Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Saltea Copii Cocos

Saltea Baby cu nuca de cocos, strat de vata textila si husa rezistenta. Salteluta perfecta pentru bebe !
▼ Vezi toate detaliile
▲ Ascunde detaliile

Detalii

- miez din nuca de cocos de 6 cm
- husa din tesatura rezistenta matlasata cu vata antialergica, lavabila cu atestare Oeko-Tex

Reducere: 14% 14%

de la 391,48 RON

Pret normal: 453,96 RON

 

Saltea Copii Cocos

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru
a o putea vedea la dimensiune completa

Departeaza
Apropie

Mai multe poze

* campuri obligatorii

Caracteristici
Calitate Garantata!
  • Saltea fara arcuri
  • Medie Grad duritate Medie
  • 30 Kg suportate 30
  • Husa detasabila
Pareri clienti
Spune parerea ta

Parerea ta despre: Saltea Copii Cocos

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Evaluarea ta
[profiler]
Memory usage: real: 27262976, emalloc: 26655448
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.9440100
mage::app::init::system_config0.0029179,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00671341,632262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009611,7440
mage::app::init::stores0.043812,289,6642,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.020211,017,5121,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00251482,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003194080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004193840
mage::app::init_front_controller0.00981291,168262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002712,1120
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00401142,9360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00251129,944262,144
OBSERVER: cms0.0006118,4400
OBSERVER: blog0.0009147,8240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.01141246,600262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002114080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003144080
mage::dispatch::routers_match0.8339100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.041911,765,8562,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0020196,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0043298,648262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.01061229,392262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01181827,8641,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00821215,1200
OBSERVER: log0.00811212,0160
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,7040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.7865100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00531205,728262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0066161126,8560
__EAV_LOAD_MODEL__0.113262,608,4802,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00444151,4560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.003115089,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003513013,9120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03536598,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00099214,1200
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02076359,400262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01542599,520524,288
OBSERVER: inventory0.01733661,528524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0027695,9040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0004211,9920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0007419,1920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.001016,1280
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.041511,602,7441,572,864
OBSERVER: reports0.035311,465,1281,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0012187,6080
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012130,8720
OBSERVER: sendfriend0.00601132,528262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.01072749,872524,288
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0062131,856262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.005016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.144816,457,4486,029,312
BLOCK: formkey0.00471262,4480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0018987600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0015985040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0013984080
BLOCK: root0.0013184,960262,144
BLOCK: head0.00161123,5760
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00061623,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003814,9200
BLOCK: after_body_start0.00111109,0480
BLOCK: global_notices0.0006159,144262,144
BLOCK: header0.0009169,0320
BLOCK: top.links0.0010175,4480
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0011166,3840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00881409,384524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072010,8640
BLOCK: top_links0.0007155,3280
BLOCK: store_language0.0011186,5360
BLOCK: top.container0.0008163,088262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0008164,5120
BLOCK: global_messages0.00211118,8000
BLOCK: footer0.0012197,360262,144
BLOCK: core_profiler0.0007162,4720
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0030354,0160
BLOCK: catalog.topnav0.00191119,552262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00301278,832262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0007153,6720
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00421319,296262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0009158,8080
BLOCK: google_analytics0.0011182,864262,144
BLOCK: head_rss0.0013189,8320
BLOCK: add.blog.footer0.00291174,992262,144
BLOCK: blog_tags0.0013381,3120
BLOCK: catalog.vertnav0.00191122,744262,144
BLOCK: livechat.chat0.01171342,856262,144
BLOCK: product.info0.01351318,576262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0006110,4800
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0026368,9280
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0040314,9680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0128322,9600
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01333591,176262,144
BLOCK: product.info.media0.00211146,688262,144
BLOCK: product.info.additional0.0014162,3680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00281161,064262,144
BLOCK: product.review.form0.00981437,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.001115,8480
BLOCK: product.info.upsell0.0014193,040262,144
BLOCK: product.description0.0008158,7280
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001013,1680
BLOCK: product.info.options0.0018182,3280
BLOCK: html_calendar0.0013185,280262,144
BLOCK: product.info.container10.0009163,9120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00411236,240262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.00361132,8320
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0012163,2320
BLOCK: productalert.price0.0011161,0880
BLOCK: productalert.stock0.0015161,4960
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00151130,192262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00231118,6560
BLOCK: 0.00341249,928262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.4295100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0011654880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00864546,8080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.413316,386,3846,553,600
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01231178,9840
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00522122,1840
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018175,2320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.029259115,4080
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.025759123,9600
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01621326,632524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0031161,1360
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view.phtml0.352215,645,2166,029,312
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.130691,437,1601,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0024174,8480
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.04241210,112524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.06971718,656786,432
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.070136745,864786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0008110,8080
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01291587,080262,144
OBSERVER: tax0.00501256,7920
OBSERVER: giftmessage0.0010156,7440
OBSERVER: bundle_observer0.00222103,768262,144
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01191281,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001111,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0041889,6320
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00591222,648262,144
OBSERVER: catalogrule0.00571219,688262,144
locale/currency0.0052492,8720
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00291160,568262,144
OBSERVER: weee0.00261157,536262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/description.phtml0.001112,4320
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.002113,672262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0108136,7280
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.006515,0800
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002104080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002104080
frontend/lumeasomnului/default/template/review/helper/summary.phtml0.001212,4800
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.01161280,768262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0294164,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.003216,8080
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/js.phtml0.003013,1440
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options.phtml0.003311,9440
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.002117,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0073137,328262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0024135,864262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.03661593,456524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/product/view/list.phtml0.03071376,728524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/form.phtml0.02971373,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Collection0.0006316,5440
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Option_Collection0.0011314,5440
frontend/lumeasomnului/default/template/contacts/productsform.phtml0.0018125,968262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003867,0640
CACHE_URL0.00891113,288262,144