Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.
[profiler]
Memory usage: real: 30408704, emalloc: 29283336
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.9574100
mage::app::init::system_config0.0028179,7920
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00641341,616262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009011,7440
mage::app::init::stores0.041912,289,7762,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019411,017,6801,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00674652,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0010684080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0011684080
mage::app::init_front_controller0.00911291,272262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002512,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381143,0320
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,968262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4320
OBSERVER: blog0.0009147,8400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00521245,184262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0008514080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0004274720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0008534080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0004295600
mage::dispatch::routers_match2.8581100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.032911,765,7442,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0019196,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0038298,656262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00591229,320262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00981827,8081,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00741215,1920
OBSERVER: log0.00721212,0880
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0010145,6880
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index2.8216100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0021197,5120
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00392499,7040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00241164,4240
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00231161,3600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,0480
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0004122,1920
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.004116560
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.066314,032,4803,932,160
BLOCK: formkey0.00361246,800262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009594080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007594080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0007594080
BLOCK: root0.0010181,544262,144
BLOCK: head0.00151117,1360
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00091105,5360
BLOCK: global_notices0.0006157,200262,144
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0008172,0640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00671395,016524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00093418,2560
BLOCK: top_links0.0006153,6800
BLOCK: store_language0.0010183,1200
BLOCK: top.container0.0007160,168524,288
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7360
BLOCK: global_messages0.00171115,1040
BLOCK: footer0.0009195,0400
BLOCK: core_profiler0.0007159,8240
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021351,7840
BLOCK: catalog.topnav0.00461332,720262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,952262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241263,600262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005152,1520
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00361291,608262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005156,7520
BLOCK: google_analytics0.0010176,9200
BLOCK: head_rss0.0011184,632262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00241164,0720
BLOCK: blog_tags0.0012376,576262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00151115,3280
BLOCK: livechat.chat0.00771328,592262,144
BLOCK: cms_page0.0014170,688262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101121,9280
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render2.7396100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005366640
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00382222,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.7257117,478,11218,612,224
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01211300,320262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00422023,0720
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0017174,960262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00333414,5760
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00163418,2320
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01251319,408262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0020160,7840
frontend/lumeasomnului/default/template/cms/home.phtml2.6644116,610,86417,301,504
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00461227,360262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01641493245,576262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.2636234,822,2722,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00323156,2480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0071449284,8880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00149910,648262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1066232,560,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001215924,3360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.092023487,600524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00513181,064262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016243,5600
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0004244880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003244880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0387241,378,520262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.4788242,743,0648,388,608
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0035242160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1893243,929,9841,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1765243,864,0161,048,576
OBSERVER: tax0.006624258,072262,144
OBSERVER: inventory0.1953453,669,920786,432
OBSERVER: giftmessage0.00452473,9920
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003247,0480
OBSERVER: bundle_observer0.012024280,064262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.049021417,920262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00032112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00072211,3200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00442195,3840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00032110,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.026421231,6720
OBSERVER: catalogrule0.025121232,5520
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00072010,2320
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.0756217,997,3369,699,328
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.019321202,8240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00904351,9600
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.593121348,568262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.3133216,491,6089,175,040
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.31867147,244,8489,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.013121158,7360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00521527,560786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00042111,8160
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.009121120,1120
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01912111,8880
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.111121724,6560
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0011151,7280
locale/currency0.013831661,320786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0014153,6240
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.002133,8880
CACHE_URL0.00931104,1920