Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.
[profiler]
Memory usage: real: 29622272, emalloc: 28374576
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.8969100
mage::app::init::system_config0.0028179,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00641341,488262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008911,7440
mage::app::init::stores0.041612,289,9282,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019411,017,6081,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00684642,3840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0010684080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0011684080
mage::app::init_front_controller0.00921291,256262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002612,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381143,0320
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,952262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4320
OBSERVER: blog0.0009147,8400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00511245,176262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0008514080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0004274720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0008534080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0004295600
mage::dispatch::routers_match2.7985100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.032111,765,8242,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0019196,184262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0037298,656262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00581229,336262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00991827,8001,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00661215,2080
OBSERVER: log0.00651212,1040
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0010145,7040
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index2.7624100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0021197,5120
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00392499,7040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00251164,4240
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00231161,3600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,0480
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0011122,1920
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.004116560
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.067114,032,1283,932,160
BLOCK: formkey0.00361246,784262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009594080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007594080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0007594080
BLOCK: root0.0010181,544262,144
BLOCK: head0.00151117,1360
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00091105,5360
BLOCK: global_notices0.0006157,184262,144
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0008172,0640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00661395,048524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00093418,2560
BLOCK: top_links0.0006153,6800
BLOCK: store_language0.0010183,0560
BLOCK: top.container0.0007160,168524,288
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7360
BLOCK: global_messages0.00181115,1040
BLOCK: footer0.0009195,0400
BLOCK: core_profiler0.0007159,8240
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0020351,7920
BLOCK: catalog.topnav0.00461332,712262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,824262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241263,600262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005152,1440
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00361291,616262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005156,7520
BLOCK: google_analytics0.0010176,9200
BLOCK: head_rss0.0012184,624262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00241164,0240
BLOCK: blog_tags0.0012376,568262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00151115,3280
BLOCK: livechat.chat0.00781328,592262,144
BLOCK: cms_page0.0017170,696262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00121121,9280
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render2.6773100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005366640
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00372222,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.6633116,569,07217,563,648
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01221300,376262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00422023,0720
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018175,000262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00343414,5600
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00163418,2400
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01251319,424262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021160,8240
frontend/lumeasomnului/default/template/cms/home.phtml2.5997115,701,36816,252,928
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00461227,376262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01651493245,592262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.2607234,824,1682,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00323156,2400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0069449284,9840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00149910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1060232,553,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001215924,3040
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.090523496,528524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00523181,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.001116,568262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016243,5600
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0004244880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003244880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0368241,260,264262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.4341242,419,2807,602,176
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0032242160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1743243,501,448786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1627243,435,368786,432
OBSERVER: tax0.006524257,960262,144
OBSERVER: inventory0.1808453,306,904786,432
OBSERVER: giftmessage0.00442473,9840
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003247,0480
OBSERVER: bundle_observer0.011724214,4800
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.047721417,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00072211,3440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00432195,3840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00032110,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.025121231,3520
OBSERVER: catalogrule0.023921232,2320
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.0006199,7760
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.0154217,151,1688,912,896
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.019221202,8240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00914351,9600
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.594621348,632262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.2598215,700,9608,388,608
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.26527146,436,8088,388,608
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.012621158,7360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00511527,560786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00032111,8160
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.008821120,1040
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01902111,8880
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.103421669,0480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0011151,7440
locale/currency0.013532661,368786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0014153,5520
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.002033,8880
CACHE_URL0.00941104,208262,144