Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Saltea BioFoam

Salteaua BioFoam confera un somn mai profund si mai odihnitor, reducand durerile articulare ale spatelui si gatului. Materialele de suprafata folosite garanteaza confotul corpului tau in fiecare anotimp

Structura :

1. Placa din spuma poliuretanica de rezistenta ridicata cu grosime de 16 cm
2. Vata AntiAlergica
3. Husa de suprafata este matlasata cu vata voluminoasa anti alergica impreuna cu o placa de poliuretan de 1 cm grosime rezultand o structural foarte rezistenta care indeplineste standardele de calitate OEKO-TEX

Grosimea saltelei este de 18 cm.
▼ Vezi toate detaliile
▲ Ascunde detaliile

Detalii

Saltelele pe poliuretan confera un somn mai profund si mai odihnitor, reducand durerile articulare ale spatelui si gatului.
Saltele BioFoam fac fata presiunii permanente si constante exercitate de greutatea corpului persoanei care se afla pe saltea. Salteaua nu contine arcuri in compozitie
de la 377,62 RON
 

Saltea BioFoam

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru
a o putea vedea la dimensiune completa

Departeaza
Apropie

Mai multe poze

* campuri obligatorii

Caracteristici
Calitate Garantata!
  • Saltea fara arcuri
  • FERMA Grad duritate FERMA
  • 120 Kg suportate 120
Pareri clienti
Spune parerea ta

Parerea ta despre: Saltea BioFoam

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Evaluarea ta
Zarnescu Gheorghe | 14.05.2011
BUNA
BUNA
ofera un somn de calitae
[profiler]
Memory usage: real: 30932992, emalloc: 30601760
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.8054100
mage::app::init::system_config0.0030179,712262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00851341,568262,144
config/load-modules0.261313,688262,144
config/load-modules-declaration0.04351109,608262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.058412,557,7202,621,440
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00332122,3920
config/load-db0.15681200,752524,288
mage::app::init::stores0.019011,021,664524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0004204080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004203840
mage::app::init_front_controller0.00681283,584262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381139,0240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241130,192262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4800
OBSERVER: blog0.0010148,0240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00561246,016262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004194080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002154880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004254080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002185360
mage::dispatch::routers_match1.2407100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.113212,081,9922,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0026197,000262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0049298,744262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00681229,4640
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.085111,143,5281,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01389493,4560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00971214,616262,144
OBSERVER: log0.00951211,680262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0012145,672262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.1229100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00511206,2720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0065252135,4880
__EAV_LOAD_MODEL__0.076632,395,6882,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00343146,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.002012675,1520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.008812844,2240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02083498,992262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00067912,1440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01783354,848524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01702657,056524,288
OBSERVER: inventory0.02774946,192524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00253105,0480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0005212,0080
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.067111,605,9041,572,864
OBSERVER: reports0.064211,468,3361,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0013187,3920
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012130,568262,144
OBSERVER: sendfriend0.00271132,480262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.1325197,616262,144
layout/package_update: default0.1160126,2240
layout/db_update: default0.8354100
layout/db_update: STORE_default0.8330100
layout/db_update: THEME_frontend_lumeasomnului_default0.8315100
layout/package_update: catalog_product_view0.0050112,2560
layout/db_update: catalog_product_view0.8254100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_configurable0.8236100
layout/db_update: PRODUCT_2110.8221100
layout/db_update: customer_logged_out0.8203100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.003715600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.112316,506,5926,291,456
BLOCK: formkey0.00371262,352262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0016985040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0013987600
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0011984080
BLOCK: root0.0012184,8480
BLOCK: head0.00151123,552262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041623,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003814,9200
BLOCK: after_body_start0.00091109,0560
BLOCK: global_notices0.0005159,1520
BLOCK: header0.0007169,184262,144
BLOCK: top.links0.0009175,4400
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007166,4480
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00721412,120524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00082312,4400
BLOCK: top_links0.0007155,3280
BLOCK: store_language0.0010186,6000
BLOCK: top.container0.0007163,0800
BLOCK: breadcrumbs0.0007164,520262,144
BLOCK: global_messages0.00181118,8640
BLOCK: footer0.0010197,472262,144
BLOCK: core_profiler0.0007162,4720
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0024354,7120
BLOCK: catalog.topnav0.00431291,800262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00271279,736262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006153,720262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00391319,536262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006158,8080
BLOCK: google_analytics0.0010183,0640
BLOCK: head_rss0.0013190,104262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00251175,1600
BLOCK: blog_tags0.0013381,216262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00161123,4880
BLOCK: livechat.chat0.00901343,064524,288
BLOCK: product.info0.00431184,8480
BLOCK: product.info.media0.00121146,744262,144
BLOCK: product.info.additional0.0007162,3600
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00171160,984262,144
BLOCK: product.review.form0.00781435,896262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.001115,8720
BLOCK: product.info.upsell0.0011193,168262,144
BLOCK: product.description0.0006158,8960
BLOCK: product.info.options0.0011182,8960
BLOCK: html_calendar0.0012185,296262,144
BLOCK: product.info.container10.0007163,9280
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00351235,992262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.00251132,864262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0007163,5760
BLOCK: productalert.price0.0008161,0880
BLOCK: productalert.stock0.0009165,6320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00121130,448262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00151119,1200
BLOCK: 0.00171250,344262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.7039100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0010684880
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.696919,322,3289,437,184
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01161178,200262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00422021,1120
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0020174,7680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.032962128,760262,144
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.029362137,944262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01381322,144262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/template/links.phtml0.001024,4160
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0022161,6640
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view.phtml0.535217,664,2887,864,320
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.1626322,021,3842,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0022174,9600
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03591209,992524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.104211,264,1762,097,152
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.1045361,302,7522,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0006110,8080
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00551527,536524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.00561868,8000
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0003185600
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.016018162,7120
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.051418276,5441,572,864
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0005182080
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.023618830,000262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.02182825,736262,144
OBSERVER: tax0.00462256,168262,144
OBSERVER: giftmessage0.0011258,4400
OBSERVER: bundle_observer0.00233104,2880
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01561319,5200
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001111,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0046890,2000
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.01371223,5040
OBSERVER: catalogrule0.01361220,5440
locale/currency0.0061392,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00301161,944262,144
OBSERVER: weee0.00281158,904262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001913,6880
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0141139,5680
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.004014,2400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0009564000
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0009564080
frontend/lumeasomnului/default/template/review/helper/summary.phtml0.0034157,4960
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.01501283,824524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0708171,4880
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.0555110,6960
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.002517,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0232135,9280
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/price_clone.phtml0.010311,5040
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0035136,1840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.066811,894,8162,621,440
frontend/lumeasomnului/default/template/review/product/view/list.phtml0.055211,522,8482,097,152
frontend/lumeasomnului/default/template/review/form.phtml0.03151374,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Collection0.0007316,4160
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Option_Collection0.0011314,5440
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.009818,2080
frontend/lumeasomnului/default/template/contacts/productsform.phtml0.0023126,2080
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.10001904,944786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.006716101,7200
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0056326,6160
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0002164880
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003164880
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001151360
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003667,0480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/footer.phtml0.003313,1840