Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.
[profiler]
Memory usage: real: 29884416, emalloc: 28591776
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.9423100
mage::app::init::system_config0.0028179,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00641341,640262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009011,7440
mage::app::init::stores0.041912,289,4562,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019511,017,5041,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00694652,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0010683840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0011684080
mage::app::init_front_controller0.00911291,304262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002512,1280
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381143,0640
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,936262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4320
OBSERVER: blog0.0009147,8240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00531245,184262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0008514080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0004274720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0008534080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0004295600
mage::dispatch::routers_match2.8429100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033811,765,8082,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0020196,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0036298,656262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00721229,336262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00991827,7841,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00691215,1920
OBSERVER: log0.00681212,0880
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,6880
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index2.8054100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0022197,5120
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00402499,7040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00251164,4240
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00241161,3600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,0480
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0005122,1920
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.004216560
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.070414,032,2643,932,160
BLOCK: formkey0.00391246,808262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010594080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0008594080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0007594080
BLOCK: root0.0011181,544262,144
BLOCK: head0.00171117,1360
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00091105,5360
BLOCK: global_notices0.0006157,184262,144
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0008172,0640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00701394,976524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00093418,2560
BLOCK: top_links0.0006153,6960
BLOCK: store_language0.0010183,0720
BLOCK: top.container0.0008160,216524,288
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7360
BLOCK: global_messages0.00181115,1040
BLOCK: footer0.0010195,0160
BLOCK: core_profiler0.0007159,8240
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021351,7920
BLOCK: catalog.topnav0.00491332,712262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,872262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241263,600262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,1520
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00391291,632262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005156,7520
BLOCK: google_analytics0.0011176,9200
BLOCK: head_rss0.0013184,624262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00241164,0240
BLOCK: blog_tags0.0012376,568262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00151115,3120
BLOCK: livechat.chat0.00861328,624262,144
BLOCK: cms_page0.0015170,680262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101121,9280
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render2.7188100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005366640
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00392222,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.7048116,785,99217,825,792
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01281300,320262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00432023,0720
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018174,952262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00343414,5440
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00163418,2000
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01281319,424262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021160,8000
frontend/lumeasomnului/default/template/cms/home.phtml2.6419115,918,13616,515,072
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00481227,384262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01641493245,600262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.2657234,824,6402,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00333156,2240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0072449284,6800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00149910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1076232,556,680524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001215924,3040
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.092623493,984524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00523181,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.001116,568262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017243,5600
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0004244880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003244880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0382241,353,336524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.4526242,455,4247,340,032
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0033242160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1814243,579,208786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1693243,513,128786,432
OBSERVER: tax0.006824258,072262,144
OBSERVER: inventory0.1877453,384,512786,432
OBSERVER: giftmessage0.00442473,9840
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003247,0480
OBSERVER: bundle_observer0.012024214,5360
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.048721417,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00072211,3440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00452195,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00032110,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.026621231,552262,144
OBSERVER: catalogrule0.025321232,4320
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00072010,2320
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.0468217,366,3608,912,896
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.019621202,8400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00934351,9600
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.590021348,544262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.2920215,904,3608,388,608
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.29757146,644,2808,388,608
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.013021158,7360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00531527,560786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00042111,8160
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.009321120,2080
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01922111,8080
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.106121681,0080
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0011151,9840
locale/currency0.013833660,656786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0014153,4720
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.002033,8880
CACHE_URL0.00931104,392262,144