Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Perna Bumbac SuperBall

Perne umplutură antiaglomerantă hipoalergică tip biluţe marca SuperBall® Dimensiune 50 x 70
▼ Vezi toate detaliile
▲ Ascunde detaliile

Detalii

Perne umplutură antiaglomerantă hipoalergică tip biluţe marca SuperBall®

Avantajele umpluturii siliconizate hipoalergice din poliester 100% tip biluţe marca SuperBall®:

* caracter pronunţat hypoalergenic
* grad de elasticitate foarte bun
* durată foarte mare de utilizare
* asigură o deosebită permeabilitate a aerului
* asigură efectul de micro masaj prin mişcare
* se spală în maşinile de spălat
* ajută la reducerea sforăitului
* lavabilă la temperatură foarte înaltă 95 °C


Caracteristicile umpluturii siliconizate poliester 100% tip biluţe marca SuperBall®:

* tip biluţe (perle / ciorchine / fibra buclată)
* caracter antiaglomerant
* hipoalergenică
* preaglomerată (diferite grade de preaglomerare disponibile)
* fabricată din fibre pure şi sterile de poliester cu lumen, conjugate şi siliconizate de cea mai bună calitate
* rezistentă la frecare, la întindere, la tasare la compresie şi la vidare
* rezistentă la majoritatea chimicalelor
* siliconizata (cu silicon)
* elasticitate foarte bună (atât ud cât şi uscat)
* spălare uşoară
* uscare foarte rapidă
* permite spălare la temperatură înaltă
* cu ardere întârziată (ignifugată) (opţional)
de la 35,15 RON
 

Perna Bumbac SuperBall

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru
a o putea vedea la dimensiune completa

Departeaza
Apropie

Mai multe poze

* campuri obligatorii

Caracteristici
Calitate Garantata!
Pareri clienti
Spune parerea ta

Parerea ta despre: Perna Bumbac SuperBall

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Evaluarea ta
[profiler]
Memory usage: real: 26476544, emalloc: 25825728
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7862100
mage::app::init::system_config0.0029179,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00681341,624262,144
mage::app::init::config::load_cache0.019111,7440
mage::app::init::stores0.052112,290,0482,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0008135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.027411,017,7121,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00191252,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0004194080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003194080
mage::app::init_front_controller0.00931291,208262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002512,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381143,0320
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,880262,144
OBSERVER: cms0.0005118,3760
OBSERVER: blog0.0010147,8160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00571246,464262,144
mage::dispatch::routers_match0.6632100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.035211,765,9682,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0020196,184262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0038298,680262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00731229,376262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01071827,9041,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00711215,1280
OBSERVER: log0.00691212,0240
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,7040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.6236100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00651205,768262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0063156122,2800
__EAV_LOAD_MODEL__0.056622,016,4162,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00292140,5120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00149254,9920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002410010,7200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01472407,200524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0004548,3440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01442313,520262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01452599,664524,288
OBSERVER: inventory0.01563651,736524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0023294,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0005211,9920
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.032211,593,0801,572,864
OBSERVER: reports0.029911,454,3281,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0012187,376262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0010130,8560
OBSERVER: sendfriend0.00211133,6640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0026131,8560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.004116560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.120016,494,2166,553,600
BLOCK: formkey0.00371262,184262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0016985040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0012985040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0011986640
BLOCK: root0.0012184,992262,144
BLOCK: head0.00161123,6320
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00051623,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003814,9200
BLOCK: after_body_start0.00091109,024262,144
BLOCK: global_notices0.0005159,1440
BLOCK: header0.0008168,9520
BLOCK: top.links0.0009175,4640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007166,376262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00721409,248262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0005189,8080
BLOCK: top_links0.0006155,360262,144
BLOCK: store_language0.0010186,5280
BLOCK: top.container0.0008163,0800
BLOCK: breadcrumbs0.0007164,5200
BLOCK: global_messages0.00181118,824262,144
BLOCK: footer0.0010197,4400
BLOCK: core_profiler0.0008162,472262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0022353,8000
BLOCK: catalog.topnav0.00521291,760262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00251278,888262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005153,6960
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00381319,272524,288
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005158,8160
BLOCK: google_analytics0.0024182,8480
BLOCK: head_rss0.0012189,9360
BLOCK: add.blog.footer0.00471175,032262,144
BLOCK: blog_tags0.0012381,3120
BLOCK: catalog.vertnav0.00261123,1360
BLOCK: livechat.chat0.00991342,544262,144
BLOCK: product.info0.00381184,240262,144
BLOCK: product.info.media0.00281146,696262,144
BLOCK: product.info.additional0.0007162,3520
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00281161,0160
BLOCK: product.review.form0.00971436,896786,432
BLOCK: product.info.upsell0.0010193,0400
BLOCK: product.description0.0006158,7280
BLOCK: product.info.options0.0010182,3040
BLOCK: html_calendar0.0010185,312262,144
BLOCK: product.info.container10.0007163,9280
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00321236,304262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.00251132,9280
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0007163,232262,144
BLOCK: productalert.price0.0006161,0880
BLOCK: productalert.stock0.0006161,4960
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101130,168262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00141118,6560
BLOCK: 0.00161249,920262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3714100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0010654880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00774546,8080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.354816,376,8406,815,744
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01101178,5760
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00391718,1840
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018175,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.031159117,096262,144
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.028059125,696262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01311325,728524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0022161,256262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view.phtml0.296415,633,4085,767,168
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.114881,427,6001,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0022174,8240
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03911210,352262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.05931710,312786,432
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.059636737,080786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0006110,8320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00561527,552524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0024266,9040
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.002426,8960
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0082214,8560
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01222579,8960
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01211577,5520
OBSERVER: tax0.00411257,1040
OBSERVER: giftmessage0.0009156,7600
OBSERVER: bundle_observer0.00332103,8160
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01051280,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001111,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0040889,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00521222,648262,144
OBSERVER: catalogrule0.00501219,664262,144
locale/currency0.0048392,8800
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00261161,616262,144
OBSERVER: weee0.00241158,616262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001513,6720
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0065135,680524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.003714,232524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00881278,408262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0111164,8640
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.002316,6560
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.001817,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0063137,4400
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0025135,8960
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.03561592,976786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/review/product/view/list.phtml0.02951376,344524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/form.phtml0.02861373,376524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Collection0.0006316,5200
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Option_Collection0.0011314,5440
frontend/lumeasomnului/default/template/contacts/productsform.phtml0.0017125,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003967,0480
CACHE_URL0.00951113,888262,144