Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.
[profiler]
Memory usage: real: 29622272, emalloc: 28341456
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.9031100
mage::app::init::system_config0.0028179,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00651341,488262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009011,7440
mage::app::init::stores0.042512,289,9282,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019811,017,6081,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00694642,3840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0011684080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0011684080
mage::app::init_front_controller0.00941291,256262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002712,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391143,0320
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,952262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4320
OBSERVER: blog0.0009147,8400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00541245,176262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0008514080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0004274720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0008534080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0004295600
mage::dispatch::routers_match2.8028100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033811,765,8242,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0019196,184262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0038298,656262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00711229,336262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00991827,8001,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00691215,2080
OBSERVER: log0.00681212,1040
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,7040
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index2.7653100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0021197,5120
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00402499,7040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00251164,4240
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00231161,3600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,0480
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0014122,1920
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.004116560
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.067914,032,1283,932,160
BLOCK: formkey0.00371246,784262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009594080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007594080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0007594080
BLOCK: root0.0011181,544262,144
BLOCK: head0.00161117,1360
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00091105,5360
BLOCK: global_notices0.0006157,184262,144
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0008172,0640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00681395,048524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00093418,2560
BLOCK: top_links0.0006153,6800
BLOCK: store_language0.0010183,0560
BLOCK: top.container0.0007160,168524,288
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7360
BLOCK: global_messages0.00171115,1040
BLOCK: footer0.0009195,0400
BLOCK: core_profiler0.0007159,8240
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0020351,7920
BLOCK: catalog.topnav0.00461332,712262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,824262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241263,600262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,1440
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00361291,616262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005156,7520
BLOCK: google_analytics0.0010176,9200
BLOCK: head_rss0.0012184,624262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00241164,0240
BLOCK: blog_tags0.0012376,568262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00151115,3280
BLOCK: livechat.chat0.00871328,592262,144
BLOCK: cms_page0.0014170,696262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101121,9280
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render2.6807100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005366640
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00382222,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.6668116,535,87217,563,648
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01221300,376262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00462023,0720
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0017175,000262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00343414,5600
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00163418,2400
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01251319,424262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021160,8240
frontend/lumeasomnului/default/template/cms/home.phtml2.6049115,668,02416,252,928
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00461227,376262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01631493245,592262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.2654234,818,0002,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00323156,2400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0071449285,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00139910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1075232,547,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001315924,3600
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.092623496,424524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00513181,096262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017243,5600
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0004244880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003244880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0379241,260,888262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.4344242,392,3607,340,032
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0033242160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1769243,498,216786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1652243,432,136786,432
OBSERVER: tax0.006724257,960262,144
OBSERVER: inventory0.1835453,303,672786,432
OBSERVER: giftmessage0.00452473,9840
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003247,0480
OBSERVER: bundle_observer0.011824214,4800
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.048421417,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00032112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00082211,3280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00442195,3760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00032110,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.025821231,352262,144
OBSERVER: catalogrule0.024621232,2080
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.0007199,7760
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.0103217,120,5288,650,752
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.019521202,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00914352,0080
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.585721348,672262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.2625215,671,3688,126,464
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.26797146,407,5528,126,464
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.013221158,7360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00521527,544786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00042111,8240
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.009421120,2400
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01922111,8160
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.103521668,0000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0011151,7440
locale/currency0.013732660,648786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0014153,6000
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.002033,8880
CACHE_URL0.00921104,288262,144