Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Huse Saltele Matlasate

Husele de saltele sunt prevazute cu elastic pentru o stabilitate ridicata pe saltea care impiedica alunecarea.
Husele de saltele sunt lavabile rezintand la un numar indelungat de spalari, acestea fiind nedeformabile in timp.
▼ Vezi toate detaliile
▲ Ascunde detaliile

Detalii

Husele de saltele sunt prevazute cu elastic pentru o stabilitate ridicata pe saltea care impiedica alunecarea.
Husele de saltele sunt lavabile rezintand la un numar indelungat de spalari, acestea fiind nedeformabile in timp.

Pentru informatii privind pretul de transport va rugam sa contactati un operator la numarul de telefon :

0723 039 004
de la 55,53 RON
 

Huse Saltele Matlasate

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru
a o putea vedea la dimensiune completa

Departeaza
Apropie

Mai multe poze

* campuri obligatorii

Caracteristici
Calitate Garantata!
Pareri clienti
Spune parerea ta

Parerea ta despre: Huse Saltele Matlasate

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Evaluarea ta
[profiler]
Memory usage: real: 29360128, emalloc: 29084560
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.6937100
mage::app::init::system_config0.0031179,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00691341,624262,144
config/load-modules0.269213,688262,144
config/load-modules-declaration0.04421109,608262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.061612,557,8802,621,440
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00342072,3760
config/load-db0.15601200,872524,288
mage::app::init::stores0.019611,021,624524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0004194080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004194000
mage::app::init_front_controller0.00691283,512262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391139,0240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241130,120262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4640
OBSERVER: blog0.0009148,0240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00591246,016262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003144080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002104880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004204080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002135360
mage::dispatch::routers_match1.1252100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.110112,082,6722,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0026196,992262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0048298,768262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00631229,5360
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.084711,144,2081,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01629493,5280
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00751214,536262,144
OBSERVER: log0.00731211,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0012145,6560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.0104100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00511206,2640
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0071228133,4000
__EAV_LOAD_MODEL__0.076732,388,7922,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00363146,1840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.002012675,1200
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.009312844,2240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02133498,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00067912,1440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01783348,696524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01652656,952524,288
OBSERVER: inventory0.02793942,272786,432
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00253105,0480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0006212,0080
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.049511,605,9281,572,864
OBSERVER: reports0.046911,468,4641,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0014187,3920
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0015130,560262,144
OBSERVER: sendfriend0.00231132,376262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.1387197,640262,144
layout/package_update: default0.1194126,2240
layout/db_update: default0.7445100
layout/db_update: STORE_default0.7416100
layout/db_update: THEME_frontend_lumeasomnului_default0.7400100
layout/package_update: catalog_product_view0.0054112,2560
layout/db_update: catalog_product_view0.7333100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_configurable0.7308100
layout/db_update: PRODUCT_4550.7291100
layout/db_update: customer_logged_out0.7269100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.004115600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.117416,506,5606,291,456
BLOCK: formkey0.00431262,272262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0017985040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0013987600
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0011984080
BLOCK: root0.0015184,8480
BLOCK: head0.00171123,576262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00051623,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003814,9200
BLOCK: after_body_start0.00111109,0560
BLOCK: global_notices0.0006159,1520
BLOCK: header0.0008169,1760
BLOCK: top.links0.0009175,440262,144
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007166,4480
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00761412,048524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00061910,3360
BLOCK: top_links0.0008155,3520
BLOCK: store_language0.0011186,6080
BLOCK: top.container0.0007163,0800
BLOCK: breadcrumbs0.0008164,520262,144
BLOCK: global_messages0.00191118,8480
BLOCK: footer0.0010197,416262,144
BLOCK: core_profiler0.0008162,4800
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0027354,7360
BLOCK: catalog.topnav0.00451291,736262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00281279,736262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0007153,696262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00411319,528262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006158,8080
BLOCK: google_analytics0.0011183,0640
BLOCK: head_rss0.0014190,152262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00271175,1680
BLOCK: blog_tags0.0013381,184262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00181123,5680
BLOCK: livechat.chat0.00941343,040524,288
BLOCK: product.info0.00331184,8240
BLOCK: product.info.media0.00111146,776262,144
BLOCK: product.info.additional0.0007162,3760
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00191161,008262,144
BLOCK: product.review.form0.00821435,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.001215,8800
BLOCK: product.info.upsell0.0011193,168262,144
BLOCK: product.description0.0006158,8960
BLOCK: product.info.options0.0011182,9040
BLOCK: html_calendar0.0009185,280262,144
BLOCK: product.info.container10.0008163,9280
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00341236,040262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.00251132,864262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0008163,5760
BLOCK: productalert.price0.0006161,0880
BLOCK: productalert.stock0.0007165,6320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00111130,456262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00161119,1200
BLOCK: 0.00181250,344262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6050100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0010684880
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.597517,818,6487,864,320
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01221168,080262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00421718,1840
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0020174,7280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.03126291,7040
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.027562100,9040
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01481322,112262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/template/links.phtml0.001124,4160
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0024161,6640
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view.phtml0.418916,229,8646,553,600
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.1730322,005,6722,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0024174,9600
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03851210,024262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.109511,248,4242,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.1096361,287,0002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0007110,8080
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00591527,544524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.00421868,7920
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0004184880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.017118142,2480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.049018245,7841,310,720
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0005182080
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.024818825,064262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.02311820,976262,144
OBSERVER: tax0.00491256,2720
OBSERVER: giftmessage0.0013157,2160
OBSERVER: bundle_observer0.00242104,1600
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001111,3280
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01781319,5520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001111,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0045890,2320
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00611223,4640
OBSERVER: catalogrule0.00581220,4960
locale/currency0.0050392,8480
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00291162,1840
OBSERVER: weee0.00261159,1120
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001513,7040
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0129139,5680
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.003914,2400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0008563840
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0007564080
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.01021279,736262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0533171,576262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.0434110,7360
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.001817,384262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0075135,9440
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0028136,1760
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.03981592,000524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/product/view/list.phtml0.03311375,304262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/review/form.phtml0.03201372,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Collection0.0008316,5200
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Option_Collection0.0012314,5440
frontend/lumeasomnului/default/template/contacts/productsform.phtml0.0019126,208262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.11431905,184786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.001416,1040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.007816101,6800
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0062326,6160
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0003164880
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003164880
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001151360
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003967,0480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/footer.phtml0.004113,1840