Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.
[profiler]
Memory usage: real: 30146560, emalloc: 28926448
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.0048100
mage::app::init::system_config0.0028179,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00641341,640262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008911,7440
mage::app::init::stores0.042312,289,4562,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0008135,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.020011,017,5041,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00694662,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0011683840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0011684080
mage::app::init_front_controller0.00921291,304262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002512,1280
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381143,0640
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,936262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4320
OBSERVER: blog0.0009147,8240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00521245,184262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0008514080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0004274720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0008534080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0004295600
mage::dispatch::routers_match2.9052100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.034911,765,8082,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0019196,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0038298,656262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00821229,336262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00991827,7841,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00671215,1920
OBSERVER: log0.00661212,0880
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,6880
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index2.8667100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0021197,5120
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00402499,7040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00241164,4240
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00231161,3600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,0480
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0020122,1920
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.004116560
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.066914,032,2643,932,160
BLOCK: formkey0.00351246,808262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009594080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007594080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0007594080
BLOCK: root0.0010181,544262,144
BLOCK: head0.00161117,1360
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00091105,5360
BLOCK: global_notices0.0006157,184262,144
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0008172,0640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00671394,976524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00093418,2560
BLOCK: top_links0.0006153,6960
BLOCK: store_language0.0010183,0720
BLOCK: top.container0.0007160,216524,288
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7360
BLOCK: global_messages0.00171115,1040
BLOCK: footer0.0009195,0160
BLOCK: core_profiler0.0007159,8240
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0020351,7920
BLOCK: catalog.topnav0.00461332,712262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,872262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241263,600262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005152,1520
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00361291,632262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005156,7520
BLOCK: google_analytics0.0010176,9200
BLOCK: head_rss0.0012184,624262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00241164,0240
BLOCK: blog_tags0.0012376,568262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00151115,3120
BLOCK: livechat.chat0.00811328,624262,144
BLOCK: cms_page0.0014170,680262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101121,9280
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render2.7823100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005366640
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00372222,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.7681117,120,66418,087,936
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01221300,320262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00422023,0720
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0017174,952262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00343414,5440
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00163418,2000
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01241319,424262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021160,8000
frontend/lumeasomnului/default/template/cms/home.phtml2.7067116,252,66416,777,216
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00461227,384262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01631493245,600262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.2697234,821,7522,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00323156,2240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0073449284,7440
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00149910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1085232,558,368524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001215924,3600
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.094323489,344524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00513181,112262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0019243,5600
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0005244880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003244880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0408241,327,800262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.4707242,608,9527,602,176
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0036242160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1902243,773,2321,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1776243,707,1521,048,576
OBSERVER: tax0.007024258,072262,144
OBSERVER: inventory0.1952453,578,6161,048,576
OBSERVER: giftmessage0.00462473,9840
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003247,0480
OBSERVER: bundle_observer0.012424214,5040
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.048921417,912262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00082211,3440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00472195,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00042110,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.027921231,896262,144
OBSERVER: catalogrule0.026721232,7760
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00082110,6880
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.0976217,703,6409,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.019821202,8400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00924351,9600
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.599821348,528262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.3274216,221,9448,650,752
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.33267146,967,4808,650,752
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.014821158,7360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00531527,560786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00042111,8160
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.010321120,3280
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01972111,7840
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.110621700,7200
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0011151,9840
locale/currency0.013833660,656786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0014153,5040
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.002033,8880
CACHE_URL0.00951104,400262,144