Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.
[profiler]
Memory usage: real: 12845056, emalloc: 12557064
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2667100
mage::app::init::system_config0.0028179,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00651341,608262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009111,7440
mage::app::init::stores0.041612,289,6642,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019311,017,5761,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003142,3760
mage::app::init_front_controller0.00921291,184262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002512,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381142,976262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,9360
OBSERVER: cms0.0005118,4320
OBSERVER: blog0.0009147,8240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00521245,160262,144
mage::dispatch::routers_match0.1675100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033911,765,4882,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0019196,2080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0047196,8400
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002011,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00591229,520262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01011827,7041,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00671215,0400
OBSERVER: log0.00651211,9440
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,6720
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view0.1270100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0020197,4720
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0019194,4800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00251164,4240
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00231161,3600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,0480
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_load0.0012121,8400
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_xml0.002816560
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_blocks0.068414,068,4323,932,160
BLOCK: formkey0.00361246,808262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009574080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007574080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0006574080
BLOCK: root0.0010181,792262,144
BLOCK: head0.00151117,1120
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00091105,5200
BLOCK: global_notices0.0006157,184262,144
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0009172,0640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00671394,952524,288
BLOCK: top_links0.0006153,6720
BLOCK: store_language0.0010183,0560
BLOCK: top.container0.0007160,152262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7360
BLOCK: global_messages0.00181115,0720
BLOCK: footer0.0009194,936262,144
BLOCK: core_profiler0.0007159,8240
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0020351,6400
BLOCK: catalog.topnav0.00461332,776262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,904262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241263,640262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,1440
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00361291,576262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005156,7520
BLOCK: google_analytics0.0010177,0000
BLOCK: head_rss0.0012184,632262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00231164,0800
BLOCK: blog_tags0.0012376,584524,288
BLOCK: catalog.vertnav0.00151115,4640
BLOCK: livechat.chat0.00781328,5520
BLOCK: cms_page0.0020188,248262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101121,9280
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_render0.0454100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003234080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00321818,7520
frontend/lumeasomnului/default/template/page/1column.phtml0.03651768,176786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01251299,992262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.001145,1520
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018174,952262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00232214,5440
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00122215,8160
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01251306,760262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021160,8400
CACHE_URL0.0044155,3440