Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.
[profiler]
Memory usage: real: 30146560, emalloc: 29051000
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.0427100
mage::app::init::system_config0.0029179,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00651341,488262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009311,7440
mage::app::init::stores0.043412,289,9282,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.020111,017,6081,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00744652,3600
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0011684160
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0012684080
mage::app::init_front_controller0.00981291,256262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002712,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00401143,0320
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00251129,952262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4320
OBSERVER: blog0.0010147,8400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00561245,176262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0009514080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0004274720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0009534080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0005295600
mage::dispatch::routers_match2.9400100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.038511,765,8242,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0021196,184262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0078298,656262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.004311,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00631229,336262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01041827,8001,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00741215,2080
OBSERVER: log0.00721212,1040
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,7040
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index2.8975100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0034197,5120
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00542499,7040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00381164,4240
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00351161,3600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0017186,0480
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0007122,1920
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.006216560
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.080514,032,1283,932,160
BLOCK: formkey0.00581246,784262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011594080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0008594080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0008594080
BLOCK: root0.0017181,544262,144
BLOCK: head0.00241117,1360
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00061522,2720
BLOCK: after_body_start0.00141105,5360
BLOCK: global_notices0.0009157,184262,144
BLOCK: header0.0011166,1440
BLOCK: top.links0.0012172,0640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0010163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.01051395,048524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00103418,2560
BLOCK: top_links0.0007153,6800
BLOCK: store_language0.0011183,0560
BLOCK: top.container0.0008160,168524,288
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7360
BLOCK: global_messages0.00191115,1040
BLOCK: footer0.0010195,0400
BLOCK: core_profiler0.0007159,8240
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0023351,7920
BLOCK: catalog.topnav0.00481332,712262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,824262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00251263,600262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,1440
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00381291,616262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005156,7520
BLOCK: google_analytics0.0011176,9200
BLOCK: head_rss0.0012184,624262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00251164,0240
BLOCK: blog_tags0.0012376,568262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00151115,3280
BLOCK: livechat.chat0.00841328,592262,144
BLOCK: cms_page0.0015170,696262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101121,9280
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render2.7923100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005366640
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00382222,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.7781117,245,61618,350,080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01271300,376262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00442023,0720
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018175,000262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00353414,5600
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00173418,2400
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01311319,432262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021160,8240
frontend/lumeasomnului/default/template/cms/home.phtml2.7143116,378,25617,039,360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00481227,352262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01711493245,536262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.2699234,821,4562,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00333156,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0075449284,9840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00149910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1095232,557,728262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001315924,3040
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.092723489,248524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00553181,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.001216,568262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0021243,5600
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0006244880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0004244880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0421241,346,448262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.4798242,709,0887,864,320
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0039242160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1960243,772,848786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1828243,706,768786,432
OBSERVER: tax0.007124258,128262,144
OBSERVER: inventory0.1992453,578,176786,432
OBSERVER: giftmessage0.00472474,0000
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003247,0480
OBSERVER: bundle_observer0.012824214,5040
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.048821417,928262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00092211,3200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00482195,3680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00032110,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.027221231,656262,144
OBSERVER: catalogrule0.025821232,5360
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00082010,2320
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.0994217,829,8809,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.020221202,8240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00954351,9600
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.589421348,608262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.3387216,337,8488,650,752
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.34367147,086,5048,650,752
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.015521158,7360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00551527,536786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00052111,8160
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.011221120,1200
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01922111,8960
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.111621710,9280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0011151,7520
locale/currency0.014331660,592786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0014153,4880
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.002033,8880
CACHE_URL0.00941104,0800