Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Saltele cu arcuri

Lista Tabel

6 Articol(e)

Seteaza descrescator
  • - (RON)
[profiler]
Memory usage: real: 33554432, emalloc: 32557616
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.8946100
mage::app::init::system_config0.0028179,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00641341,584262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009011,7440
mage::app::init::stores0.042512,289,6402,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019811,017,4481,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00744772,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0009584080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0009584080
mage::app::init_front_controller0.00981291,248262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002712,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00401143,0320
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241129,944262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4400
OBSERVER: blog0.0010147,8240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00851258,976262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0009594160
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0004244640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0010614080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0004265360
mage::dispatch::routers_match2.7908100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.036211,754,0242,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0020196,224262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0041298,648262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00821217,528262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01011827,8481,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00751215,1120
OBSERVER: log0.00731212,0080
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,6880
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.7506100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0009821,3200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00501205,880262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01521292222,3440
__EAV_LOAD_MODEL__0.3663355,665,7442,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00374151,480262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0075461273,8160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003313814,6800
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1585353,428,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001620931,9120
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.121035492,736524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001101,6560
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001101,6560
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0034997,8240
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.005035101,7520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00832750,120786,432
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00251165,5520
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00241162,6160
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,0480
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0015124,2720
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.003116560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.142117,177,5607,077,888
BLOCK: formkey0.00371246,840262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011694080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009694080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0008694080
BLOCK: root0.0012181,7840
BLOCK: head0.00161117,136262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00091105,5040
BLOCK: global_notices0.0006157,184262,144
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0008172,0560
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00711403,544524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00124121,9840
BLOCK: top_links0.0006153,6720
BLOCK: store_language0.0010183,0560
BLOCK: top.container0.0007160,152262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7440
BLOCK: global_messages0.00171112,7680
BLOCK: footer0.0009194,936262,144
BLOCK: core_profiler0.0007159,8000
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021351,6400
BLOCK: catalog.topnav0.00161111,8240
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,536262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241266,000262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,2320
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00371317,096262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005157,0320
BLOCK: google_analytics0.0010180,9040
BLOCK: head_rss0.0012187,624262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00241172,0080
BLOCK: blog_tags0.0012379,488262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00151118,8080
BLOCK: livechat.chat0.00931340,752524,288
BLOCK: currency0.0008168,7040
BLOCK: category.products0.01371621,648524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005110,5920
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017225,3040
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0004224880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0538221,444,112524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.4926223,076,4969,437,184
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0039222160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1947224,005,144524,288
BLOCK: product_list0.00121103,416262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00721303,056262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00191148,8880
BLOCK: catalog.toolbar0.050612,090,6002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00565183,9120
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0003125200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0015219,3760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0025467,3600
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0004126,488262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101126,4000
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render2.5238100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006434080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00603536,5040
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.5076115,585,28016,515,072
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01271308,512262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00381718,1600
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018175,1840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00404114,5360
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00194119,6160
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01281322,272524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0022160,936262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/category/view.phtml2.4639114,781,10415,466,496
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003214880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1808213,996,136524,288
OBSERVER: tax0.006721257,6080
OBSERVER: inventory0.2124473,943,888524,288
OBSERVER: giftmessage0.00442176,0240
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003216,1840
OBSERVER: bundle_observer0.010721187,4720
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list.phtml1.015318,673,2009,437,184
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.929616,963,9848,126,464
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/layer/toolbarview.phtml0.922116,993,8888,126,464
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0004264720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.061526468,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042615,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.0006179,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00361673,4720
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.023417229,128524,288
OBSERVER: catalogrule0.022417229,232524,288
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.0006178,8640
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes1.7870168,271,50410,223,616
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.015416170,4400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00733340,2000
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.455016302,552524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.1806167,079,4249,699,328
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.18455447,725,2329,699,328
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.010316118,5760
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.0003169,0960
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.00791691,3440
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.0148169,1680
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.105316509,3200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0003178,8400
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.046961,180,7041,310,720
locale/currency0.013310661,456524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003967,0480
CACHE_URL0.01051119,1920