Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Huse Saltele Matlasate

Husele de saltele sunt prevazute cu elastic pentru o stabilitate ridicata pe saltea care impiedica alunecarea.
Husele de saltele sunt lavabile rezintand la un numar indelungat de spalari, acestea fiind nedeformabile in timp.
▼ Vezi toate detaliile
▲ Ascunde detaliile

Detalii

Husele de saltele sunt prevazute cu elastic pentru o stabilitate ridicata pe saltea care impiedica alunecarea.
Husele de saltele sunt lavabile rezintand la un numar indelungat de spalari, acestea fiind nedeformabile in timp.

Pentru informatii privind pretul de transport va rugam sa contactati un operator la numarul de telefon :

0723 039 004
de la 55,53 RON
 

Huse Saltele Matlasate

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru
a o putea vedea la dimensiune completa

Departeaza
Apropie

Mai multe poze

* campuri obligatorii

Caracteristici
Calitate Garantata!
Pareri clienti
Spune parerea ta

Parerea ta despre: Huse Saltele Matlasate

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Evaluarea ta
[profiler]
Memory usage: real: 29622272, emalloc: 29109128
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.5851100
mage::app::init::system_config0.0032179,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00701341,624262,144
config/load-modules0.262513,688262,144
config/load-modules-declaration0.04441109,608262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.060012,557,8802,621,440
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00302072,3760
config/load-db0.15091200,800524,288
mage::app::init::stores0.017911,021,496524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003194080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003193840
mage::app::init_front_controller0.00651283,536262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00361139,0240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231130,144262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4800
OBSERVER: blog0.0009148,0160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00531246,024262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002144080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002104960
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004204080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002135360
mage::dispatch::routers_match1.0323100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.103912,083,0002,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0025197,000262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0046298,760262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001011,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00581229,4640
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.080211,144,3601,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01329493,4560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00681214,712262,144
OBSERVER: log0.00671211,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,704262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.9238100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00451206,2800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0057228133,4000
__EAV_LOAD_MODEL__0.071932,388,7842,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00333146,1840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.001912675,1360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.009212844,2080
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02003498,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00067912,1440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01653348,688786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01522657,032524,288
OBSERVER: inventory0.02543942,232786,432
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00233105,0480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0004212,0080
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.031511,605,9361,572,864
OBSERVER: reports0.029411,468,4001,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011187,3920
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0011130,568262,144
OBSERVER: sendfriend0.00201132,448262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.1305197,568262,144
layout/package_update: default0.1138126,2240
layout/db_update: default0.6887100
layout/db_update: STORE_default0.6866100
layout/db_update: THEME_frontend_lumeasomnului_default0.6851100
layout/package_update: catalog_product_view0.0051112,2560
layout/db_update: catalog_product_view0.6789100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_configurable0.6769100
layout/db_update: PRODUCT_4550.6754100
layout/db_update: customer_logged_out0.6736100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.003815600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.109716,506,8806,291,456
BLOCK: formkey0.00381262,288262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0016985040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0012987600
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0011984080
BLOCK: root0.0012184,8480
BLOCK: head0.00151123,624262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041623,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003814,9200
BLOCK: after_body_start0.00091109,0560
BLOCK: global_notices0.0006159,1520
BLOCK: header0.0007169,1760
BLOCK: top.links0.0008175,456262,144
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007166,4480
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00691412,024524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00051910,3360
BLOCK: top_links0.0006155,3520
BLOCK: store_language0.0010186,6080
BLOCK: top.container0.0007163,0800
BLOCK: breadcrumbs0.0007164,520262,144
BLOCK: global_messages0.00181118,8640
BLOCK: footer0.0010197,472262,144
BLOCK: core_profiler0.0007162,4720
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021354,7360
BLOCK: catalog.topnav0.00401291,840262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00251279,768262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005153,696262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00381319,520262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006158,8080
BLOCK: google_analytics0.0010183,0640
BLOCK: head_rss0.0013190,128262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00251175,1600
BLOCK: blog_tags0.0012381,184262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00151123,5280
BLOCK: livechat.chat0.00811343,080524,288
BLOCK: product.info0.00321184,8480
BLOCK: product.info.media0.00141146,776262,144
BLOCK: product.info.additional0.0008162,3760
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00201161,008262,144
BLOCK: product.review.form0.00831435,936262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0012193,176262,144
BLOCK: product.description0.0007158,8960
BLOCK: product.info.options0.0011182,8960
BLOCK: html_calendar0.0012185,296262,144
BLOCK: product.info.container10.0008163,9280
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00361236,064262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.00231132,864262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0009163,5760
BLOCK: productalert.price0.0006161,0880
BLOCK: productalert.stock0.0006165,6320
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101130,456262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00141119,1200
BLOCK: 0.00221250,336262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.5598100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0010684880
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.552717,837,7287,864,320
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01121178,160262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00361718,1120
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018174,7680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02926291,6720
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.026062100,8560
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01281321,936262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021161,6320
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view.phtml0.389316,229,0006,553,600
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.1548322,005,9842,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0020174,9600
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03541210,072524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.097711,248,6402,097,152
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0979361,287,2242,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0005110,8080
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00521527,560524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.00371868,7920
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0003184880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.016818142,2880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.044618245,7841,310,720
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0004182080
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.021718825,272262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.02021821,184262,144
OBSERVER: tax0.00431256,5040
OBSERVER: giftmessage0.0009157,1680
OBSERVER: bundle_observer0.00212104,2240
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01571319,5760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001111,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0040890,2000
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00511223,4960
OBSERVER: catalogrule0.00491220,5360
locale/currency0.0049392,7440
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00261161,7840
OBSERVER: weee0.00241158,7440
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001713,6880
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0122139,5760
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.003614,2400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0007564000
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0007564080
frontend/lumeasomnului/default/template/review/helper/summary.phtml0.001112,4160
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00991279,312262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0548171,528262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.0431110,7200
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.002017,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0070135,9600
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0027136,1920
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.03731592,064524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/product/view/list.phtml0.03101375,360262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/review/form.phtml0.03011372,408262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Collection0.0006316,5200
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Option_Collection0.0011314,5440
frontend/lumeasomnului/default/template/contacts/productsform.phtml0.0022126,2080
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.10501905,128786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.006916101,6800
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0060326,6000
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0003164880
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003164880
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001151360
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003867,0480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/footer.phtml0.003513,1840