Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Perna Bumbac SuperBall

Perne umplutură antiaglomerantă hipoalergică tip biluţe marca SuperBall® Dimensiune 50 x 70
▼ Vezi toate detaliile
▲ Ascunde detaliile

Detalii

Perne umplutură antiaglomerantă hipoalergică tip biluţe marca SuperBall®

Avantajele umpluturii siliconizate hipoalergice din poliester 100% tip biluţe marca SuperBall®:

* caracter pronunţat hypoalergenic
* grad de elasticitate foarte bun
* durată foarte mare de utilizare
* asigură o deosebită permeabilitate a aerului
* asigură efectul de micro masaj prin mişcare
* se spală în maşinile de spălat
* ajută la reducerea sforăitului
* lavabilă la temperatură foarte înaltă 95 °C


Caracteristicile umpluturii siliconizate poliester 100% tip biluţe marca SuperBall®:

* tip biluţe (perle / ciorchine / fibra buclată)
* caracter antiaglomerant
* hipoalergenică
* preaglomerată (diferite grade de preaglomerare disponibile)
* fabricată din fibre pure şi sterile de poliester cu lumen, conjugate şi siliconizate de cea mai bună calitate
* rezistentă la frecare, la întindere, la tasare la compresie şi la vidare
* rezistentă la majoritatea chimicalelor
* siliconizata (cu silicon)
* elasticitate foarte bună (atât ud cât şi uscat)
* spălare uşoară
* uscare foarte rapidă
* permite spălare la temperatură înaltă
* cu ardere întârziată (ignifugată) (opţional)
de la 35,15 RON
 

Perna Bumbac SuperBall

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru
a o putea vedea la dimensiune completa

Departeaza
Apropie

Mai multe poze

* campuri obligatorii

Caracteristici
Calitate Garantata!
Pareri clienti
Spune parerea ta

Parerea ta despre: Perna Bumbac SuperBall

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Evaluarea ta
[profiler]
Memory usage: real: 26476544, emalloc: 25825112
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.2500100
mage::app::init::system_config0.0097179,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.01071341,576262,144
mage::app::init::config::load_cache0.016311,7440
mage::app::init::stores0.136912,289,6082,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0017135,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.090611,017,4881,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00211252,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003194080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003194080
mage::app::init_front_controller0.01701291,248262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.004612,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00691143,0320
mage::app::init::config::section::admin0.001911,7680
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00471129,904262,144
OBSERVER: cms0.0010118,4000
OBSERVER: blog0.0016147,8240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.01211246,528262,144
mage::dispatch::routers_match0.9997100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.130511,765,8882,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0031196,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0704298,640262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.065311,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.02241229,352262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01491827,8241,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01301215,1280
OBSERVER: log0.01281212,0240
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0018145,7040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.8628100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00601205,768262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0055156122,2480
__EAV_LOAD_MODEL__0.074922,016,4482,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00332140,5120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00149254,9920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002410010,7200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02502407,224524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0004548,3440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01832313,512262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.02002599,568524,288
OBSERVER: inventory0.02333651,616524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0032294,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0004211,9920
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.068411,593,0161,572,864
OBSERVER: reports0.062311,454,2801,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0033187,376262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0014130,8480
OBSERVER: sendfriend0.00591133,6480
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0026131,8560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.004216560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.160416,494,2726,553,600
BLOCK: formkey0.00521262,240262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0016985040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0013985040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0012986640
BLOCK: root0.0020184,968262,144
BLOCK: head0.00241123,6320
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041623,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002814,9200
BLOCK: after_body_start0.00211109,032262,144
BLOCK: global_notices0.0011159,1440
BLOCK: header0.0010168,9520
BLOCK: top.links0.0012175,4640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0014166,376262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.01031409,224262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0005189,8000
BLOCK: top_links0.0014155,360262,144
BLOCK: store_language0.0013186,5280
BLOCK: top.container0.0009163,0800
BLOCK: breadcrumbs0.0010164,5200
BLOCK: global_messages0.00291118,824262,144
BLOCK: footer0.0019197,4400
BLOCK: core_profiler0.0013162,496262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0028353,8000
BLOCK: catalog.topnav0.00551291,776262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00401278,872262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0012153,6960
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00481319,328524,288
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0010158,8080
BLOCK: google_analytics0.0012182,8480
BLOCK: head_rss0.0015189,9360
BLOCK: add.blog.footer0.00321175,040262,144
BLOCK: blog_tags0.0017381,3120
BLOCK: catalog.vertnav0.00211123,1440
BLOCK: livechat.chat0.01181342,512262,144
BLOCK: product.info0.00471184,232262,144
BLOCK: product.info.media0.00291146,696262,144
BLOCK: product.info.additional0.0013162,3520
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00481161,0160
BLOCK: product.review.form0.01041436,904786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.001015,8480
BLOCK: product.info.upsell0.0018193,0400
BLOCK: product.description0.0010158,7280
BLOCK: product.info.options0.0015182,3040
BLOCK: html_calendar0.0024185,304262,144
BLOCK: product.info.container10.0016163,9280
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00841236,312262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.00341132,9040
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0018163,232262,144
BLOCK: productalert.price0.0016161,0880
BLOCK: productalert.stock0.0011161,4960
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00331130,160262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00241118,6560
BLOCK: 0.00431249,920262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.5019100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0010654880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01664546,8080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.485316,377,0246,815,744
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.02091178,5680
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00581718,1840
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0046175,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.032959117,104262,144
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.029659125,672262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/notices.phtml0.001112,5520
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.02151325,712524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/page/template/links.phtml0.001213,648262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0034161,184262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view.phtml0.404415,633,6165,767,168
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.125781,427,4881,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0023174,8400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03811210,352262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.06371710,312786,432
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.064036737,040786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0006110,8080
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00591527,552524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0031266,9280
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.002626,8960
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0082214,8560
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01702579,8880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01681577,5440
OBSERVER: tax0.00551257,0880
OBSERVER: giftmessage0.0011156,7760
OBSERVER: bundle_observer0.00332103,8320
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01461280,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001111,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0044889,6240
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00741222,632262,144
OBSERVER: catalogrule0.00721219,664262,144
locale/currency0.0106392,8400
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00341161,608262,144
OBSERVER: weee0.00321158,608262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/description.phtml0.001114,8160
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.002213,6720
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0083135,6800
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.004214,2240
frontend/lumeasomnului/default/template/review/helper/summary.phtml0.001212,4240
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.02091278,464262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0387164,8640
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.003716,6560
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/js.phtml0.001913,1440
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.002417,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0108137,4400
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0042135,8960
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.04441592,952786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/review/product/view/list.phtml0.03661376,312524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/form.phtml0.03501373,344524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Collection0.0006316,5200
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Option_Collection0.0011314,5440
frontend/lumeasomnului/default/template/contacts/productsform.phtml0.0036125,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.004467,0480
CACHE_URL0.00951113,888262,144