Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Saltea BioFoam

Salteaua BioFoam confera un somn mai profund si mai odihnitor, reducand durerile articulare ale spatelui si gatului. Materialele de suprafata folosite garanteaza confotul corpului tau in fiecare anotimp

Structura :

1. Placa din spuma poliuretanica de rezistenta ridicata cu grosime de 16 cm
2. Vata AntiAlergica
3. Husa de suprafata este matlasata cu vata voluminoasa anti alergica impreuna cu o placa de poliuretan de 1 cm grosime rezultand o structural foarte rezistenta care indeplineste standardele de calitate OEKO-TEX

Grosimea saltelei este de 18 cm.
▼ Vezi toate detaliile
▲ Ascunde detaliile

Detalii

Saltelele pe poliuretan confera un somn mai profund si mai odihnitor, reducand durerile articulare ale spatelui si gatului.
Saltele BioFoam fac fata presiunii permanente si constante exercitate de greutatea corpului persoanei care se afla pe saltea. Salteaua nu contine arcuri in compozitie
de la 377,62 RON
 

Saltea BioFoam

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru
a o putea vedea la dimensiune completa

Departeaza
Apropie

Mai multe poze

* campuri obligatorii

Caracteristici
Calitate Garantata!
  • Saltea fara arcuri
  • FERMA Grad duritate FERMA
  • 120 Kg suportate 120
Pareri clienti
Spune parerea ta

Parerea ta despre: Saltea BioFoam

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Evaluarea ta
Zarnescu Gheorghe | 14.05.2011
BUNA
BUNA
ofera un somn de calitae
[profiler]
Memory usage: real: 28573696, emalloc: 27877096
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.8758100
mage::app::init::system_config0.0031179,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00661341,616262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009111,7440
mage::app::init::stores0.043212,289,7842,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.020311,017,5681,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00211302,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003204080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004203840
mage::app::init_front_controller0.00931291,176262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002612,1040
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391142,9360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,960262,144
OBSERVER: cms0.0005118,3840
OBSERVER: blog0.0009147,8240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00551246,520262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002114080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002134080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001105360
mage::dispatch::routers_match0.7741100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.035911,765,8562,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0019196,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0039298,624262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00851229,352262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01031827,8561,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00711215,1200
OBSERVER: log0.00691212,0160
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,7040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.7338100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00481205,800262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0050180124,3840
__EAV_LOAD_MODEL__0.057022,021,1681,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00292140,5120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00159254,9920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002610010,7200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01492405,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0004548,3440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01442319,664262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01482599,648524,288
OBSERVER: inventory0.02594895,600786,432
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0021294,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0004211,9920
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.030811,592,9841,572,864
OBSERVER: reports0.028611,454,2321,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011187,376262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0010130,8480
OBSERVER: sendfriend0.00201133,6640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0014131,8560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.004016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.105716,494,1846,553,600
BLOCK: formkey0.00371262,168262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0016985040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0013985040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0011986640
BLOCK: root0.0012184,960262,144
BLOCK: head0.00161123,6320
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041623,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003814,9200
BLOCK: after_body_start0.00091109,040262,144
BLOCK: global_notices0.0006159,1440
BLOCK: header0.0007168,9520
BLOCK: top.links0.0009175,4640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007166,392262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00691409,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072211,9200
BLOCK: top_links0.0006155,352262,144
BLOCK: store_language0.0010186,5280
BLOCK: top.container0.0007163,0800
BLOCK: breadcrumbs0.0007164,5200
BLOCK: global_messages0.00181118,840262,144
BLOCK: footer0.0009197,4400
BLOCK: core_profiler0.0007162,472262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021353,8000
BLOCK: catalog.topnav0.00401291,784262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00251278,864262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006153,6960
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00381319,280524,288
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006158,8080
BLOCK: google_analytics0.0010182,8480
BLOCK: head_rss0.0012189,9360
BLOCK: add.blog.footer0.00241175,056262,144
BLOCK: blog_tags0.0012381,3120
BLOCK: catalog.vertnav0.00161123,1360
BLOCK: livechat.chat0.00861342,528262,144
BLOCK: product.info0.00271184,256262,144
BLOCK: product.info.media0.00111146,680262,144
BLOCK: product.info.additional0.0007162,3520
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00171161,0160
BLOCK: product.review.form0.00731436,912524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.001015,8480
BLOCK: product.info.upsell0.0010193,024262,144
BLOCK: product.description0.0006158,7280
BLOCK: product.info.options0.0011182,3280
BLOCK: html_calendar0.0009185,296262,144
BLOCK: product.info.container10.0007163,9120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00311236,360262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.00231132,9040
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0010163,232262,144
BLOCK: productalert.price0.0006161,0880
BLOCK: productalert.stock0.0006161,4960
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00111130,160262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00151118,6560
BLOCK: 0.00171249,912262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.5037100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0009654880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00764546,8080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.486418,416,9128,912,896
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01061178,6160
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00422021,1840
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018175,2160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.031559129,128262,144
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.028359137,720262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01311326,928524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021161,232262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view.phtml0.429317,652,7687,864,320
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.1564322,016,2002,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0020174,8080
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03581210,328262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.098411,260,5922,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0987361,299,2482,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0006110,8080
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00551527,560524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0024266,936262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00422108,9760
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.04352267,2881,310,720
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02272824,576262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.02162822,056262,144
OBSERVER: tax0.00442256,5200
OBSERVER: giftmessage0.0011258,0320
OBSERVER: bundle_observer0.00233103,6320
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01601318,6880
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001111,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0041889,6800
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00521222,8880
OBSERVER: catalogrule0.00501219,9040
locale/currency0.0050392,9360
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00251161,8960
OBSERVER: weee0.00231158,8480
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001413,6720
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0118139,3120
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.003514,2240
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0008563840
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0008564080
frontend/lumeasomnului/default/template/review/helper/summary.phtml0.0030157,8560
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.01211282,992262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0515172,384262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.0424110,680262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.001717,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0065135,6400
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0023135,8800
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.058511,895,3682,359,296
frontend/lumeasomnului/default/template/review/product/view/list.phtml0.048911,523,3042,097,152
frontend/lumeasomnului/default/template/review/form.phtml0.02941374,7200
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Collection0.0006316,4160
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Option_Collection0.0010314,5440
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.010518,5280
frontend/lumeasomnului/default/template/contacts/productsform.phtml0.0018125,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003867,0480
CACHE_URL0.01061124,360262,144