Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Huse Saltele Matlasate

Husele de saltele sunt prevazute cu elastic pentru o stabilitate ridicata pe saltea care impiedica alunecarea.
Husele de saltele sunt lavabile rezintand la un numar indelungat de spalari, acestea fiind nedeformabile in timp.
▼ Vezi toate detaliile
▲ Ascunde detaliile

Detalii

Husele de saltele sunt prevazute cu elastic pentru o stabilitate ridicata pe saltea care impiedica alunecarea.
Husele de saltele sunt lavabile rezintand la un numar indelungat de spalari, acestea fiind nedeformabile in timp.

Pentru informatii privind pretul de transport va rugam sa contactati un operator la numarul de telefon :

0723 039 004
de la 55,53 RON
 

Huse Saltele Matlasate

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru
a o putea vedea la dimensiune completa

Departeaza
Apropie

Mai multe poze

* campuri obligatorii

Caracteristici
Calitate Garantata!
Pareri clienti
Spune parerea ta

Parerea ta despre: Huse Saltele Matlasate

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Evaluarea ta
[profiler]
Memory usage: real: 27000832, emalloc: 26375632
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.9334100
mage::app::init::system_config0.0038179,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00831341,624262,144
mage::app::init::config::load_cache0.017211,7440
mage::app::init::stores0.047512,290,0482,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.021411,017,7121,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00201252,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003194080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004193840
mage::app::init_front_controller0.00941291,208262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002612,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391143,0320
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,880262,144
OBSERVER: cms0.0005118,3760
OBSERVER: blog0.0009147,8160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00601246,464262,144
mage::dispatch::routers_match0.8101100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.082111,766,0002,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0019196,240262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0037298,680262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00551229,448262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00961827,8881,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.05741215,1280
OBSERVER: log0.05731212,0240
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,7040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.7238100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00451205,760262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0045156122,2720
__EAV_LOAD_MODEL__0.055322,014,1201,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00282140,5120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00149254,9920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002310010,7200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01452404,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0004548,3440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01442313,560262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01422599,616524,288
OBSERVER: inventory0.02533892,056524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0021294,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0004211,9920
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.029811,592,9681,572,864
OBSERVER: reports0.027611,454,2321,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011187,376262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0010130,8480
OBSERVER: sendfriend0.00201133,6480
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0246131,8560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.004116560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.104916,493,8646,553,600
BLOCK: formkey0.00361262,168262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0015985040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0012985040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0011986640
BLOCK: root0.0011184,960262,144
BLOCK: head0.00161123,6320
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041623,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002814,9200
BLOCK: after_body_start0.00091109,032262,144
BLOCK: global_notices0.0007159,1440
BLOCK: header0.0007168,9520
BLOCK: top.links0.0008175,4640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007166,376262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00701409,048262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0005189,8000
BLOCK: top_links0.0006155,344262,144
BLOCK: store_language0.0010186,5280
BLOCK: top.container0.0007163,0800
BLOCK: breadcrumbs0.0007164,5200
BLOCK: global_messages0.00171118,824262,144
BLOCK: footer0.0009197,4400
BLOCK: core_profiler0.0007162,472262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021353,8000
BLOCK: catalog.topnav0.00401291,808262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241278,872262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005153,6960
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00371319,288524,288
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005158,8080
BLOCK: google_analytics0.0010182,8480
BLOCK: head_rss0.0012189,9360
BLOCK: add.blog.footer0.00241175,024262,144
BLOCK: blog_tags0.0012381,3120
BLOCK: catalog.vertnav0.00151123,1360
BLOCK: livechat.chat0.00991342,560262,144
BLOCK: product.info0.00271184,192262,144
BLOCK: product.info.media0.00101146,688262,144
BLOCK: product.info.additional0.0007162,3520
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00161161,0160
BLOCK: product.review.form0.00721436,832786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.001015,8480
BLOCK: product.info.upsell0.0009193,0400
BLOCK: product.description0.0006158,7280
BLOCK: product.info.options0.0009182,3200
BLOCK: html_calendar0.0009185,296262,144
BLOCK: product.info.container10.0006163,9280
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00301236,288262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.00231132,9280
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0006163,232262,144
BLOCK: productalert.price0.0006161,0880
BLOCK: productalert.stock0.0006161,4960
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00121130,160262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00141118,6560
BLOCK: 0.00161249,920262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.4759100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0009654880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00824546,8080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.459916,930,3687,340,032
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01041178,5520
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00381718,1840
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0017175,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.03095991,7760
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.027659100,3680
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01271326,904524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0020161,208262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view.phtml0.404716,216,0726,553,600
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.1626322,000,5522,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0019174,8240
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03601210,344262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.103511,244,9122,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.1037361,283,5842,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0005110,8320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00521527,568524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0029266,9360
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0039288,4560
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.03992237,5121,310,720
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02302819,888262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.02201817,544262,144
OBSERVER: tax0.00481256,1680
OBSERVER: giftmessage0.0012156,784262,144
OBSERVER: bundle_observer0.00232103,8320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001011,3280
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01691318,6560
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001111,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0044889,6960
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00561222,720524,288
OBSERVER: catalogrule0.00541219,760524,288
locale/currency0.0054392,9440
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00271161,6640
OBSERVER: weee0.00251158,6160
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001513,6720
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0123139,3280
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.003814,2240
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0008563920
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0007564080
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.01011278,600262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0549172,4080
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.0449110,7040
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.001917,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0074135,672262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0026135,8880
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.03861591,960524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/product/view/list.phtml0.03211375,368262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/review/form.phtml0.03101372,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Collection0.0007316,5200
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Option_Collection0.0011314,5440
frontend/lumeasomnului/default/template/contacts/productsform.phtml0.0018125,792262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003967,0480
CACHE_URL0.00901112,352262,144