Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Saltea Natural CocoLatex

Compozitia saltelei Natural Cocos Latex :
- 2 straturi de nuca de cocos de 3 cm
- 3 straturi de latex PERFOWAVE cu 7 ZONE DE PRESIUNE pentru un confort ridicat
- Husa de protectie pentru aerisirea saltelei
- husa din tesatura rezistenta matlasata cu vata antialergica, tratata cu ALOE VERA, lavabila cu atestare Oeko-Tex

Se poate efectua orice dimensiune la comanda


Saltele 100% naturale din fibra de nuca de cocos si latex natural in 7 zone de presiune. Cea mai naturala saltea pentru tine !
Se poate efectua orice dimensiune la comanda !
▼ Vezi toate detaliile
▲ Ascunde detaliile

Detalii

Saltele Natural Cocos Latex cu husa detasabila si lavabila. Husa de suprafata tratata cu ALOE VERA. Salteaua nu contine arcuri in compozitie.

Reducere: 4% 4%

de la 1.492,00 RON

Pret normal: 1.550,00 RON

 

Saltea Natural CocoLatex

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru
a o putea vedea la dimensiune completa

Departeaza
Apropie

Mai multe poze

* campuri obligatorii

Caracteristici
Calitate Garantata!
  • Saltea latex
  • Saltea fara arcuri
  • Ferma Grad duritate Ferma
  • Aloe Vera
  • 130 Kg suportate 130
  • Husa detasabila
Pareri clienti
Spune parerea ta

Parerea ta despre: Saltea Natural CocoLatex

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Evaluarea ta
Angelica B | 05.04.2011
Super saltea
Buna seara,
Tocmai am primit aceasta saltea si suntem foarte incantati de aceasta achizitie. Ne place la nebunie mirosul aceste huse tratate cu aloe vera, si senzatia pe saltea este exceptionala.

Am fost putin sceptici la inceput, pentru ca a fost o investitie mare pentru noi, dar suntem cu adevarat incantati. Cum spuneau si cei de la somproduct, dormim peste 20 de ani din viata, de ce sa nu investim in somnul nostru.

Pentru cei care cauta confortul si au bani sa investeasca, pot alege acest produs cu maxima siguranta.

Angelica B.
Bucuresti (Adaugat la 10.12.2010)
[profiler]
Memory usage: real: 28835840, emalloc: 28347744
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.1054100
mage::app::init::system_config0.0034179,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00811341,632262,144
mage::app::init::config::load_cache0.013111,7440
mage::app::init::stores0.055412,289,6642,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0012135,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.026011,017,5121,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00291532,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0004204080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004204080
mage::app::init_front_controller0.01171291,168262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.003112,1120
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00491142,9360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00291129,944262,144
OBSERVER: cms0.0006118,4400
OBSERVER: blog0.0011147,8240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00701246,600262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003164080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004194080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002125360
mage::dispatch::routers_match0.9736100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.048111,765,9282,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0025196,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0073298,680262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.003111,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00801229,352262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01231827,8481,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01301215,1040
OBSERVER: log0.01281212,0160
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0013145,7040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.9200100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00641205,800262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0072185129,0640
__EAV_LOAD_MODEL__0.107162,615,5442,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00424151,4560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.002715089,3360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003613013,9120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03236598,928786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00089214,1200
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02276365,576262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01752599,616524,288
OBSERVER: inventory0.02554755,128524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0030695,9040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0006211,9920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0008419,1840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.001116,1280
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.038411,602,6801,572,864
OBSERVER: reports0.035711,464,9441,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0015187,6080
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0014130,8160
OBSERVER: sendfriend0.00251132,648262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.01172749,872524,288
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0020131,856262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.004816560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.132516,457,1606,029,312
BLOCK: formkey0.00461262,5120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0018987600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0015985040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0013984080
BLOCK: root0.0014184,960262,144
BLOCK: head0.00191123,5760
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00051623,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0004814,9200
BLOCK: after_body_start0.00121109,0400
BLOCK: global_notices0.0006159,136262,144
BLOCK: header0.0008169,0480
BLOCK: top.links0.0010175,4560
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007166,3840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00881409,288524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00102413,0000
BLOCK: top_links0.0007155,3280
BLOCK: store_language0.0013186,5360
BLOCK: top.container0.0009163,080262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0009164,5200
BLOCK: global_messages0.00221118,8000
BLOCK: footer0.0012197,368262,144
BLOCK: core_profiler0.0008162,4720
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0032354,0160
BLOCK: catalog.topnav0.00201119,568262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00321278,816262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006153,6720
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00461319,280262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0007158,8080
BLOCK: google_analytics0.0013182,808524,288
BLOCK: head_rss0.0014189,8080
BLOCK: add.blog.footer0.00301174,9920
BLOCK: blog_tags0.0013381,3120
BLOCK: catalog.vertnav0.00191122,712262,144
BLOCK: livechat.chat0.00941342,944262,144
BLOCK: product.info0.01051318,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0006110,4800
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0040368,9680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0050365,9520
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.03423119,984524,288
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02253685,488262,144
BLOCK: product.info.media0.00131146,624262,144
BLOCK: product.info.additional0.0007162,3680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00201161,056262,144
BLOCK: product.review.form0.00881437,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.001115,8480
BLOCK: product.info.upsell0.0011193,040262,144
BLOCK: product.description0.0008158,7280
BLOCK: product.info.options0.0013182,3280
BLOCK: html_calendar0.0012185,312262,144
BLOCK: product.info.container10.0008163,9120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00391236,376262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.00281132,8320
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0009163,2320
BLOCK: productalert.price0.0007161,0880
BLOCK: productalert.stock0.0008161,4960
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00131130,176262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00201118,6560
BLOCK: 0.00251249,920262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.5844100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0012654880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00974546,8080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.560318,060,1608,388,608
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01561178,664262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00622324,1760
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0034175,2480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.038159131,312262,144
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.034259139,888262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01651326,712262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0029161,2640
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view.phtml0.483217,288,3367,602,176
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.1627181,650,5441,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0025174,8560
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.04451210,184524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.09481917,6561,048,576
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.095136949,3121,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0008110,8080
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.02152681,216262,144
OBSERVER: tax0.00602256,792262,144
OBSERVER: giftmessage0.0014257,9680
OBSERVER: bundle_observer0.00273103,5600
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001111,3280
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01501295,9760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001111,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0050889,6320
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00781222,432262,144
OBSERVER: catalogrule0.00751219,480262,144
locale/currency0.0066492,8320
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00311160,664262,144
OBSERVER: weee0.00281157,632262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001713,6720
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0127138,096262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.006115,080262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0006284400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0006283760
frontend/lumeasomnului/default/template/review/helper/summary.phtml0.0037157,7840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.01611285,344262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0347167,4960
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.015618,2800
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.002217,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0081136,712262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0028135,904262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.075611,898,9602,359,296
frontend/lumeasomnului/default/template/review/product/view/list.phtml0.062611,525,1282,097,152
frontend/lumeasomnului/default/template/review/form.phtml0.03421375,736524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Collection0.0007316,416262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Option_Collection0.0015314,5440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.001019,6720
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.011218,4480
frontend/lumeasomnului/default/template/contacts/productsform.phtml0.0027125,9680
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.005267,0480
CACHE_URL0.01431128,1440