Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Saltele Naturale

Lista Tabel

1 Articol(e)

Seteaza descrescator
  • - (RON)
  1. Saltea Natural CocoLatex

    Saltea Natural CocoLatex

    Reducere: 4% 4%

    de la 1.492,00 RON

    Pret normal: 1.550,00 RON

    Compozitia saltelei Natural Cocos Latex : - 2 straturi de nuca de cocos de 3 cm - 3 straturi de latex PERFOWAVE cu 7 ZONE DE PRESIUNE pentru un confort ridicat - Husa de protectie pentru aerisirea saltelei - husa din tesatura rezistenta matlasata cu vata antialergica, tratata cu ALOE VERA, lavabila cu atestare Oeko-Tex Se poate efectua orice dimensiune la comanda Saltele 100% naturale din fibra de nuca de cocos si latex natural in 7 zone de presiune. Cea mai naturala saltea pentru tine ! Se poate efectua orice dimensiune la comanda ! Vezi mai mult
          
[profiler]
Memory usage: real: 31195136, emalloc: 29525600
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.2695100
mage::app::init::system_config0.0028179,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00641341,632262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008911,7440
mage::app::init::stores0.042612,289,9042,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.020011,017,5441,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00654282,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0007434080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0008433920
mage::app::init_front_controller0.00951291,256262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002612,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391142,9440
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241129,968262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4000
OBSERVER: blog0.0009147,8400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00561246,504262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0009604080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0004304720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0011624080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0004325360
mage::dispatch::routers_match2.1684100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.034211,765,8322,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0020196,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0040298,680262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00651229,376262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01021827,8321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00711215,1120
OBSERVER: log0.00701212,0080
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,6800
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.1304100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0010921,8960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00471205,912262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0128997196,392262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.3132305,111,9282,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00364151,4800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0063381226,1920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003013314,2080
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1319302,859,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001618928,9120
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.101830544,704524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001101,6560
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001101,6560
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0035997,8400
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.004630100,7680
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00872750,1201,048,576
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00251165,5920
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00231162,6560
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0012186,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0013124,2720
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.003116560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.144817,177,2967,077,888
BLOCK: formkey0.00381246,744262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011694080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009694080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0008694080
BLOCK: root0.0012181,7840
BLOCK: head0.00161117,128262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00091105,5040
BLOCK: global_notices0.0005157,184262,144
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0010172,0400
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0008163,6080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00731403,360524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072614,0320
BLOCK: top_links0.0006153,6720
BLOCK: store_language0.0011183,0560
BLOCK: top.container0.0007160,1520
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,768262,144
BLOCK: global_messages0.00191112,7680
BLOCK: footer0.0009194,936262,144
BLOCK: core_profiler0.0008159,8000
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0022351,6400
BLOCK: catalog.topnav0.00161111,8240
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,504262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00251266,000262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,2320
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00391317,128262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006157,0320
BLOCK: google_analytics0.0010180,9040
BLOCK: head_rss0.0012187,632262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00251172,0320
BLOCK: blog_tags0.0013379,520524,288
BLOCK: catalog.vertnav0.00161118,8000
BLOCK: livechat.chat0.00851340,776262,144
BLOCK: currency0.0007168,7040
BLOCK: category.products0.01431621,496524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.010117107,6000
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0025335,3040
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0006334880
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0003174880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0465331,087,288262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.3248331,905,5366,291,456
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0027332160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1349332,858,760786,432
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003177440
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001161360
BLOCK: product_list0.00131103,424262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00741303,152262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00191148,8880
BLOCK: catalog.toolbar0.051512,090,6082,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00585183,9200
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002125200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0014219,3520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0024467,3680
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0004126,4880
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101126,400262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.9017100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006384080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00533132,4320
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml1.8864112,574,65613,631,488
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01291308,320262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00311314,1920
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0017175,1840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00383614,5360
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00183618,6160
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01311322,168524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021160,888262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/category/view.phtml1.7456111,735,94412,845,056
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003164880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1250162,852,088786,432
OBSERVER: tax0.006016257,256262,144
OBSERVER: inventory0.1507372,783,680524,288
OBSERVER: giftmessage0.00351672,4000
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0002164,7440
OBSERVER: bundle_observer0.008516154,080262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list.phtml0.253315,023,3205,505,024
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.209513,333,7363,932,160
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/layer/toolbarview.phtml0.202413,362,9283,932,160
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214480
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.050121418,568262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.0005126,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00231151,5520
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.017212227,0800
OBSERVER: catalogrule0.016412226,2160
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.0004116,1280
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes1.2098115,436,4887,340,032
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.010811139,7360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00512328,4400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.318111271,648262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.7893114,496,9846,815,744
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.79213744,931,8406,815,744
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.00731181,7760
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.0002116,3760
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.00541163,3520
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.0103116,6000
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.069811337,3680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002126,3200
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.027911,164,4241,310,720
locale/currency0.01372661,136786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.0929165,1840
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.004167,0720
CACHE_URL0.0090199,888262,144