Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Alege o categorie

Lexicon

  • A
  • B
  • C
  • D
  • E
  • F
  • G
  • H
  • I
  • J
  • K
  • L
  • M
  • N
  • O
  • P
  • Q
  • R
  • S
  • T
  • U
  • V
  • W
  • X
  • Y
  • Z
No definition
[profiler]
Memory usage: real: 17039360, emalloc: 16794336
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.1596100
mage::app::init::system_config0.0032179,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00651341,592262,144
config/load-modules0.272413,688262,144
config/load-modules-declaration0.04401109,608262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.059912,557,5762,621,440
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00191202,3760
config/load-db0.15951200,800524,288
mage::app::init::stores0.019111,021,632524,288
mage::app::init_front_controller0.00691283,544262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391139,0240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241130,152262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4560
OBSERVER: blog0.0009148,0240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00561244,664262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002104240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003144080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001105360
mage::dispatch::routers_match0.5869100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.121812,082,0482,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0030197,0400
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0190197,1440
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.015511,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00561229,352262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.080611,143,6561,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01137371,9680
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00771214,624524,288
OBSERVER: log0.00751211,680524,288
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0012145,6560
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index0.4571100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00281163,9600
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00261161,0320
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0012186,0320
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index::layout_load0.1263179,0560
layout/package_update: default0.1167126,4800
layout/db_update: default0.3372100
layout/db_update: STORE_default0.3346100
layout/db_update: THEME_frontend_lumeasomnului_default0.3330100
layout/db_update: lexicon_index_index0.3312100
layout/db_update: customer_logged_out0.3291100
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index::layout_generate_xml0.002515600
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index::layout_generate_blocks0.072613,987,6003,670,016
BLOCK: formkey0.00391246,8320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009525360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0006524080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0006524080
BLOCK: root0.0013181,640262,144
BLOCK: head0.00161117,0560
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00101107,5520
BLOCK: global_notices0.0006157,184262,144
BLOCK: header0.0007166,1200
BLOCK: top.links0.0009172,0800
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00771404,024524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0004105,5840
BLOCK: top_links0.0007153,6720
BLOCK: store_language0.0010183,0560
BLOCK: top.container0.0008160,144262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7600
BLOCK: global_messages0.00181112,7280
BLOCK: footer0.0010195,000262,144
BLOCK: core_profiler0.0007159,8240
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0024351,6880
BLOCK: catalog.topnav0.00491332,752524,288
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,8560
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00261263,672262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,1440
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00381297,992262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006156,8080
BLOCK: google_analytics0.0011181,056262,144
BLOCK: head_rss0.0014187,8720
BLOCK: add.blog.footer0.00261172,616262,144
BLOCK: blog_tags0.0012379,4000
BLOCK: catalog.vertnav0.00191119,192262,144
BLOCK: livechat.chat0.00901341,648262,144
BLOCK: lexicon0.0016194,2400
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index::layout_render0.2537100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005324080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.248813,755,1203,932,160
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01401306,712262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241011,1440
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0020174,696262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00323014,5520
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00153017,4320
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01401321,568262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/template/links.phtml0.001024,5680
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0023160,8000
frontend/lumeasomnului/default/template/lexicon/lexicon.phtml0.06501201,352262,144
CORE::create_object_of::Innobyte_Lexicon_Model_Lexicon0.00052915,7200
CORE::create_object_of::Inchoo_Developer_Model_Firephp0.0033154,2240
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.134512,696,2082,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0006217,9760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00541224,648262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003572115,2720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.007416139,2480
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.014228514,280524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00063422,0160
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.00933191,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0002253,9360
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0011163,8000
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0003167440
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0002164880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01211654,1760
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0067168,904524,288
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0001162080
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0006161,8800
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003164880
__EAV_LOAD_MODEL__0.01831533,872524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005110,8320
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00551114,264262,144
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.0026161,0320
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00241108,7920
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00221105,7920
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001151360
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0019196,0480
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003767,0480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/footer.phtml0.003313,2080