Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Saltele Naturale

Lista Tabel

1 Articol(e)

Seteaza descrescator
  • - (RON)
  1. Saltea Natural CocoLatex

    Saltea Natural CocoLatex

    Reducere: 4% 4%

    de la 1.492,00 RON

    Pret normal: 1.550,00 RON

    Compozitia saltelei Natural Cocos Latex : - 2 straturi de nuca de cocos de 3 cm - 3 straturi de latex PERFOWAVE cu 7 ZONE DE PRESIUNE pentru un confort ridicat - Husa de protectie pentru aerisirea saltelei - husa din tesatura rezistenta matlasata cu vata antialergica, tratata cu ALOE VERA, lavabila cu atestare Oeko-Tex Se poate efectua orice dimensiune la comanda Saltele 100% naturale din fibra de nuca de cocos si latex natural in 7 zone de presiune. Cea mai naturala saltea pentru tine ! Se poate efectua orice dimensiune la comanda ! Vezi mai mult
          
[profiler]
Memory usage: real: 31719424, emalloc: 31221064
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.9888100
mage::app::init::system_config0.0029179,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00651341,632262,144
config/load-modules0.259713,688262,144
config/load-modules-declaration0.04191109,608262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.059212,557,6002,621,440
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00714492,3760
config/load-db0.15281200,688524,288
mage::app::init::stores0.019911,021,360524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0008434080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0008434160
mage::app::init_front_controller0.00651283,616262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00371139,0880
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221130,152262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4640
OBSERVER: blog0.0009148,0160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00541246,000262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0009614080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0005314720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0011634080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0004335360
mage::dispatch::routers_match2.4372100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.104012,082,7922,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0025197,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0042298,7440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00581229,448262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.080511,144,4801,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01227978,0720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00701214,536262,144
OBSERVER: log0.00681211,592262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0012145,6560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.3295100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0010921,9200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00471206,280262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0120997196,8640
__EAV_LOAD_MODEL__0.3309305,053,9282,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00374151,7120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0062381226,4240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002913314,2080
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1392302,867,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001418928,8880
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.107830478,296524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001101,6560
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001101,6560
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0034997,792262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.004830100,744262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00872750,120786,432
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00261165,472262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00241162,536262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,136262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.1364192,7360
layout/package_update: default0.1191126,4800
layout/db_update: default2.1307100
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren2.1279100
layout/db_update: STORE_default2.1261100
layout/db_update: THEME_frontend_lumeasomnului_default2.1244100
layout/db_update: catalog_category_view2.1226100
layout/package_update: catalog_category_default0.002114,7760
layout/db_update: catalog_category_default2.1192100
layout/db_update: CATEGORY_452.1173100
layout/db_update: customer_logged_out2.1152100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.003015600
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.158117,296,5527,077,888
BLOCK: formkey0.00411256,000262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0013694960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009695040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0008694080
BLOCK: root0.0014183,7440
BLOCK: head0.00161122,488262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,3920
BLOCK: after_body_start0.00101107,7040
BLOCK: global_notices0.0006158,0480
BLOCK: header0.0007167,872262,144
BLOCK: top.links0.0009174,6880
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007165,7680
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00781428,520524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00102614,0320
BLOCK: top_links0.0007154,7040
BLOCK: store_language0.0011185,4880
BLOCK: top.container0.0008162,3600
BLOCK: breadcrumbs0.0008163,312262,144
BLOCK: global_messages0.00191117,6480
BLOCK: footer0.0011196,2960
BLOCK: core_profiler0.0008161,816262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0025354,2560
BLOCK: catalog.topnav0.00181118,3440
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0010147,4320
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00281278,480262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006153,0640
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00401318,120262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006157,7040
BLOCK: google_analytics0.0011182,512262,144
BLOCK: head_rss0.0014188,6080
BLOCK: add.blog.footer0.00271173,832262,144
BLOCK: blog_tags0.0012380,0800
BLOCK: catalog.vertnav0.00171121,1120
BLOCK: livechat.chat0.00991341,976524,288
BLOCK: currency0.0010169,3440
BLOCK: category.products0.01581623,832524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.010817107,6160
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0025335,5360
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0006334640
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0003177440
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0451331,064,160262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.3218331,912,6165,767,168
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0028332160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1438332,782,712786,432
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003174880
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001161360
BLOCK: product_list0.00141105,728262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00831303,960262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00221149,800262,144
BLOCK: catalog.toolbar0.056412,100,6002,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00685183,744262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0003127760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0018221,3520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0031467,1760
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0005126,4880
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00111127,8240
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.9541100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007414880
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml1.9471112,425,35212,845,056
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01451309,152524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00331314,1200
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0020174,768262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00423914,8240
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00203919,4080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01471325,920262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/template/links.phtml0.001328,6800
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0025161,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/category/view.phtml1.7968111,582,65612,058,624
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0002164880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1334162,776,296786,432
OBSERVER: tax0.006816257,832262,144
OBSERVER: inventory0.1605372,714,720262,144
OBSERVER: giftmessage0.00391668,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0002164,7440
OBSERVER: bundle_observer0.009616153,2960
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list.phtml0.284815,033,5525,242,880
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.235413,340,7043,670,016
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/layer/toolbarview.phtml0.227613,370,0243,670,016
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214480
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.054421421,1760
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.0005126,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00261151,5520
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.017512226,768524,288
OBSERVER: catalogrule0.016612225,936524,288
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.0004105,6720
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes1.2206115,331,9286,815,744
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.011511138,7680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00532328,4400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.321611271,752524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.7934114,405,9606,291,456
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.79573744,836,1446,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.00751181,7760
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.0002116,3760
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.00611163,4000
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.0114116,6080
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.070111324,3200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002126,3200
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.030311,164,1361,048,576
locale/currency0.01412661,168786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.0963170,1440
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.004067,0480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/footer.phtml0.004513,2320