Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Saltele Naturale

Lista Tabel

1 Articol(e)

Seteaza descrescator
  • - (RON)
  1. Saltea Natural CocoLatex

    Saltea Natural CocoLatex

    Reducere: 4% 4%

    de la 1.492,00 RON

    Pret normal: 1.550,00 RON

    Compozitia saltelei Natural Cocos Latex : - 2 straturi de nuca de cocos de 3 cm - 3 straturi de latex PERFOWAVE cu 7 ZONE DE PRESIUNE pentru un confort ridicat - Husa de protectie pentru aerisirea saltelei - husa din tesatura rezistenta matlasata cu vata antialergica, tratata cu ALOE VERA, lavabila cu atestare Oeko-Tex Se poate efectua orice dimensiune la comanda Saltele 100% naturale din fibra de nuca de cocos si latex natural in 7 zone de presiune. Cea mai naturala saltea pentru tine ! Se poate efectua orice dimensiune la comanda ! Vezi mai mult
          
[profiler]
Memory usage: real: 31981568, emalloc: 30706144
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.9430100
mage::app::init::system_config0.0029179,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00661341,632262,144
config/load-modules0.260813,688262,144
config/load-modules-declaration0.04231109,608262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.060312,557,6002,621,440
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00704502,360262,144
config/load-db0.15271200,760524,288
mage::app::init::stores0.019211,021,544524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0007434080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0008434160
mage::app::init_front_controller0.00711283,592262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00401139,0240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00251130,200262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4640
OBSERVER: blog0.0010148,0160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00571245,976262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0010614080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0004314720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0011634080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0004335360
mage::dispatch::routers_match2.3892100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.108812,083,2882,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0026196,9920
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0044298,7440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00621229,512262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.084111,144,8401,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01297978,1440
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00721214,552262,144
OBSERVER: log0.00701211,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,6800
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.2763100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0012921,9200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00511206,400262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0124997196,9520
__EAV_LOAD_MODEL__0.3328305,047,0562,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00394151,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0061381226,4640
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002913314,2080
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1411302,856,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001418928,8640
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.106330482,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001101,6560
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001101,6560
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0037997,808262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.005030100,760262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00852750,136786,432
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00281165,368262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00261162,432262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0012186,072262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.1325192,7600
layout/package_update: default0.1164126,4800
layout/db_update: default2.0744100
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren2.0718100
layout/db_update: STORE_default2.0701100
layout/db_update: THEME_frontend_lumeasomnului_default2.0685100
layout/db_update: catalog_category_view2.0668100
layout/package_update: catalog_category_default0.002014,7760
layout/db_update: catalog_category_default2.0637100
layout/db_update: CATEGORY_452.0619100
layout/db_update: customer_logged_out2.0600100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.002815600
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.149817,296,5367,077,888
BLOCK: formkey0.00381255,912262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0012694960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009695040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0008694080
BLOCK: root0.0013183,7360
BLOCK: head0.00161122,448262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,3920
BLOCK: after_body_start0.00091107,7040
BLOCK: global_notices0.0005158,0480
BLOCK: header0.0007167,864262,144
BLOCK: top.links0.0009174,7760
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007165,8160
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00741428,520524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00082614,0320
BLOCK: top_links0.0007154,7040
BLOCK: store_language0.0010185,4880
BLOCK: top.container0.0007162,3600
BLOCK: breadcrumbs0.0007163,296262,144
BLOCK: global_messages0.00181117,6480
BLOCK: footer0.0009196,2960
BLOCK: core_profiler0.0007161,824262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0024354,2480
BLOCK: catalog.topnav0.00171118,3600
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009147,4640
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00261278,376262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006153,0640
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00391318,072262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006157,7040
BLOCK: google_analytics0.0011182,528262,144
BLOCK: head_rss0.0013188,6080
BLOCK: add.blog.footer0.00251173,864262,144
BLOCK: blog_tags0.0012380,0800
BLOCK: catalog.vertnav0.00161121,0960
BLOCK: livechat.chat0.00901341,968524,288
BLOCK: currency0.0008169,3520
BLOCK: category.products0.01451623,792524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.010417111,7120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0025335,5360
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0006334640
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0002177440
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0439331,009,280262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.3032331,606,3125,767,168
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0026332160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1341332,675,480786,432
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003174880
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001161360
BLOCK: product_list0.00131105,696524,288
BLOCK: product_list_toolbar0.00791304,0800
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00211149,776262,144
BLOCK: catalog.toolbar0.053912,100,6162,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00645183,776262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0003127760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0017221,3520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0027467,1840
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0005126,4880
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00111127,8240
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.9076100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006414880
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml1.9009111,914,55213,107,200
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01391299,000524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00341314,1920
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0019174,792262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00413914,8240
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00193919,4240
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01401326,000262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/template/links.phtml0.001228,6800
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0023161,4320
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/category/view.phtml1.7565111,092,60012,058,624
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0002164880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1246162,669,064786,432
OBSERVER: tax0.006616257,776262,144
OBSERVER: inventory0.1497372,607,256524,288
OBSERVER: giftmessage0.00361668,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0002164,7440
OBSERVER: bundle_observer0.010016153,2960
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list.phtml0.266415,033,8965,242,880
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.220513,340,6803,670,016
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/layer/toolbarview.phtml0.212913,370,2243,670,016
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214480
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.052621420,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.0005126,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00261151,5440
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.017812227,0560
OBSERVER: catalogrule0.016912226,2080
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.0005116,1280
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes1.1899114,843,6246,815,744
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.011111138,7760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00502328,4400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.321611271,784262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.7696113,944,0406,553,600
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.77153744,366,1446,553,600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.00851181,8000
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.0002116,3760
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.00681163,3280
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.0116116,6240
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.063511297,8480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002126,3200
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.028811,164,3361,310,720
locale/currency0.01372661,288786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.0926170,0640
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.004167,0480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/footer.phtml0.004513,2080