,976262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,9200
OBSERVER: cms0.0005118,4320
OBSERVER: blog0.0009147,8080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00511245,216262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004234080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004254080
mage::dispatch::routers_match2.6836100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.034211,765,9442,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0019196,224262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0053298,624262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002111,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00591229,344262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01011827,8721,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00681215,1440
OBSERVER: log0.00671212,0480
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,6640
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index2.6460100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00241163,9600
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00221161,0240
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,0400
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_load0.0004121,3120
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_generate_xml0.002716560
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_generate_blocks0.071514,169,0403,932,160
BLOCK: formkey0.00361246,952262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0008554080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007555360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0007554080
BLOCK: root0.0010181,5520
BLOCK: head0.00151117,096262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003814,7600
BLOCK: after_body_start0.00091105,5360
BLOCK: global_notices0.0006157,1840
BLOCK: header0.0007166,144262,144
BLOCK: top.links0.0008172,0400
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00691403,432524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0003105,5840
BLOCK: top_links0.0006153,6720
BLOCK: store_language0.0010183,0560
BLOCK: top.container0.0007160,1680
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,776262,144
BLOCK: global_messages0.00171112,8000
BLOCK: footer0.0009194,976262,144
BLOCK: core_profiler0.0007159,8880
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0020351,7520
BLOCK: catalog.topnav0.00461334,904262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,8240
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241263,640262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005152,1440
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00361291,560262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005156,7520
BLOCK: google_analytics0.0010176,9760
BLOCK: head_rss0.0012184,640262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00241164,0800
BLOCK: blog_tags0.0012376,584262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00151115,4400
BLOCK: livechat.chat0.00951329,040262,144
BLOCK: right_currency0.0007167,9440
BLOCK: catalogsearch_advanced_form0.00281163,368262,144
BLOCK: html_calendar0.0009179,9360
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_render2.5694100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005354080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00442626,8480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.5587117,444,93617,825,792
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01221288,920262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00231011,7280
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0017173,7840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00333314,5600
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00163318,0400
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01171265,352262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001113,5920
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/advanced/form.phtml2.5017116,042,49616,777,216
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0005217,9440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00461226,6640
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01571423239,0240
__EAV_LOAD_MODEL__0.2462214,704,7042,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00323156,048262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0068426270,0640
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00149910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0981212,407,488524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001215523,7520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.086021550,760262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00221108,9680
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.003721109,9040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00421168,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.001216,3040
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0015213,8080
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0004217360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003214880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0367211,354,336524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.4885212,934,5528,650,752
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0036212160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1893214,035,016786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1772213,969,712786,432
OBSERVER: tax0.006421257,480262,144
OBSERVER: inventory0.1950413,815,072786,432
OBSERVER: giftmessage0.00402168,4560
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003216,1840
OBSERVER: bundle_observer0.010821235,8400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00042113,5760
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003204720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.045720408,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00032012,3920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00082110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00402091,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.026420232,3680
OBSERVER: catalogrule0.025220233,0320
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00072010,2320
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.0344208,435,8729,961,472
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.018520196,6320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00874149,6320
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.560920341,992262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.3035206,913,6569,437,184
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.30866807,645,5929,437,184
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.012020151,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00511527,552786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00042011,2720
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.008920113,5280
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01772011,2960
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.114920757,9680
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0033574,0000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0009111,7280
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.001717,3440
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0017194,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003967,0480
CACHE_URL0.0062175,1440