Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Somiera Metalica

Somierele metalice prezentate sunt realizate dupa cum urmeaza :
- Cadru metalic intodoit din teava patrata de 30x30x1,5 mm
- Picioare din teava patrata
- Elemente de consolidare colt din profil metalic
- Sipci elastice din furnir tehnic presat in 7 straturi
- Elemente de incastrare din material plastic
- Alte elemente de asamblare (suruburi,piulite)
Aceste produse se realizeaza intr-o gama foarte larga de dimensiuni, oferim orice caracteristici dimensionale in functie de comanda.

Datorita rezistentei marite, acesti suporti pot fi folositi de asemenea la construirea directa a patului pe cadru. In acest sens la comanda beneficiarului se pot reailiza atat gauri de fixare a cadrului de pat cat si elemente auxiliare de prindere dupa caz. Inaltimea somierei poate fi de asemenea comandata in functie de scopul utilizarii.
▼ Vezi toate detaliile
▲ Ascunde detaliile

Detalii

Somiera cu cadru metalic, picioare din teava de 1 1/4" si elemente de consolidare metalice
de la 228,48 RON
 

Somiera Metalica

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru
a o putea vedea la dimensiune completa

Departeaza
Apropie

Mai multe poze

* campuri obligatorii

Pareri clienti
Spune parerea ta

Parerea ta despre: Somiera Metalica

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Evaluarea ta
[profiler]
Memory usage: real: 27000832, emalloc: 26261000
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7916100
mage::app::init::system_config0.0029179,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00661341,648262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009011,7440
mage::app::init::stores0.043012,289,8322,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.020011,017,6081,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00201252,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003194080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003193840
mage::app::init_front_controller0.00961291,344262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002712,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00401143,0640
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241130,008262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4240
OBSERVER: blog0.0009147,8240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00561246,624262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002104160
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002124080
mage::dispatch::routers_match0.6896100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033311,765,8002,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0020196,184262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0041298,640262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00601229,376262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01001827,8241,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00691215,1200
OBSERVER: log0.00671212,0160
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,7040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.6518100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00471205,712262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0048180124,3440
__EAV_LOAD_MODEL__0.055422,015,5601,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00292140,5120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00149254,9920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002410010,7200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01452406,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0004548,3440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01442313,552262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01452599,592524,288
OBSERVER: inventory0.02214795,264524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0021294,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0004211,9920
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.033711,592,9281,572,864
OBSERVER: reports0.031411,454,1921,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011187,376262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0011130,8400
OBSERVER: sendfriend0.00221133,6480
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0013131,8560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.004016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.104516,494,3126,553,600
BLOCK: formkey0.00381262,192262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0015985040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0013985040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0011986640
BLOCK: root0.0012184,944262,144
BLOCK: head0.00161123,6320
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041623,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002814,9200
BLOCK: after_body_start0.00091109,016262,144
BLOCK: global_notices0.0006159,1440
BLOCK: header0.0007168,9520
BLOCK: top.links0.0009175,4640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007166,376262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00701409,248262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00061910,3360
BLOCK: top_links0.0006155,352262,144
BLOCK: store_language0.0010186,5280
BLOCK: top.container0.0007163,0800
BLOCK: breadcrumbs0.0007164,5200
BLOCK: global_messages0.00181118,880262,144
BLOCK: footer0.0010197,4400
BLOCK: core_profiler0.0007162,472262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021353,8000
BLOCK: catalog.topnav0.00411291,768262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00251278,864262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006153,6960
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00381319,288524,288
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005158,8080
BLOCK: google_analytics0.0010182,8480
BLOCK: head_rss0.0012189,9360
BLOCK: add.blog.footer0.00251175,000262,144
BLOCK: blog_tags0.0012381,3120
BLOCK: catalog.vertnav0.00161123,1440
BLOCK: livechat.chat0.00781342,560262,144
BLOCK: product.info0.00271184,328262,144
BLOCK: product.info.media0.00111146,688262,144
BLOCK: product.info.additional0.0007162,3520
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00171161,0160
BLOCK: product.review.form0.00721436,880786,432
BLOCK: product.info.upsell0.0010193,0400
BLOCK: product.description0.0006158,7280
BLOCK: product.info.options0.0010182,3280
BLOCK: html_calendar0.0009185,296262,144
BLOCK: product.info.container10.0007163,9120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00311236,368262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.00231132,9280
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0007163,232262,144
BLOCK: productalert.price0.0006161,0880
BLOCK: productalert.stock0.0006161,4960
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00111130,160262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00141118,6560
BLOCK: 0.00171249,912262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.4210100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0010654880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00754546,8080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.404916,810,6007,602,176
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01051178,6960
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00321516,1920
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018175,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02935993,0720
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.026359101,6720
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01281325,616524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021161,192262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view.phtml0.349816,090,1606,553,600
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.1352221,769,1282,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0020174,8640
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03491210,352262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.080811,029,6561,572,864
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0811361,063,2801,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0005110,8080
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00531527,560524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0024266,9360
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0044274,7520
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.03202172,432786,432
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01882724,392262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01812721,872262,144
OBSERVER: tax0.00442257,272262,144
OBSERVER: giftmessage0.0011257,9440
OBSERVER: bundle_observer0.00233103,6000
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01351302,4560
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001111,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0040889,5840
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00521222,800262,144
OBSERVER: catalogrule0.00501219,792262,144
locale/currency0.0050392,8080
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00251161,5600
OBSERVER: weee0.00241158,5920
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001413,672262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0093137,8000
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.003514,2240
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0005364080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0005364080
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00881278,584262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0261169,2800
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.017218,9840
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.001717,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0062136,392262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0023135,8800
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.03621592,000524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/product/view/list.phtml0.02931375,376524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/form.phtml0.02841372,408262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Collection0.0006316,5200
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Option_Collection0.0010314,5440
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.0101162,9520
frontend/lumeasomnului/default/template/contacts/productsform.phtml0.0017125,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003867,0480
CACHE_URL0.00971116,8080