Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Cautare avansata in catalog produse

[profiler]
Memory usage: real: 31457280, emalloc: 31055464
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.8479100
mage::app::init::system_config0.0027179,712262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00621341,568262,144
config/load-modules0.257113,688262,144
config/load-modules-declaration0.04211109,608262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.058712,557,7202,621,440
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00785142,3920
config/load-db0.15011200,752524,288
mage::app::init::stores0.017811,021,664524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0011704080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0013704320
mage::app::init_front_controller0.00631283,584262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00361139,0240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221130,192262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4800
OBSERVER: blog0.0009148,0240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00531244,664262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0006314080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0007334080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002115360
mage::dispatch::routers_match3.3074100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.104812,082,7202,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0024197,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0044298,7440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00571229,328262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.081111,144,3841,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.04347574,0080
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00731214,600262,144
OBSERVER: log0.00711211,656262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,6560
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index3.1979100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00241164,0880
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00231161,1600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,1440
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_load0.1268180,072262,144
layout/package_update: default0.1171126,4800
layout/db_update: default3.0780100
layout/db_update: STORE_default3.0752100
layout/db_update: THEME_frontend_lumeasomnului_default3.0736100
layout/db_update: catalogsearch_advanced_index3.0715100
layout/db_update: customer_logged_out3.0696100
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_generate_xml0.002615600
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_generate_blocks0.078114,223,5523,932,160
BLOCK: formkey0.00371246,8080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009555360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007554080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0006554080
BLOCK: root0.0012181,672262,144
BLOCK: head0.00151117,0400
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003814,7600
BLOCK: after_body_start0.00091107,5520
BLOCK: global_notices0.0005157,192262,144
BLOCK: header0.0007166,1360
BLOCK: top.links0.0008172,0640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00771403,696524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0005116,1120
BLOCK: top_links0.0007153,6480
BLOCK: store_language0.0010183,0720
BLOCK: top.container0.0007160,1440
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7600
BLOCK: global_messages0.00181112,7760
BLOCK: footer0.0010194,960262,144
BLOCK: core_profiler0.0007159,8080
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0025351,7440
BLOCK: catalog.topnav0.00491332,720524,288
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0010145,8560
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00261263,656262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,1440
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00391298,408262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006156,8080
BLOCK: google_analytics0.0010181,048262,144
BLOCK: head_rss0.0014187,8720
BLOCK: add.blog.footer0.00271172,608262,144
BLOCK: blog_tags0.0013379,4000
BLOCK: catalog.vertnav0.00171119,152262,144
BLOCK: livechat.chat0.00941341,688262,144
BLOCK: right_currency0.0009168,6160
BLOCK: catalogsearch_advanced_form0.00451173,248262,144
BLOCK: html_calendar0.0012182,3120
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_render2.9877100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005384080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.9826117,725,23218,087,936
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01421306,440262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251011,1440
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0020174,728262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00363614,6080
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00173618,6400
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01371264,280262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/template/links.phtml0.001224,5680
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001213,5760
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/advanced/form.phtml2.7438116,023,83216,515,072
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0009419,1200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00541224,4960
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01681493244,3360
__EAV_LOAD_MODEL__0.2852224,702,6082,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00373153,104262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0071433274,3920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00139910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1134222,464,208524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001115924,3040
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.098622483,592262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00282108,9440
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.004422110,3440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00521168,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.001716,2720
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0028375,2800
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0008374880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003214880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0552371,407,736524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.5419372,939,8088,388,608
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0040372160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.2142374,104,6081,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.2000214,036,8881,048,576
OBSERVER: tax0.007621257,624262,144
OBSERVER: inventory0.2186413,882,5521,048,576
OBSERVER: giftmessage0.00472168,8000
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003216,1840
OBSERVER: bundle_observer0.013921233,6640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00052113,5760
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003204720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.052920409,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042012,3920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00092110,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00482091,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.032920230,944262,144
OBSERVER: catalogrule0.031620231,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00092010,2320
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.1910208,492,5529,961,472
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.020020196,5760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00914149,6080
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.587520334,736262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.4175206,977,6809,437,184
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.42176807,704,4089,437,184
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.016020148,0160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00551527,568786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00042011,2720
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.011720113,5040
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02162011,3040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.118520757,7760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0033573,8960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0009111,5840
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.002017,3920
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.09381282,3520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.008416102,1600
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0002164640
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003164880
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001151360
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0016194,0080
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003667,0480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/footer.phtml0.003613,1840