Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.
[profiler]
Memory usage: real: 29884416, emalloc: 28665952
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.9739100
mage::app::init::system_config0.0035179,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00671341,488262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009711,7440
mage::app::init::stores0.043512,289,9282,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019911,017,6081,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00714652,3840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0011684080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0011684080
mage::app::init_front_controller0.00951291,256262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002612,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00401143,0320
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241129,952262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4320
OBSERVER: blog0.0009147,8400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00541245,176262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0008514080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0004274720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0010534080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0004295600
mage::dispatch::routers_match2.8696100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033311,765,8242,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0020196,184262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0039298,656262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00591229,336262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01011827,8001,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00711215,2080
OBSERVER: log0.00681212,1040
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,7040
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index2.8325100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0022197,5120
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00412499,7040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00251164,4240
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00241161,3600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0012186,0480
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0005122,1920
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.004116560
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.068914,032,1283,932,160
BLOCK: formkey0.00371246,784262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010594080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007594080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0007594080
BLOCK: root0.0011181,544262,144
BLOCK: head0.00161117,1360
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00091105,5360
BLOCK: global_notices0.0006157,184262,144
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0009172,0640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00701395,048524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00093418,2560
BLOCK: top_links0.0006153,6800
BLOCK: store_language0.0010183,0560
BLOCK: top.container0.0008160,168524,288
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7360
BLOCK: global_messages0.00181115,1040
BLOCK: footer0.0010195,0400
BLOCK: core_profiler0.0007159,8240
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0022351,7920
BLOCK: catalog.topnav0.00471332,712262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,824262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00251263,600262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,1440
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00371291,616262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005156,7520
BLOCK: google_analytics0.0010176,9200
BLOCK: head_rss0.0012184,624262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00241164,0240
BLOCK: blog_tags0.0012376,568262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00161115,3280
BLOCK: livechat.chat0.00791328,592262,144
BLOCK: cms_page0.0015170,696262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101121,9280
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render2.7473100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005366640
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00382222,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.7334116,860,18417,825,792
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01251300,376262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00422023,0720
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018175,000262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00353414,5600
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00163418,2400
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01281319,432262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021160,8240
frontend/lumeasomnului/default/template/cms/home.phtml2.6709115,991,40016,515,072
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00491227,352262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01721493245,536262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.2694234,824,1202,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00333156,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0075449284,6320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00139910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1095232,563,288524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001215924,3040
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.093123486,200524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00543181,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.001116,568262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0020243,5600
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0006244880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003244880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0409241,356,936524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.4594242,504,7287,340,032
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0036242160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1887243,599,936786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1762243,533,856786,432
OBSERVER: tax0.007024258,128262,144
OBSERVER: inventory0.1934453,405,144786,432
OBSERVER: giftmessage0.00472473,9840
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0004247,0480
OBSERVER: bundle_observer0.012524214,4960
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.049121417,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00092211,3440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00492195,3920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00032110,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.027321231,6720
OBSERVER: catalogrule0.026021232,5520
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00082010,2320
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.0629217,444,4088,912,896
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.019921202,8160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00934351,9600
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.587521348,520262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.3088215,977,9528,388,608
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.31407146,718,6888,388,608
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.015721158,7360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00541527,536786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00042111,8160
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.011121120,0480
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01942111,8800
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.106821685,4640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0011151,9600
locale/currency0.014033660,600786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0015153,5760
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.002033,8880
CACHE_URL0.00901104,472262,144