Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Cautare avansata in catalog produse

[profiler]
Memory usage: real: 29884416, emalloc: 28994776
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.0278100
mage::app::init::system_config0.0027179,712262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00631341,568262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009111,7440
mage::app::init::stores0.043512,289,7042,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0008135,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.020111,017,5281,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00694452,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0012704080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0012704080
mage::app::init_front_controller0.01011291,144262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002712,1120
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00421142,9840
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00251129,872262,144
OBSERVER: cms0.0006118,3760
OBSERVER: blog0.0009147,8160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00591245,152262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004234080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005254080
mage::dispatch::routers_match2.9253100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.035611,766,0002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0021196,248524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0043298,688262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00641229,320262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01031827,8321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00791215,1520
OBSERVER: log0.00771212,0480
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0012145,6720
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index2.8845100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00281163,9840
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00261161,0480
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0012186,0640
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_load0.0027121,3120
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_generate_xml0.002916560
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_generate_blocks0.104514,169,1523,932,160
BLOCK: formkey0.00411246,888262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010554080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0006555360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0006554080
BLOCK: root0.0013181,7520
BLOCK: head0.00171117,120262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00051522,2720
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003814,7600
BLOCK: after_body_start0.00101105,5360
BLOCK: global_notices0.0006157,1840
BLOCK: header0.0007166,144262,144
BLOCK: top.links0.0009172,0400
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00741403,464524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0004105,5840
BLOCK: top_links0.0007153,6960
BLOCK: store_language0.0010183,0560
BLOCK: top.container0.0007160,1680
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,736262,144
BLOCK: global_messages0.00181112,8000
BLOCK: footer0.0010194,9520
BLOCK: core_profiler0.0008159,896262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0025351,7520
BLOCK: catalog.topnav0.00501334,912262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0010145,8240
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00271263,608262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,144262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00391291,560262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006156,7520
BLOCK: google_analytics0.0012176,9760
BLOCK: head_rss0.0012184,6400
BLOCK: add.blog.footer0.00271164,072262,144
BLOCK: blog_tags0.0012376,5840
BLOCK: catalog.vertnav0.00171115,456262,144
BLOCK: livechat.chat0.00861329,016262,144
BLOCK: right_currency0.0009167,9600
BLOCK: catalogsearch_advanced_form0.03181163,352262,144
BLOCK: html_calendar0.0010179,9360
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_render2.7717100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005354080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00642626,8480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.7607117,450,72017,825,792
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01381288,960262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251011,7280
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0019173,736262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00343314,6160
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00163318,0640
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01341265,304262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001313,5920
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/advanced/form.phtml2.6113116,044,44816,515,072
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0006217,9440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00541226,672262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01621423238,9680
__EAV_LOAD_MODEL__0.2621214,703,2962,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00363155,9840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0067426270,0400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00149910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1019212,406,352524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001115523,7120
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.092521550,704524,288
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00241108,9680
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.004021109,9040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00491168,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.001416,3040
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016213,8080
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0004217360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003214880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0396211,352,752524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.5031212,936,2888,388,608
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0038212160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.2011214,039,536786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1884213,974,232786,432
OBSERVER: tax0.007121257,664262,144
OBSERVER: inventory0.2051413,819,424786,432
OBSERVER: giftmessage0.00422168,4560
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003216,1840
OBSERVER: bundle_observer0.011721235,8480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00042113,5760
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003204720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.046920408,496262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00032012,4000
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00092110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00442091,0000
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.028120232,2400
OBSERVER: catalogrule0.026820232,9280
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00082010,2320
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.1126208,439,6569,699,328
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.018720196,6080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00874149,6080
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.581220341,912262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.3528206,918,5129,175,040
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.35776807,650,5449,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.013620151,7440
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00581527,560786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00042011,2720
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.009720113,5600
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01782011,3360
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.122220756,9840
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0035574,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0010111,7040
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.002517,3600
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0018194,1760
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003867,0480
CACHE_URL0.0059175,1280