Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Cautare avansata in catalog produse

[profiler]
Memory usage: real: 30146560, emalloc: 28975712
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.9272100
mage::app::init::system_config0.0029179,712262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00641341,568262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008911,7440
mage::app::init::stores0.042112,289,7362,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019411,017,4161,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00684452,3520
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0011704080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0012704080
mage::app::init_front_controller0.00941291,208262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002612,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391142,9440
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241129,992262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4320
OBSERVER: blog0.0009147,8320
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00541245,152262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004234160
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004254080
mage::dispatch::routers_match2.8270100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.035911,766,0082,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0020196,232524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0040298,744262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00831229,328262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01001827,8241,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00731215,1920
OBSERVER: log0.00721212,0880
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,6880
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index2.7863100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00241163,9520
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00231161,0160
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,0320
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_load0.0017121,3120
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_generate_xml0.002816560
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_generate_blocks0.073314,169,0483,932,160
BLOCK: formkey0.00371246,896262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009554080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007555360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0006554080
BLOCK: root0.0012181,7520
BLOCK: head0.00161117,168262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003814,7600
BLOCK: after_body_start0.00091105,5360
BLOCK: global_notices0.0006157,1840
BLOCK: header0.0007166,144262,144
BLOCK: top.links0.0009172,0400
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00711403,440524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0003105,5840
BLOCK: top_links0.0006153,6960
BLOCK: store_language0.0010183,0560
BLOCK: top.container0.0007160,1680
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,744262,144
BLOCK: global_messages0.00171112,8000
BLOCK: footer0.0010194,9360
BLOCK: core_profiler0.0007159,880262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0023351,7520
BLOCK: catalog.topnav0.00471334,880262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,8240
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00251263,600262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,144262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00371291,568262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005156,7520
BLOCK: google_analytics0.0010176,9440
BLOCK: head_rss0.0012184,6400
BLOCK: add.blog.footer0.00241164,080262,144
BLOCK: blog_tags0.0012376,5840
BLOCK: catalog.vertnav0.00151115,480262,144
BLOCK: livechat.chat0.00831328,976524,288
BLOCK: right_currency0.0008167,9200
BLOCK: catalogsearch_advanced_form0.00461163,3520
BLOCK: html_calendar0.0009179,9360
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_render2.7064100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005354080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00612626,8480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.6951117,441,80818,087,936
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01251288,992262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251011,7280
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0017173,776262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00363314,5840
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00173318,0640
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01201265,376262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001213,5920
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/advanced/form.phtml2.5927116,045,59216,777,216
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0006217,9440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00481226,656262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01631423238,9600
__EAV_LOAD_MODEL__0.2571214,701,9763,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00333155,9840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0077426270,0080
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00159910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1005212,404,904524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001315523,7040
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.088121550,736786,432
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00231108,9600
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.003821109,9040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00441168,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.001316,3040
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0018213,8080
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0005217360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003214880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0407211,355,176524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.5128212,935,5688,388,608
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0037212160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1964214,038,664786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1837213,973,280786,432
OBSERVER: tax0.006721257,568262,144
OBSERVER: inventory0.2009413,818,528786,432
OBSERVER: giftmessage0.00402168,4560
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003216,1840
OBSERVER: bundle_observer0.011521235,8000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00042113,5760
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003204720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.046420408,408262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042012,3920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00082110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00442091,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.029320232,392262,144
OBSERVER: catalogrule0.028020233,080262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00072010,2320
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.1066208,440,2009,699,328
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.018820196,6000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00884149,6080
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.573020341,960262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.3610206,919,3609,175,040
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.36566807,651,0249,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.014320151,7360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00741527,544786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00042011,2720
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.010120113,6640
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01892011,2560
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.114820756,7200
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0033574,1120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0009111,7040
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.001717,3520
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0024194,3120
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.004267,0480
CACHE_URL0.0059165,0800