Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Accesorii Saltele

Accesorii Saltele
Lista Tabel

5 Articol(e)

Seteaza descrescator
  • - (RON)
[profiler]
Memory usage: real: 32243712, emalloc: 30707976
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.0787100
mage::app::init::system_config0.0029179,808262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00671341,608262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009211,7440
mage::app::init::stores0.043912,289,5922,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.020111,017,4721,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00885382,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0010613920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0011614080
mage::app::init_front_controller0.00971291,168262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002712,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00401142,944262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00251129,9520
OBSERVER: cms0.0005118,4320
OBSERVER: blog0.0010147,8400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00871259,080262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0012724080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0004304800
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0013744080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0005325360
mage::dispatch::routers_match2.9717100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.040011,754,0562,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0020196,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0039298,672262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.01011217,504524,288
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01101827,8241,048,576
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00851215,0800
OBSERVER: log0.00831212,0080
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0016145,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.9276100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00131022,4720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00511205,864262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01681336226,1120
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002114720
__EAV_LOAD_MODEL__0.4574426,389,2562,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00394151,7440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0086507301,2640
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003313614,4800
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.2010424,025,184524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.002023736,2080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.150042518,960524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0002121,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001121,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Increment0.0001111,8080
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00421197,8400
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.006342103,1840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00952750,4001,048,576
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00261165,0400
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00251162,1040
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,0160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0011124,0800
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.003316560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.156017,168,5127,077,888
BLOCK: formkey0.00391246,800262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0012693840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009694080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0008694080
BLOCK: root0.0011181,5680
BLOCK: head0.00171117,144262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00091105,5040
BLOCK: global_notices0.0006157,184262,144
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0009172,0560
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00801403,424524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00123820,3680
BLOCK: top_links0.0006153,6720
BLOCK: store_language0.0010183,0560
BLOCK: top.container0.0007160,152262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7360
BLOCK: global_messages0.00231112,7920
BLOCK: footer0.0010194,944262,144
BLOCK: core_profiler0.0009159,8000
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0027351,6400
BLOCK: catalog.topnav0.00181111,8240
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,536262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00261265,984262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,2320
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00421317,096262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006157,0320
BLOCK: google_analytics0.0010180,904262,144
BLOCK: head_rss0.0012187,6160
BLOCK: add.blog.footer0.00261172,024262,144
BLOCK: blog_tags0.0012379,4960
BLOCK: catalog.vertnav0.00151118,7840
BLOCK: livechat.chat0.01021340,736524,288
BLOCK: currency0.0014168,7040
BLOCK: category.products0.01381612,952524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0006110,5920
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0023265,3040
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0007264880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0434261,271,248524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.4248262,137,8967,602,176
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0033262160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1854263,234,320786,432
BLOCK: product_list0.00131103,456262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00781302,992262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00241148,9120
BLOCK: catalog.toolbar0.055512,090,6242,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00758202,3040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0004184960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0020219,3520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0025467,3680
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0004126,488262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00131126,4000
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render2.6871100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007424080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00593435,488262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.6693113,731,90414,942,208
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01351310,496262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00341314,1920
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0021175,1680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00424014,6160
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00204019,4960
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01411322,344524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/page/template/links.phtml0.001113,8160
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021160,8720
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/category/view.phtml2.6218112,934,73614,155,776
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0004254880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1728253,225,888786,432
OBSERVER: tax0.008125258,432262,144
OBSERVER: inventory0.2096563,196,504524,288
OBSERVER: giftmessage0.00502578,968262,144
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003257,3360
OBSERVER: bundle_observer0.014025214,1040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0003127,8160
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0004314720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.074031519,592262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00063119,0080
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.0008189,4880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00431777,8480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0003199,8480
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.028022230,160262,144
OBSERVER: catalogrule0.026622231,232262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00082010,2320
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes1.8090176,268,0089,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.017417176,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00783542,5520
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.504517308,872262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.1610175,184,9768,650,752
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.16515785,823,6008,650,752
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.013617125,9360
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.0003179,6480
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.01081796,8880
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.0168179,7520
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.091817383,7200
locale/currency0.013711661,224524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list.phtml0.639211,741,8321,835,008
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.585311,463,8801,572,864
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/layer/toolbarview.phtml0.577711,492,5921,572,864
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.0228575,392262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.004367,0480
CACHE_URL0.01161121,216262,144