Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Saltea Ortopedica Copii

Saltea super ortopedica Baby cu miez elasic, strat de vata textila si husa rezistenta.

Compozitie :

- miez elastic din arcuri bitronconice tip Bonnel
- pasla impregnata si ridigizata
- strat de vata textila
- covor textil netesut din fibre in amestec
- husa din tesatura rezistenta
▼ Vezi toate detaliile
▲ Ascunde detaliile

Detalii

Grosimea saltelei 17 cm
de la 178,75 RON
 

Saltea Ortopedica Copii

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru
a o putea vedea la dimensiune completa

Departeaza
Apropie

Mai multe poze

* campuri obligatorii

Caracteristici
Calitate Garantata!
  • Saltea cu arcuri
  • Medie Grad duritate Medie
  • 30 Kg suportate 30
Pareri clienti
Spune parerea ta

Parerea ta despre: Saltea Ortopedica Copii

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Evaluarea ta
[profiler]
Memory usage: real: 27262976, emalloc: 26768160
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.8958100
mage::app::init::system_config0.0028179,808262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00641341,592262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009011,7440
mage::app::init::stores0.042812,289,8002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019911,017,6561,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00312012,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003194080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004194080
mage::app::init_front_controller0.00951291,168262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002512,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391142,9920
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00251129,904262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4000
OBSERVER: blog0.0009147,8400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00601246,600262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003194160
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002114640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004224080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002145360
mage::dispatch::routers_match0.7944100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.036011,765,8162,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0020196,232262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0052298,656262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002011,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00741229,424262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01011827,8161,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00701215,1200
OBSERVER: log0.00681212,0240
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,7040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.7539100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00481205,752262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0062231133,0640
__EAV_LOAD_MODEL__0.097372,679,2482,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00354151,4560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.002515793,4720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002913013,9120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03027652,752524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00079614,7280
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02047358,568262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01482599,592524,288
OBSERVER: inventory0.01643661,624524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0025796,1120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0004211,9920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0007620,3600
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.033311,602,6321,572,864
OBSERVER: reports0.031211,464,9521,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011187,6080
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0010130,8080
OBSERVER: sendfriend0.00201132,592262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00852749,856786,432
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0014131,8560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.004016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.112116,459,6406,029,312
BLOCK: formkey0.00361262,5360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0016987600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0013985040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0011984080
BLOCK: root0.0011185,160262,144
BLOCK: head0.00161123,5840
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041623,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002814,9200
BLOCK: after_body_start0.00091109,0400
BLOCK: global_notices0.0006159,136262,144
BLOCK: header0.0007169,0320
BLOCK: top.links0.0008175,4560
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007166,3840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00691409,248524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00051910,3360
BLOCK: top_links0.0006155,3280
BLOCK: store_language0.0010186,5360
BLOCK: top.container0.0007163,088262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0007164,5120
BLOCK: global_messages0.00181118,8000
BLOCK: footer0.0010197,360262,144
BLOCK: core_profiler0.0007162,4720
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021354,0160
BLOCK: catalog.topnav0.00161119,576262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00251278,816262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006153,6720
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00371319,288262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005158,8080
BLOCK: google_analytics0.0010182,848262,144
BLOCK: head_rss0.0012189,8320
BLOCK: add.blog.footer0.00241175,016262,144
BLOCK: blog_tags0.0012381,3120
BLOCK: catalog.vertnav0.00151122,752262,144
BLOCK: livechat.chat0.01041342,968262,144
BLOCK: product.info0.01071320,552262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.007217107,4880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.00361968,9440
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0003197440
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0002174880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01871970,5920
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.01731930,0560
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0002191360
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.011919591,120262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003174880
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001171360
BLOCK: product.info.media0.00101146,656262,144
BLOCK: product.info.additional0.0007162,3680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00171161,040262,144
BLOCK: product.review.form0.00721437,344262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0010193,112262,144
BLOCK: product.description0.0006158,7280
BLOCK: product.info.options0.0010182,3280
BLOCK: html_calendar0.0010185,296262,144
BLOCK: product.info.container10.0007163,9120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00311236,168262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.00231132,8320
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0006163,2320
BLOCK: productalert.price0.0006161,0880
BLOCK: productalert.stock0.0006161,4960
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00111130,184262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00141118,6560
BLOCK: 0.00171249,928262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.4634100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0010654880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00764647,8160
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.447616,486,5286,815,744
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01071179,008262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00422021,1840
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018175,2320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02805988,8720
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.02495997,4240
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01291326,632262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021161,1920
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view.phtml0.315115,643,0966,029,312
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.109691,437,3201,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0020174,8400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03521210,696524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.05791718,208786,432
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.058236745,416786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0005110,8080
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01111587,032262,144
OBSERVER: tax0.00401256,7600
OBSERVER: giftmessage0.0009156,7280
OBSERVER: bundle_observer0.00212103,720262,144
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01061281,664262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001111,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0041889,6320
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00511222,624262,144
OBSERVER: catalogrule0.00491219,6640
locale/currency0.0050392,9200
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00251160,6240
OBSERVER: weee0.00231157,5920
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001513,6720
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0064135,824262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.003514,224262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002104080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002104080
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00821278,608262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0115165,1680
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.002616,8080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.001717,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0062137,328262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0023135,864262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.03701591,912524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/product/view/list.phtml0.03091375,160524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/form.phtml0.03001372,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Collection0.0006316,5200
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Option_Collection0.0011314,5440
frontend/lumeasomnului/default/template/contacts/productsform.phtml0.0018125,968262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.07671134,4000
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003867,0480
CACHE_URL0.00901111,6560