Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Saltele Naturale

Lista Tabel

1 Articol(e)

Seteaza descrescator
  • - (RON)
  1. Saltea Natural CocoLatex

    Saltea Natural CocoLatex

    Reducere: 4% 4%

    de la 1.492,00 RON

    Pret normal: 1.550,00 RON

    Compozitia saltelei Natural Cocos Latex : - 2 straturi de nuca de cocos de 3 cm - 3 straturi de latex PERFOWAVE cu 7 ZONE DE PRESIUNE pentru un confort ridicat - Husa de protectie pentru aerisirea saltelei - husa din tesatura rezistenta matlasata cu vata antialergica, tratata cu ALOE VERA, lavabila cu atestare Oeko-Tex Se poate efectua orice dimensiune la comanda Saltele 100% naturale din fibra de nuca de cocos si latex natural in 7 zone de presiune. Cea mai naturala saltea pentru tine ! Se poate efectua orice dimensiune la comanda ! Vezi mai mult
          
[profiler]
Memory usage: real: 30408704, emalloc: 29139136
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.0816100
mage::app::init::system_config0.0028179,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00641341,616262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009111,7440
mage::app::init::stores0.042412,289,7362,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019911,017,6161,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00563822,3840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0007434080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0007433920
mage::app::init_front_controller0.00931291,176262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002512,1120
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381142,9280
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241129,960262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4240
OBSERVER: blog0.0009147,8240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00561246,528262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0008544080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0003244720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0009564080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0003265360
mage::dispatch::routers_match1.9813100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.034511,765,9442,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0020196,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0052298,680262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002011,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00601229,376262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01001827,9201,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00711215,1440
OBSERVER: log0.00691212,0400
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,7040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.9430100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0009821,3200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00471205,840262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0117927190,2080
__EAV_LOAD_MODEL__0.2999305,044,7442,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00364151,4800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0059381226,3840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003013314,2080
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1270302,861,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001518928,9840
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.096830475,144262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001101,6560
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001101,6560
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0032997,8400
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.004430100,7680
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00822750,1521,048,576
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00241165,5920
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00221162,6560
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,0800
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0028124,2720
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.003116560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.141717,177,2327,077,888
BLOCK: formkey0.00371246,752262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011694080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0008694080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0008694080
BLOCK: root0.0012181,7680
BLOCK: head0.00161117,144262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00091105,5040
BLOCK: global_notices0.0006157,184262,144
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0009172,0400
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00701403,344524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072614,0320
BLOCK: top_links0.0006153,6720
BLOCK: store_language0.0010183,0560
BLOCK: top.container0.0007160,160262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7440
BLOCK: global_messages0.00171112,7760
BLOCK: footer0.0009194,936262,144
BLOCK: core_profiler0.0007159,8000
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021351,6400
BLOCK: catalog.topnav0.00161111,8240
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,528262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00251266,016262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,2320
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00391317,080262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006157,0320
BLOCK: google_analytics0.0010180,9040
BLOCK: head_rss0.0012187,640262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00251172,0240
BLOCK: blog_tags0.0013379,480262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00151118,8080
BLOCK: livechat.chat0.00791340,752524,288
BLOCK: currency0.0008168,7040
BLOCK: category.products0.01401621,408524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005110,5920
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0013175,3040
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0003174880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0289171,060,128524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.2916171,766,6165,767,168
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0023172160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1240172,725,728786,432
BLOCK: product_list0.00111103,400262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00731303,168262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00191148,9520
BLOCK: catalog.toolbar0.050712,090,6242,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00565183,8480
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002125200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0014219,3520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0024467,3520
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0004126,4880
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101126,408262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.7192100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005384080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00513031,424262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml1.7048112,188,92813,107,200
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01281308,304262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00311314,1920
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018175,1840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00363614,5360
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00173618,6160
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01281322,184262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021160,912262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/category/view.phtml1.6614111,413,52812,320,768
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0002164880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1155162,719,056786,432
OBSERVER: tax0.005816257,264262,144
OBSERVER: inventory0.1399372,650,496786,432
OBSERVER: giftmessage0.00341672,4400
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0002164,7440
OBSERVER: bundle_observer0.008116154,152262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list.phtml0.247415,023,1685,505,024
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.204013,333,4403,932,160
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/layer/toolbarview.phtml0.196913,363,0163,670,016
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214480
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.047721418,536524,288
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00032113,0000
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.0004126,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00221151,5440
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.017012227,3360
OBSERVER: catalogrule0.016212226,4560
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.0004126,5840
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes1.1506115,181,6567,077,888
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.010511139,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00492328,4400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.311611271,680262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.7436114,262,7526,553,600
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.74623744,691,2486,553,600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.00641181,7760
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.0002116,3760
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.00491163,4080
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.0095116,6080
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.064311316,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002126,3200
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.027811,164,3201,572,864
locale/currency0.01352661,112786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.004167,0480
CACHE_URL0.0084199,928262,144