Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Perna Bumbac SuperBall

Perne umplutură antiaglomerantă hipoalergică tip biluţe marca SuperBall® Dimensiune 50 x 70
▼ Vezi toate detaliile
▲ Ascunde detaliile

Detalii

Perne umplutură antiaglomerantă hipoalergică tip biluţe marca SuperBall®

Avantajele umpluturii siliconizate hipoalergice din poliester 100% tip biluţe marca SuperBall®:

* caracter pronunţat hypoalergenic
* grad de elasticitate foarte bun
* durată foarte mare de utilizare
* asigură o deosebită permeabilitate a aerului
* asigură efectul de micro masaj prin mişcare
* se spală în maşinile de spălat
* ajută la reducerea sforăitului
* lavabilă la temperatură foarte înaltă 95 °C


Caracteristicile umpluturii siliconizate poliester 100% tip biluţe marca SuperBall®:

* tip biluţe (perle / ciorchine / fibra buclată)
* caracter antiaglomerant
* hipoalergenică
* preaglomerată (diferite grade de preaglomerare disponibile)
* fabricată din fibre pure şi sterile de poliester cu lumen, conjugate şi siliconizate de cea mai bună calitate
* rezistentă la frecare, la întindere, la tasare la compresie şi la vidare
* rezistentă la majoritatea chimicalelor
* siliconizata (cu silicon)
* elasticitate foarte bună (atât ud cât şi uscat)
* spălare uşoară
* uscare foarte rapidă
* permite spălare la temperatură înaltă
* cu ardere întârziată (ignifugată) (opţional)
de la 35,15 RON
 

Perna Bumbac SuperBall

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru
a o putea vedea la dimensiune completa

Departeaza
Apropie

Mai multe poze

* campuri obligatorii

Caracteristici
Calitate Garantata!
Pareri clienti
Spune parerea ta

Parerea ta despre: Perna Bumbac SuperBall

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Evaluarea ta
[profiler]
Memory usage: real: 28835840, emalloc: 28531152
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.6423100
mage::app::init::system_config0.0030179,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00661341,624262,144
config/load-modules0.264813,688262,144
config/load-modules-declaration0.04281109,608262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.065012,557,8802,621,440
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00362072,3760
config/load-db0.15621200,872524,288
mage::app::init::stores0.019111,021,624524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0004194080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004193760
mage::app::init_front_controller0.00721283,512262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00401139,0240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241130,120262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4640
OBSERVER: blog0.0009148,0240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00571246,016262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003144080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002104880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004204080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002135360
mage::dispatch::routers_match1.0630100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.118312,083,0962,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0026197,000262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0082298,744262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002811,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00881229,5360
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.087211,144,4721,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01599493,5280
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00751214,648262,144
OBSERVER: log0.00741211,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0012145,6880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.9399100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00531206,3040
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0068228133,376262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.101132,390,2242,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00523146,1360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.002912675,1440
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.009112844,2400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02613499,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00097912,1440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02433348,696786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.02512656,912262,144
OBSERVER: inventory0.02503702,216262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00393105,0480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0008212,0080
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.037911,605,8881,572,864
OBSERVER: reports0.034311,468,3521,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0014187,3920
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0015130,568262,144
OBSERVER: sendfriend0.00331132,448262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.1389197,568262,144
layout/package_update: default0.1152126,2240
layout/db_update: default0.6520100
layout/db_update: STORE_default0.6490100
layout/db_update: THEME_frontend_lumeasomnului_default0.6465100
layout/package_update: catalog_product_view0.0064112,2560
layout/db_update: catalog_product_view0.6381100
layout/package_update: PRODUCT_TYPE_configurable0.001011,4880
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_configurable0.6355100
layout/db_update: PRODUCT_4490.6338100
layout/package_update: customer_logged_out0.001611,1120
layout/db_update: customer_logged_out0.6309100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.006315600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.121716,506,8006,291,456
BLOCK: formkey0.00661262,272262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0018985040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0013987600
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0012984080
BLOCK: root0.0022184,8480
BLOCK: head0.00301123,560262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00061623,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003814,9200
BLOCK: after_body_start0.00101109,0560
BLOCK: global_notices0.0006159,1520
BLOCK: header0.0007169,2000
BLOCK: top.links0.0009175,440262,144
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007166,4480
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00741412,080524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00061910,3360
BLOCK: top_links0.0007155,3360
BLOCK: store_language0.0011186,6080
BLOCK: top.container0.0007163,0800
BLOCK: breadcrumbs0.0007164,520262,144
BLOCK: global_messages0.00181118,8640
BLOCK: footer0.0010197,464262,144
BLOCK: core_profiler0.0007162,4800
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0026354,7360
BLOCK: catalog.topnav0.00441291,768262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00281279,768262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006153,720262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00391319,600262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006158,8080
BLOCK: google_analytics0.0011183,0640
BLOCK: head_rss0.0014190,136262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00271175,2000
BLOCK: blog_tags0.0012381,168262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00171123,5680
BLOCK: livechat.chat0.01121343,016524,288
BLOCK: product.info0.00441184,8240
BLOCK: product.info.media0.00111146,784262,144
BLOCK: product.info.additional0.0007162,3760
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00171160,984262,144
BLOCK: product.review.form0.00781435,896262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.001115,8480
BLOCK: product.info.upsell0.0011193,168262,144
BLOCK: product.description0.0006158,8960
BLOCK: product.info.options0.0010182,8960
BLOCK: html_calendar0.0009185,320262,144
BLOCK: product.info.container10.0007163,9280
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00321236,064262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.00251132,864262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0007163,5760
BLOCK: productalert.price0.0006161,0880
BLOCK: productalert.stock0.0007165,6320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101130,456262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00151119,1200
BLOCK: 0.00171250,336262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.5016100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0010684880
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.494017,263,0967,340,032
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01181168,104262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00421718,1840
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0019174,7280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.032962116,984262,144
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.029462126,184262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01391322,192262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/template/links.phtml0.001124,4160
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0023161,6640
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view.phtml0.315115,643,9365,767,168
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.114381,430,4081,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0022174,9120
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03641210,080262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.06081711,480786,432
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.061036738,144786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0007110,8080
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00561527,544524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.00411868,7920
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0004185040
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01491860,728262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.01581820,6240
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0002182080
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.013418585,2000
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01251581,1120
OBSERVER: tax0.00471257,0160
OBSERVER: giftmessage0.0010157,0880
OBSERVER: bundle_observer0.00232104,1760
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01081281,152524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001111,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0042890,2400
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00571223,368262,144
OBSERVER: catalogrule0.00551220,392262,144
locale/currency0.0051392,7040
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00291161,736262,144
OBSERVER: weee0.00261158,720262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001613,6880
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0070135,928524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.004014,240524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00911279,456262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0122163,9760
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.002316,6560
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.001817,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0075137,7040
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0028136,1760
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.03971592,768786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/review/product/view/list.phtml0.03301376,048524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/form.phtml0.03181373,096524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Collection0.0009316,5200
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Option_Collection0.0011314,5440
frontend/lumeasomnului/default/template/contacts/productsform.phtml0.0019126,2080
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.11381905,224786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.001316,104262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.008016101,6800
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0059326,6320
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0003164880
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003164880
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001151360
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003967,0480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/footer.phtml0.003913,1840