Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Somiera Metalica

Somierele metalice prezentate sunt realizate dupa cum urmeaza :
- Cadru metalic intodoit din teava patrata de 30x30x1,5 mm
- Picioare din teava patrata
- Elemente de consolidare colt din profil metalic
- Sipci elastice din furnir tehnic presat in 7 straturi
- Elemente de incastrare din material plastic
- Alte elemente de asamblare (suruburi,piulite)
Aceste produse se realizeaza intr-o gama foarte larga de dimensiuni, oferim orice caracteristici dimensionale in functie de comanda.

Datorita rezistentei marite, acesti suporti pot fi folositi de asemenea la construirea directa a patului pe cadru. In acest sens la comanda beneficiarului se pot reailiza atat gauri de fixare a cadrului de pat cat si elemente auxiliare de prindere dupa caz. Inaltimea somierei poate fi de asemenea comandata in functie de scopul utilizarii.
▼ Vezi toate detaliile
▲ Ascunde detaliile

Detalii

Somiera cu cadru metalic, picioare din teava de 1 1/4" si elemente de consolidare metalice
de la 228,48 RON
 

Somiera Metalica

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru
a o putea vedea la dimensiune completa

Departeaza
Apropie

Mai multe poze

* campuri obligatorii

Pareri clienti
Spune parerea ta

Parerea ta despre: Somiera Metalica

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Evaluarea ta
[profiler]
Memory usage: real: 27000832, emalloc: 26241304
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.0767100
mage::app::init::system_config0.0029179,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00651341,632262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009111,7440
mage::app::init::stores0.042512,289,6642,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019911,017,5441,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00211252,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0004194080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003193840
mage::app::init_front_controller0.00941291,264262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002512,1120
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391142,9760
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241130,000262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4240
OBSERVER: blog0.0009147,8400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00571246,520262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002104160
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002124080
mage::dispatch::routers_match0.9756100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.056811,766,0082,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0020196,224262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0272298,680262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.023711,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00591229,448262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01001827,8401,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00731215,1440
OBSERVER: log0.00721212,0400
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,7040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.9079100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00651205,776262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0061180124,3840
__EAV_LOAD_MODEL__0.070922,015,6401,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00342140,5120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00159254,9920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002510010,7200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02042406,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0004548,3440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01842313,592262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01802599,544524,288
OBSERVER: inventory0.02644795,152524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0021294,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0005211,9920
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.073011,592,9521,572,864
OBSERVER: reports0.065511,454,2161,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0013187,376262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012130,8480
OBSERVER: sendfriend0.00721133,6480
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0059131,8560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.004116560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.152016,494,5046,553,600
BLOCK: formkey0.00401262,256262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0017985040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0014985040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0012986640
BLOCK: root0.0012184,968262,144
BLOCK: head0.00171123,6320
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00051623,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003814,9200
BLOCK: after_body_start0.00091109,048262,144
BLOCK: global_notices0.0006159,1440
BLOCK: header0.0007168,9520
BLOCK: top.links0.0009175,4640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007166,376262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00711409,288262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00061910,3360
BLOCK: top_links0.0007155,360262,144
BLOCK: store_language0.0010186,5280
BLOCK: top.container0.0007163,0800
BLOCK: breadcrumbs0.0007164,5200
BLOCK: global_messages0.00181118,832262,144
BLOCK: footer0.0010197,4400
BLOCK: core_profiler0.0007162,488262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0022353,8000
BLOCK: catalog.topnav0.00401291,800262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00251278,872262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005153,6960
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00381319,264524,288
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005158,8080
BLOCK: google_analytics0.0010182,8480
BLOCK: head_rss0.0012189,9360
BLOCK: add.blog.footer0.00241175,024262,144
BLOCK: blog_tags0.0012381,3120
BLOCK: catalog.vertnav0.00151123,1440
BLOCK: livechat.chat0.00771342,568262,144
BLOCK: product.info0.00561184,376262,144
BLOCK: product.info.media0.00441146,704262,144
BLOCK: product.info.additional0.0012162,3520
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00581161,0160
BLOCK: product.review.form0.01251436,896786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.001115,8480
BLOCK: product.info.upsell0.0024193,0400
BLOCK: product.description0.0012158,7280
BLOCK: product.info.options0.0016182,3600
BLOCK: html_calendar0.0033185,320262,144
BLOCK: product.info.container10.0020163,9040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00831236,248262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.00291132,9040
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0020163,232262,144
BLOCK: productalert.price0.0021161,0880
BLOCK: productalert.stock0.0009161,4960
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00191130,176262,144
BLOCK: product.info.configurable0.01001118,6560
BLOCK: 0.00621249,936262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.5616100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0010654880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01674546,8080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.546716,800,3847,602,176
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01511178,7600
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00441516,1920
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0020175,2560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.03235993,0880
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.029159101,6720
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01321325,688524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0022161,240262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view.phtml0.485516,089,8726,553,600
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.1561221,769,2402,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0027174,7840
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03771210,336262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.093611,029,9601,572,864
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0938361,063,5841,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0007110,8080
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00561527,528524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0040266,9360
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0045274,7920
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.03472172,384786,432
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02062724,712262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01982722,192262,144
OBSERVER: tax0.00502257,616262,144
OBSERVER: giftmessage0.0011257,9840
OBSERVER: bundle_observer0.00243103,6080
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01561302,3840
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001111,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0047889,6480
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00711222,768262,144
OBSERVER: catalogrule0.00691219,776262,144
locale/currency0.0092392,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00271161,4960
OBSERVER: weee0.00251158,5200
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/description.phtml0.001212,3600
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.002013,672262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0108137,8000
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.003714,2240
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0005364080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0005364080
frontend/lumeasomnului/default/template/cataloginventory/qtyincrements.phtml0.001112,6880
frontend/lumeasomnului/default/template/review/helper/summary.phtml0.001412,4240
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.02341278,512262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0452169,2480
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.018118,9840
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.002717,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0097136,400262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0039135,8880
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.05151591,968524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/product/view/list.phtml0.04361375,320262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/review/form.phtml0.04101372,376262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Collection0.0006316,5200
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Option_Collection0.0011314,5440
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.0184162,9040
frontend/lumeasomnului/default/template/contacts/productsform.phtml0.0042125,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003867,0480
CACHE_URL0.00851106,7200