Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Saltele Naturale

Lista Tabel

1 Articol(e)

Seteaza descrescator
  • - (RON)
  1. Saltea Natural CocoLatex

    Saltea Natural CocoLatex

    Reducere: 4% 4%

    de la 1.492,00 RON

    Pret normal: 1.550,00 RON

    Compozitia saltelei Natural Cocos Latex : - 2 straturi de nuca de cocos de 3 cm - 3 straturi de latex PERFOWAVE cu 7 ZONE DE PRESIUNE pentru un confort ridicat - Husa de protectie pentru aerisirea saltelei - husa din tesatura rezistenta matlasata cu vata antialergica, tratata cu ALOE VERA, lavabila cu atestare Oeko-Tex Se poate efectua orice dimensiune la comanda Saltele 100% naturale din fibra de nuca de cocos si latex natural in 7 zone de presiune. Cea mai naturala saltea pentru tine ! Se poate efectua orice dimensiune la comanda ! Vezi mai mult
          
[profiler]
Memory usage: real: 30670848, emalloc: 29151296
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.1885100
mage::app::init::system_config0.0031179,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00851341,632262,144
mage::app::init::config::load_cache0.076011,7440
mage::app::init::stores0.054212,289,9042,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0011135,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.028511,017,5441,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00744282,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0008434080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0009433920
mage::app::init_front_controller0.00921291,256262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002612,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381142,9440
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,968262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4000
OBSERVER: blog0.0009147,8400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00561246,504262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0010594080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0005294720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0012614080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0005315360
mage::dispatch::routers_match2.8560100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.037011,765,8322,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0019196,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0042298,680262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00721229,376262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01091827,8321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00871215,1120
OBSERVER: log0.00851212,0080
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0021145,6800
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.8137100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0010921,8960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00461205,912262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0135997196,392262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.4428305,050,4642,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00694151,4800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0088381226,6080
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003013314,2080
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1836302,859,976262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.002818928,9600
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.149230482,488262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001101,6560
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001101,6560
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0043997,8400
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.006130100,7680
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.01572750,1201,048,576
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00291165,5920
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00271162,6560
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0013186,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0024124,2720
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.004916560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.326217,177,2967,077,888
BLOCK: formkey0.00821246,744262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011694080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0008694080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0008694080
BLOCK: root0.0035181,7840
BLOCK: head0.00261117,128262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00171105,5040
BLOCK: global_notices0.0006157,184262,144
BLOCK: header0.0017166,1440
BLOCK: top.links0.0008172,0400
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0016163,6080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.01351403,360524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00082614,0320
BLOCK: top_links0.0016153,6720
BLOCK: store_language0.0033183,0560
BLOCK: top.container0.0018160,1520
BLOCK: breadcrumbs0.0014161,768262,144
BLOCK: global_messages0.00311112,7680
BLOCK: footer0.0026194,936262,144
BLOCK: core_profiler0.0006159,8000
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0034351,6400
BLOCK: catalog.topnav0.00261111,8240
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgSrc0.001318960
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,504262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout2 -> setImgAlt0.001211,0160
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00541266,000262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0015152,2320
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00701317,128262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005157,0320
BLOCK: google_analytics0.0010180,9040
BLOCK: head_rss0.0012187,632262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00251172,0320
BLOCK: blog_tags0.0012379,520524,288
BLOCK: catalog.vertnav0.00301118,8000
BLOCK: livechat.chat0.01261340,776262,144
CORE::create_object_of::Beck_LiveChat_Model_Mysql4_Operator_Collection0.001317,8080
BLOCK: currency0.0014168,7040
BLOCK: category.products0.03831621,496524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.011017107,5920
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0039335,3040
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0018334880
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0003174880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0610331,107,264262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.3696331,738,8246,029,312
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0031332160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1903332,711,992786,432
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003177440
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001161360
BLOCK: product_list0.00271103,424262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.01861303,152262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00491148,8880
BLOCK: catalog.toolbar0.147012,090,6082,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.01145183,9200
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0011125200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0018219,3520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0041467,3680
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0005126,4880
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00211126,400262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render2.3698100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0007384080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01153132,4320
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.3545112,200,34413,369,344
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.02181308,320262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00361314,1920
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0031175,1840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00393614,5360
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00193618,6160
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.02111322,168524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0035160,888262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/category/view.phtml2.1485111,361,41612,320,768
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0004164880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1795162,705,320786,432
OBSERVER: tax0.024216257,256262,144
OBSERVER: inventory0.1982372,636,928524,288
OBSERVER: giftmessage0.00511672,4000
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0002164,7440
OBSERVER: bundle_observer0.010316154,040262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list.phtml0.365315,023,3205,505,024
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.286413,333,7363,932,160
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/pager.phtml0.003111,7760
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/layer/toolbarview.phtml0.274513,362,9283,932,160
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0004214480
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.066621418,544262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.0006126,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00311151,5520
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.022312227,0800
OBSERVER: catalogrule0.021412226,2160
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.0007116,1280
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes1.3588115,124,4567,077,888
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.014311139,7360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00662328,4400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.368411271,776262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.8748114,209,0726,553,600
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.87763744,637,3846,553,600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.00871181,7760
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.0003116,3920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.00651163,4160
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.0109116,5520
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.074511313,1680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002126,3200
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.035311,164,4241,310,720
locale/currency0.01652661,136786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.1025165,2400
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.004067,0480
CACHE_URL0.0092199,9280