Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Alege o categorie

Lexicon

  • A
  • B
  • C
  • D
  • E
  • F
  • G
  • H
  • I
  • J
  • K
  • L
  • M
  • N
  • O
  • P
  • Q
  • R
  • S
  • T
  • U
  • V
  • W
  • X
  • Y
  • Z
No definition
[profiler]
Memory usage: real: 17301504, emalloc: 16770328
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.1317100
mage::app::init::system_config0.0029179,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00651341,592262,144
config/load-modules0.263313,688262,144
config/load-modules-declaration0.04251109,608262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.062712,557,5762,621,440
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00201202,3760
config/load-db0.15481200,872524,288
mage::app::init::stores0.019311,021,672524,288
mage::app::init_front_controller0.00691283,536262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391139,0240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241130,144262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4800
OBSERVER: blog0.0010148,0160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00591244,672262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002104160
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003144080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002105360
mage::dispatch::routers_match0.5703100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.112412,082,6162,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0026197,0480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0040197,1440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00651229,408262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.086211,144,1041,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01217372,0400
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00761214,664524,288
OBSERVER: log0.00741211,720524,288
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0012145,6800
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index0.4530100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00281163,9440
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00271161,0000
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0013186,0400
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index::layout_load0.1293179,0400
layout/package_update: default0.1196126,4800
layout/db_update: default0.3301100
layout/db_update: STORE_default0.3272100
layout/db_update: THEME_frontend_lumeasomnului_default0.3257100
layout/db_update: lexicon_index_index0.3239100
layout/db_update: customer_logged_out0.3219100
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index::layout_generate_xml0.002715600
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index::layout_generate_blocks0.074613,987,6643,670,016
BLOCK: formkey0.00391246,8480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009525360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0006524080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0006524080
BLOCK: root0.0015181,640262,144
BLOCK: head0.00161117,0480
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00121107,5520
BLOCK: global_notices0.0006157,208262,144
BLOCK: header0.0007166,1520
BLOCK: top.links0.0008172,0640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00791403,920524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0004105,5840
BLOCK: top_links0.0008153,6720
BLOCK: store_language0.0012183,0560
BLOCK: top.container0.0007160,144262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7600
BLOCK: global_messages0.00191112,7280
BLOCK: footer0.0010194,984262,144
BLOCK: core_profiler0.0008159,8240
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0025351,6880
BLOCK: catalog.topnav0.00501332,760524,288
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,8560
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00271263,656262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,1520
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00391298,072262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0007156,8080
BLOCK: google_analytics0.0011181,088262,144
BLOCK: head_rss0.0014187,8720
BLOCK: add.blog.footer0.00271172,616262,144
BLOCK: blog_tags0.0013379,4000
BLOCK: catalog.vertnav0.00181119,200262,144
BLOCK: livechat.chat0.00921341,656262,144
BLOCK: lexicon0.0016194,2400
mage::dispatch::controller::action::lexicon_index_index::layout_render0.2444100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005324080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.239113,735,3764,194,304
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01411296,728262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00271011,2160
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0019174,712262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00323014,5760
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00163017,4320
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01461321,704262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/template/links.phtml0.001124,5680
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0023160,8080
frontend/lumeasomnului/default/template/lexicon/lexicon.phtml0.03911201,408262,144
CORE::create_object_of::Innobyte_Lexicon_Model_Lexicon0.00062915,7200
CORE::create_object_of::Inchoo_Developer_Model_Firephp0.0033154,2560
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.147312,696,3843,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0006217,9440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00531224,576262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003572115,2560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.008116139,2560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.014028514,392524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00063422,0160
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.00933191,880262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0002253,9360
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0012163,8000
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0003167440
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0002164880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01381654,1760
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0074168,928262,144
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0002162080
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0007161,8800
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003164880
__EAV_LOAD_MODEL__0.01911533,944524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0006110,8320
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00601114,280262,144
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.0026161,0560
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00251108,8320
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00231105,8320
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001151360
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0021196,0480
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.004167,0480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/footer.phtml0.004213,1840