Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Alege o categorie

Lexicon

  • A
  • B
  • C
  • D
  • E
  • F
  • G
  • H
  • I
  • J
  • K
  • L
  • M
  • N
  • O
  • P
  • Q
  • R
  • S
  • T
  • U
  • V
  • W
  • X
  • Y
  • Z
No definition
[profiler]
Memory usage: real: 15204352, emalloc: 15046240
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7883100
mage::app::init::system_config0.0083179,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00951341,568262,144
mage::app::init::config::load_cache0.014611,7440
mage::app::init::stores0.116612,290,0562,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0012135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.079911,017,7841,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00171042,3760
mage::app::init_front_controller0.01681291,264262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.003912,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00681143,0320
mage::app::init::config::section::admin0.001411,7680
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00521129,960262,144
OBSERVER: cms0.0013118,3760
OBSERVER: blog0.0017147,8240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.02901245,192262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002134080
mage::dispatch::routers_match0.5495100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.165511,765,9922,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0032196,240262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0720197,104262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.059511,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.05641229,3120
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01431827,8401,572,864
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01241215,1920
OBSERVER: log0.01231212,0880
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0017145,7040
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index0.3763100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00431163,9840
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00421161,0480
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0020186,0320
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index::layout_load0.0025120,4400
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index::layout_generate_xml0.002716560
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index::layout_generate_blocks0.092613,940,2563,670,016
BLOCK: formkey0.00491246,856262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0008524080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0006525360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0006524080
BLOCK: root0.0015181,7600
BLOCK: head0.00251117,112262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00181105,5360
BLOCK: global_notices0.0008157,1840
BLOCK: header0.0017166,144262,144
BLOCK: top.links0.0012172,0400
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0008163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.01121403,480524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0003105,5840
BLOCK: top_links0.0013153,6720
BLOCK: store_language0.0019183,0560
BLOCK: top.container0.0011160,1680
BLOCK: breadcrumbs0.0011161,736262,144
BLOCK: global_messages0.00321112,8000
BLOCK: footer0.0022194,9360
BLOCK: core_profiler0.0009159,880262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0025351,7520
BLOCK: catalog.topnav0.00621334,880262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0011145,8240
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00381263,592262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0007152,128262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00531291,568262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0009156,7520
BLOCK: google_analytics0.0015176,9200
BLOCK: head_rss0.0017184,6400
BLOCK: add.blog.footer0.00341164,080262,144
BLOCK: blog_tags0.0017376,5840
BLOCK: catalog.vertnav0.00191115,408262,144
BLOCK: livechat.chat0.00991329,088262,144
BLOCK: lexicon0.0023188,3600
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index::layout_render0.2748100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.000529408262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00642525,8160
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.265313,791,0883,670,016
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01651282,288262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241011,7280
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0032168,184262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00352713,6000
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00192715,8800
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.02101322,480262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0033160,8240
frontend/lumeasomnului/default/template/lexicon/lexicon.phtml0.05161200,952262,144
CORE::create_object_of::Innobyte_Lexicon_Model_Lexicon0.00062914,7920
CORE::create_object_of::Inchoo_Developer_Model_Firephp0.0035154,2080
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.149212,714,2402,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0007217,9920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00631227,4560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.004172116,1520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.007416141,6960
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.015928520,080786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00053422,0160
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.01013194,864524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0002253,9360
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0011163,8000
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0003164880
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0002167440
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01261654,2240
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0068168,4160
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0001162080
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0006161,8800
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003164880
__EAV_LOAD_MODEL__0.02511536,392524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0005110,9040
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00751114,3280
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.0045161,1280
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00331108,6480
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00311105,6480
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001151360
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0032194,1440
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.004167,0480
CACHE_URL0.0051163,3520