Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Perna Bumbac SuperBall

Perne umplutură antiaglomerantă hipoalergică tip biluţe marca SuperBall® Dimensiune 50 x 70
▼ Vezi toate detaliile
▲ Ascunde detaliile

Detalii

Perne umplutură antiaglomerantă hipoalergică tip biluţe marca SuperBall®

Avantajele umpluturii siliconizate hipoalergice din poliester 100% tip biluţe marca SuperBall®:

* caracter pronunţat hypoalergenic
* grad de elasticitate foarte bun
* durată foarte mare de utilizare
* asigură o deosebită permeabilitate a aerului
* asigură efectul de micro masaj prin mişcare
* se spală în maşinile de spălat
* ajută la reducerea sforăitului
* lavabilă la temperatură foarte înaltă 95 °C


Caracteristicile umpluturii siliconizate poliester 100% tip biluţe marca SuperBall®:

* tip biluţe (perle / ciorchine / fibra buclată)
* caracter antiaglomerant
* hipoalergenică
* preaglomerată (diferite grade de preaglomerare disponibile)
* fabricată din fibre pure şi sterile de poliester cu lumen, conjugate şi siliconizate de cea mai bună calitate
* rezistentă la frecare, la întindere, la tasare la compresie şi la vidare
* rezistentă la majoritatea chimicalelor
* siliconizata (cu silicon)
* elasticitate foarte bună (atât ud cât şi uscat)
* spălare uşoară
* uscare foarte rapidă
* permite spălare la temperatură înaltă
* cu ardere întârziată (ignifugată) (opţional)
de la 35,15 RON
 

Perna Bumbac SuperBall

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru
a o putea vedea la dimensiune completa

Departeaza
Apropie

Mai multe poze

* campuri obligatorii

Caracteristici
Calitate Garantata!
Pareri clienti
Spune parerea ta

Parerea ta despre: Perna Bumbac SuperBall

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Evaluarea ta
[profiler]
Memory usage: real: 28835840, emalloc: 28556312
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.4797100
mage::app::init::system_config0.0029179,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00631341,624262,144
config/load-modules0.261513,688262,144
config/load-modules-declaration0.04291109,608262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.057612,557,8802,621,440
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00302072,3760
config/load-db0.15121200,800524,288
mage::app::init::stores0.017311,021,496524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003194080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003193840
mage::app::init_front_controller0.00631283,536262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00351139,0240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221130,144262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4800
OBSERVER: blog0.0009148,0160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00511246,024262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002144080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002104880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003204080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002135360
mage::dispatch::routers_match0.9353100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.100912,082,7522,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0023196,992262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0043298,752262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00551229,4640
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.078211,144,2161,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01299493,4560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00671214,592262,144
OBSERVER: log0.00661211,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,688262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.8302100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00451206,2480
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0058228133,3920
__EAV_LOAD_MODEL__0.069132,390,4322,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00333146,2400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001812675,1440
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.008612844,2240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01913499,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00067912,1440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01573348,696524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01452656,968524,288
OBSERVER: inventory0.01583702,368524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00233105,0400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0004212,0080
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.031711,605,9681,572,864
OBSERVER: reports0.028511,468,2961,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011187,3920
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0011130,584262,144
OBSERVER: sendfriend0.00311132,584262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.1287197,576262,144
layout/package_update: default0.1126126,2240
layout/db_update: default0.5991100
layout/db_update: STORE_default0.5971100
layout/db_update: THEME_frontend_lumeasomnului_default0.5957100
layout/package_update: catalog_product_view0.0049112,2560
layout/db_update: catalog_product_view0.5896100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_configurable0.5878100
layout/db_update: PRODUCT_4490.5863100
layout/db_update: customer_logged_out0.5845100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.003715600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.117716,506,8486,291,456
BLOCK: formkey0.00371262,232262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0015985040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0012987600
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0011984080
BLOCK: root0.0012184,8480
BLOCK: head0.00151123,552262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041623,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002814,9200
BLOCK: after_body_start0.00091109,0560
BLOCK: global_notices0.0006159,1520
BLOCK: header0.0007169,1920
BLOCK: top.links0.0009175,440262,144
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007166,4480
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00701412,072524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00051910,3360
BLOCK: top_links0.0006155,3520
BLOCK: store_language0.0011186,6000
BLOCK: top.container0.0008163,0800
BLOCK: breadcrumbs0.0007164,520262,144
BLOCK: global_messages0.00291118,8480
BLOCK: footer0.0009197,456262,144
BLOCK: core_profiler0.0007162,4800
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0022354,7120
BLOCK: catalog.topnav0.00411291,864262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241279,800262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005153,696262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00371319,552262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005158,8080
BLOCK: google_analytics0.0010183,0640
BLOCK: head_rss0.0013190,104262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00251175,1600
BLOCK: blog_tags0.0012381,208262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00151123,4880
BLOCK: livechat.chat0.00981343,096524,288
BLOCK: product.info0.00311184,8640
BLOCK: product.info.media0.00101146,784262,144
BLOCK: product.info.additional0.0007162,3760
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00161161,016262,144
BLOCK: product.review.form0.00711435,896262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0010193,176262,144
BLOCK: product.description0.0006158,8960
BLOCK: product.info.options0.0022182,8960
BLOCK: html_calendar0.0020185,352262,144
BLOCK: product.info.container10.0007163,9280
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00521236,072262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.00461132,904262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0006163,5760
BLOCK: productalert.price0.0007161,0880
BLOCK: productalert.stock0.0019165,6320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101130,456262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00141119,1200
BLOCK: 0.00381250,312262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.4626100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0010684880
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.455417,283,5367,340,032
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01331178,184262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00361718,1120
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0040174,7680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.030862116,9440
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.027762126,1280
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01251322,088262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0020161,6640
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view.phtml0.292315,644,4566,029,312
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.107481,430,6241,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0020174,9520
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03521209,944524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.05631711,904786,432
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.056636738,568786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0005110,8080
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00561527,520524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.00371868,7360
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0003184880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01441860,7600
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.01471820,6160
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0002182080
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.011818585,648262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01101581,560262,144
OBSERVER: tax0.00421257,3120
OBSERVER: giftmessage0.0009157,1680
OBSERVER: bundle_observer0.00212104,160262,144
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01021281,104262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001111,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0042890,1760
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00521223,392262,144
OBSERVER: catalogrule0.00501220,432262,144
locale/currency0.0048392,7440
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00251161,800524,288
OBSERVER: weee0.00231158,768524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001413,6880
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0061135,9280
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.003514,2400
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00911279,200524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0137163,9600
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.002116,6560
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.001917,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0072137,7360
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0028136,2080
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.03481592,728524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/product/view/list.phtml0.02921376,064524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/form.phtml0.02831373,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Collection0.0006316,5200
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Option_Collection0.0011314,5440
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.005011,7280
frontend/lumeasomnului/default/template/contacts/productsform.phtml0.0021126,208262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.10101905,056786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.006816101,6800
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0055326,6160
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0002164720
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003164880
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001151360
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003967,0480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/footer.phtml0.003313,1840