Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Alege o categorie

Lexicon

  • A
  • B
  • C
  • D
  • E
  • F
  • G
  • H
  • I
  • J
  • K
  • L
  • M
  • N
  • O
  • P
  • Q
  • R
  • S
  • T
  • U
  • V
  • W
  • X
  • Y
  • Z
No definition
[profiler]
Memory usage: real: 12582912, emalloc: 12337616
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3151100
mage::app::init::system_config0.0028179,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00641341,592262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009011,7440
mage::app::init::stores0.048612,292,1762,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7520
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019811,017,6641,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0007412,3760
mage::app::init_front_controller0.00921291,248262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002512,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391143,0320
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,920262,144
OBSERVER: cms0.0005118,3760
OBSERVER: blog0.0009147,8160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00551245,056262,144
mage::dispatch::routers_match0.2086100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033911,766,0082,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0019196,256262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0032197,040262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00671229,312262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01021827,9041,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00721215,2000
OBSERVER: log0.00711212,0960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,7040
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index0.1697100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00241164,0000
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00221161,0640
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,0480
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index::layout_load0.0012120,4400
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index::layout_generate_xml0.002616560
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index::layout_generate_blocks0.070113,940,1363,932,160
BLOCK: formkey0.00361246,952262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0008524080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007525360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0006524080
BLOCK: root0.0011181,7600
BLOCK: head0.00151117,088262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00091105,5360
BLOCK: global_notices0.0005157,1840
BLOCK: header0.0007166,144262,144
BLOCK: top.links0.0008172,0400
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00691403,488524,288
BLOCK: top_links0.0006153,6960
BLOCK: store_language0.0010183,0560
BLOCK: top.container0.0007160,1680
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,744262,144
BLOCK: global_messages0.00171112,8000
BLOCK: footer0.0009194,9520
BLOCK: core_profiler0.0007159,872262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0022351,7440
BLOCK: catalog.topnav0.00461334,808262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,8240
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241263,616262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,168262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00361291,536262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005156,7520
BLOCK: google_analytics0.0010176,9440
BLOCK: head_rss0.0012184,6400
BLOCK: add.blog.footer0.00241164,080262,144
BLOCK: blog_tags0.0012376,5840
BLOCK: catalog.vertnav0.00151115,480262,144
BLOCK: livechat.chat0.01001328,816524,288
BLOCK: lexicon0.0028188,3520
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index::layout_render0.0943100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004294080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00512424,8080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.084711,080,0321,048,576
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01271282,312262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241011,7280
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018168,184262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00282713,6000
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00132715,8800
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01291322,472262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021160,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/lexicon/lexicon.phtml0.04021200,968262,144
CORE::create_object_of::Innobyte_Lexicon_Model_Lexicon0.00052914,7920
CORE::create_object_of::Inchoo_Developer_Model_Firephp0.0026154,2080
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0018194,544262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003967,0480
CACHE_URL0.0051163,3520