Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Perna Bumbac SuperBall

Perne umplutură antiaglomerantă hipoalergică tip biluţe marca SuperBall® Dimensiune 50 x 70
▼ Vezi toate detaliile
▲ Ascunde detaliile

Detalii

Perne umplutură antiaglomerantă hipoalergică tip biluţe marca SuperBall®

Avantajele umpluturii siliconizate hipoalergice din poliester 100% tip biluţe marca SuperBall®:

* caracter pronunţat hypoalergenic
* grad de elasticitate foarte bun
* durată foarte mare de utilizare
* asigură o deosebită permeabilitate a aerului
* asigură efectul de micro masaj prin mişcare
* se spală în maşinile de spălat
* ajută la reducerea sforăitului
* lavabilă la temperatură foarte înaltă 95 °C


Caracteristicile umpluturii siliconizate poliester 100% tip biluţe marca SuperBall®:

* tip biluţe (perle / ciorchine / fibra buclată)
* caracter antiaglomerant
* hipoalergenică
* preaglomerată (diferite grade de preaglomerare disponibile)
* fabricată din fibre pure şi sterile de poliester cu lumen, conjugate şi siliconizate de cea mai bună calitate
* rezistentă la frecare, la întindere, la tasare la compresie şi la vidare
* rezistentă la majoritatea chimicalelor
* siliconizata (cu silicon)
* elasticitate foarte bună (atât ud cât şi uscat)
* spălare uşoară
* uscare foarte rapidă
* permite spălare la temperatură înaltă
* cu ardere întârziată (ignifugată) (opţional)
de la 35,15 RON
 

Perna Bumbac SuperBall

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru
a o putea vedea la dimensiune completa

Departeaza
Apropie

Mai multe poze

* campuri obligatorii

Caracteristici
Calitate Garantata!
Pareri clienti
Spune parerea ta

Parerea ta despre: Perna Bumbac SuperBall

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Evaluarea ta
[profiler]
Memory usage: real: 26476544, emalloc: 25828400
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7945100
mage::app::init::system_config0.0028179,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00641341,576262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009011,7440
mage::app::init::stores0.041212,289,6082,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019111,017,4881,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00191252,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003194080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003194080
mage::app::init_front_controller0.00921291,248262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002612,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381143,0320
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,904262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4000
OBSERVER: blog0.0009147,8240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00541246,528262,144
mage::dispatch::routers_match0.6959100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.032711,765,8882,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0019196,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0039298,640262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00591229,352262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00991827,8241,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00691215,1280
OBSERVER: log0.00681212,0240
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0010145,7040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.6571100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00461205,768262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0046156122,2480
__EAV_LOAD_MODEL__0.055822,016,4562,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00282140,5120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00149254,9920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002410010,7200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01452407,232524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0004548,3440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01432313,512262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01442599,568524,288
OBSERVER: inventory0.01573651,712524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0021294,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0004211,9920
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.038811,593,0161,572,864
OBSERVER: reports0.035611,454,2801,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011187,376262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0010130,8480
OBSERVER: sendfriend0.00301133,6480
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0014131,8560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.004016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.115216,494,2726,553,600
BLOCK: formkey0.00361262,240262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0015985040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0012985040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0011986640
BLOCK: root0.0012184,968262,144
BLOCK: head0.00161123,6320
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041623,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003814,9200
BLOCK: after_body_start0.00091109,032262,144
BLOCK: global_notices0.0006159,1440
BLOCK: header0.0007168,9520
BLOCK: top.links0.0009175,4640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007166,376262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00681409,224262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0005189,8000
BLOCK: top_links0.0006155,360262,144
BLOCK: store_language0.0010186,5280
BLOCK: top.container0.0007163,0800
BLOCK: breadcrumbs0.0007164,5200
BLOCK: global_messages0.00181118,824262,144
BLOCK: footer0.0009197,4400
BLOCK: core_profiler0.0007162,496262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021353,8000
BLOCK: catalog.topnav0.00401291,776262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00251278,872262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006153,6960
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00371319,328524,288
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006158,8080
BLOCK: google_analytics0.0010182,8480
BLOCK: head_rss0.0012189,9360
BLOCK: add.blog.footer0.00241175,040262,144
BLOCK: blog_tags0.0012381,3120
BLOCK: catalog.vertnav0.00151123,1440
BLOCK: livechat.chat0.00931342,512262,144
BLOCK: product.info0.00301184,232262,144
BLOCK: product.info.media0.00181146,696262,144
BLOCK: product.info.additional0.0009162,3520
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00271161,0160
BLOCK: product.review.form0.00841436,904786,432
BLOCK: product.info.upsell0.0012193,0400
BLOCK: product.description0.0008158,7280
BLOCK: product.info.options0.0013182,3040
BLOCK: html_calendar0.0012185,304262,144
BLOCK: product.info.container10.0011163,9280
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00501236,312262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.00231132,9040
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0011163,232262,144
BLOCK: productalert.price0.0013161,0880
BLOCK: productalert.stock0.0008161,4960
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00131130,160262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00201118,6560
BLOCK: 0.00281249,920262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.4113100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0010654880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01174546,8080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.395816,380,2966,815,744
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01211178,5680
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00371718,1840
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0017175,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.030859117,128262,144
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.027859125,712262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01271325,720524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021161,184262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view.phtml0.337915,636,8325,767,168
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.107581,427,3921,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0020174,8480
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03501210,360262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.05671710,176786,432
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.057036736,904786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0005110,8080
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00551527,560524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0034266,9280
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.002626,8960
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0082214,8560
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01092579,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01081577,4160
OBSERVER: tax0.00401257,0000
OBSERVER: giftmessage0.0009156,7200
OBSERVER: bundle_observer0.00212103,7600
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01011280,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001111,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0040889,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00501222,680262,144
OBSERVER: catalogrule0.00491219,696262,144
locale/currency0.0049386,9280
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00251161,424262,144
OBSERVER: weee0.00231158,424262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001713,6720
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0065135,6960
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.003614,2240
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.01001278,440262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0171164,8720
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.002316,6560
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.001917,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0083137,4480
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0030135,9040
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.04001592,840786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/review/product/view/list.phtml0.03351376,240524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/form.phtml0.03241373,296524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Collection0.0006316,5200
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Option_Collection0.0011314,5440
frontend/lumeasomnului/default/template/contacts/productsform.phtml0.0028125,7280
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003767,0480
CACHE_URL0.00911113,912262,144