Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Somiera Metalica

Somierele metalice prezentate sunt realizate dupa cum urmeaza :
- Cadru metalic intodoit din teava patrata de 30x30x1,5 mm
- Picioare din teava patrata
- Elemente de consolidare colt din profil metalic
- Sipci elastice din furnir tehnic presat in 7 straturi
- Elemente de incastrare din material plastic
- Alte elemente de asamblare (suruburi,piulite)
Aceste produse se realizeaza intr-o gama foarte larga de dimensiuni, oferim orice caracteristici dimensionale in functie de comanda.

Datorita rezistentei marite, acesti suporti pot fi folositi de asemenea la construirea directa a patului pe cadru. In acest sens la comanda beneficiarului se pot reailiza atat gauri de fixare a cadrului de pat cat si elemente auxiliare de prindere dupa caz. Inaltimea somierei poate fi de asemenea comandata in functie de scopul utilizarii.
▼ Vezi toate detaliile
▲ Ascunde detaliile

Detalii

Somiera cu cadru metalic, picioare din teava de 1 1/4" si elemente de consolidare metalice
de la 228,48 RON
 

Somiera Metalica

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru
a o putea vedea la dimensiune completa

Departeaza
Apropie

Mai multe poze

* campuri obligatorii

Pareri clienti
Spune parerea ta

Parerea ta despre: Somiera Metalica

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Evaluarea ta
[profiler]
Memory usage: real: 29360128, emalloc: 28987408
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.6228100
mage::app::init::system_config0.0028179,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00631341,632262,144
config/load-modules0.260513,688262,144
config/load-modules-declaration0.04261109,608262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.058912,557,6002,621,440
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00322072,3760
config/load-db0.15211200,688524,288
mage::app::init::stores0.018211,021,360524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003194080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003193840
mage::app::init_front_controller0.00651283,616262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00361139,0880
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231130,152262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4640
OBSERVER: blog0.0009148,0160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00541246,008262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003184080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002144880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004244080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002175360
mage::dispatch::routers_match1.0750100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.113312,082,0562,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0025196,992262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0153298,744262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.011511,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00591229,4640
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.078811,143,5681,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01459493,4560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00691214,576262,144
OBSERVER: log0.00681211,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,6880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.9570100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00481206,2480
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0067252135,4640
__EAV_LOAD_MODEL__0.071432,389,8482,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00333146,2160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.002012675,1440
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.009012844,2240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01983499,256262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00067912,1440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01643348,736786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01502656,920262,144
OBSERVER: inventory0.02314845,856262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00243105,0800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0005212,0080
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.030811,606,0961,572,864
OBSERVER: reports0.028611,468,5761,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011187,3920
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0011130,568262,144
OBSERVER: sendfriend0.00201132,432262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.1300197,592262,144
layout/package_update: default0.1133126,2240
layout/db_update: default0.7233100
layout/db_update: STORE_default0.7209100
layout/db_update: THEME_frontend_lumeasomnului_default0.7195100
layout/package_update: catalog_product_view0.0052112,2560
layout/db_update: catalog_product_view0.7132100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_configurable0.7113100
layout/db_update: PRODUCT_3860.7099100
layout/db_update: customer_logged_out0.7080100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.003915600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.116516,506,9766,291,456
BLOCK: formkey0.00391262,280262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0017985040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0014987600
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0013984080
BLOCK: root0.0012184,8480
BLOCK: head0.00151123,624262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00051623,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003814,9200
BLOCK: after_body_start0.00091109,0560
BLOCK: global_notices0.0005159,1520
BLOCK: header0.0007169,1760
BLOCK: top.links0.0008175,456262,144
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0006166,4480
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00701412,120524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072010,8640
BLOCK: top_links0.0006155,3360
BLOCK: store_language0.0010186,6000
BLOCK: top.container0.0007163,0800
BLOCK: breadcrumbs0.0007164,520262,144
BLOCK: global_messages0.00171118,8640
BLOCK: footer0.0009197,480262,144
BLOCK: core_profiler0.0007162,4720
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0023354,7280
BLOCK: catalog.topnav0.00401291,816262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00251279,808262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006153,696262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00381319,520262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005158,8080
BLOCK: google_analytics0.0010183,0640
BLOCK: head_rss0.0013190,128262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00251175,1600
BLOCK: blog_tags0.0012381,184262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00151123,5280
BLOCK: livechat.chat0.01181343,080524,288
BLOCK: product.info0.00381184,9840
BLOCK: product.info.media0.00131146,760262,144
BLOCK: product.info.additional0.0009162,3760
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00241161,008262,144
BLOCK: product.review.form0.00781435,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.001115,8720
BLOCK: product.info.upsell0.0017193,160262,144
BLOCK: product.description0.0007158,8960
BLOCK: product.info.addto0.001013,1280
BLOCK: product.info.options0.0015182,8960
BLOCK: html_calendar0.0014185,304262,144
BLOCK: product.info.container10.0007163,9280
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00311236,104262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.00241132,864262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0007163,5760
BLOCK: productalert.price0.0006161,0880
BLOCK: productalert.stock0.0007165,6320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101130,456262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00151119,1200
BLOCK: 0.00171250,336262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.5875100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0010684880
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.580117,714,4487,864,320
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.02381178,304262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00401516,1120
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0029174,8000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.03236292,9120
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.028762102,1120
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01381322,080262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/template/links.phtml0.001024,4160
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0022161,6640
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view.phtml0.400116,098,8246,291,456
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.1449221,773,0002,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0022174,9440
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03481210,000524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.089411,032,0961,310,720
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0896361,065,6561,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0007110,8080
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00691527,544524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.00341868,784262,144
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0003185120
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.016518128,6560
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.040018176,080524,288
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0004182080
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.021318730,200262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01982725,952262,144
OBSERVER: tax0.00512257,384262,144
OBSERVER: giftmessage0.0012258,4800
OBSERVER: bundle_observer0.00253104,0160
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001011,3280
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01411303,184262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001111,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0043890,1760
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00551223,640262,144
OBSERVER: catalogrule0.00531220,680262,144
locale/currency0.0048392,7440
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00261161,7920
OBSERVER: weee0.00241158,7600
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001513,6880
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0101138,0560
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.003814,2400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0005364080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0005364080
frontend/lumeasomnului/default/template/review/helper/summary.phtml0.001412,4160
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.01101279,128262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0294168,352262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.019218,9840
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.002017,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0074136,6960
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0027136,2000
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.03621591,920524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/product/view/list.phtml0.03021375,256262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/review/form.phtml0.02931372,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Collection0.0007316,5200
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Option_Collection0.0011314,5440
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.0360162,4080
frontend/lumeasomnului/default/template/contacts/productsform.phtml0.0017126,2080
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.10601904,696524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.001016,1040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.006816101,680262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0059326,6160
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0002165040
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003164720
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001151360
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003767,0480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/footer.phtml0.003713,2000