Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Cautare avansata in catalog produse

[profiler]
Memory usage: real: 31457280, emalloc: 31027384
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.8172100
mage::app::init::system_config0.0031179,712262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00691341,568262,144
config/load-modules0.273313,688262,144
config/load-modules-declaration0.04451109,608262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.060512,557,7202,621,440
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00805142,3920
config/load-db0.15231200,824524,288
mage::app::init::stores0.019011,021,712524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0011704080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0013704320
mage::app::init_front_controller0.00711283,536262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391139,0240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00261130,144262,144
OBSERVER: cms0.0006118,4560
OBSERVER: blog0.0009148,0160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00571244,624262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0006314080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0007334080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002115360
mage::dispatch::routers_match3.2501100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.114412,082,4722,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0026197,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0066298,7520
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002611,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00631229,440262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.086611,143,8881,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01257574,0800
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00791214,720262,144
OBSERVER: log0.00771211,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0013145,6640
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index3.1314100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00281164,0000
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00271161,0800
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0013186,0880
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_load0.1296180,112262,144
layout/package_update: default0.1196126,5040
layout/db_update: default3.0086100
layout/db_update: STORE_default3.0059100
layout/db_update: THEME_frontend_lumeasomnului_default3.0044100
layout/db_update: catalogsearch_advanced_index3.0022100
layout/db_update: customer_logged_out3.0001100
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_generate_xml0.002615600
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_generate_blocks0.076114,223,8003,932,160
BLOCK: formkey0.00371246,8400
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009555520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007553920
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0007554080
BLOCK: root0.0014181,672262,144
BLOCK: head0.00151117,0400
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003814,7600
BLOCK: after_body_start0.00101107,5680
BLOCK: global_notices0.0006157,192262,144
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0009172,0800
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00731403,728524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0004116,1120
BLOCK: top_links0.0007153,6480
BLOCK: store_language0.0012183,0720
BLOCK: top.container0.0007160,1440
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7600
BLOCK: global_messages0.00181112,7760
BLOCK: footer0.0009194,992262,144
BLOCK: core_profiler0.0007159,8080
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0023351,7280
BLOCK: catalog.topnav0.00481332,808524,288
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,8800
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00251263,656262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,1440
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00371298,408262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006156,8080
BLOCK: google_analytics0.0011181,040262,144
BLOCK: head_rss0.0013187,8720
BLOCK: add.blog.footer0.00281172,632262,144
BLOCK: blog_tags0.0012379,4000
BLOCK: catalog.vertnav0.00161119,152262,144
BLOCK: livechat.chat0.00971341,592262,144
BLOCK: right_currency0.0008168,6640
BLOCK: catalogsearch_advanced_form0.00351173,288262,144
BLOCK: html_calendar0.0009182,3120
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_render2.9205100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005384080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.9152117,702,13618,087,936
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01411296,168262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00271011,2160
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0021174,704262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00383614,5520
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00183618,6160
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01321264,360262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/template/links.phtml0.001124,5680
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001313,5760
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/advanced/form.phtml2.7410116,024,84016,515,072
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0008419,1440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00521224,424262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01671493244,2800
__EAV_LOAD_MODEL__0.2884224,706,6642,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00353153,0800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0070433274,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00149910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1162222,467,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001215924,3040
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.098222484,144524,288
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00272108,9280
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.004322110,3280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00471168,016262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.001416,2400
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0029375,2800
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0007374880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003214880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0555371,407,432524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.5489372,940,1448,388,608
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0041372160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.2172374,104,8721,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.2026214,037,1521,048,576
OBSERVER: tax0.007521257,624262,144
OBSERVER: inventory0.2195413,882,704786,432
OBSERVER: giftmessage0.00482168,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003216,1840
OBSERVER: bundle_observer0.014421233,7600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00052113,5760
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003204720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.051820409,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042012,4000
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00092110,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00492091,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.029920230,872262,144
OBSERVER: catalogrule0.028420231,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00082010,2320
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.2070208,491,8409,961,472
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.019720196,576262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00904149,6080
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.596620334,744262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.4264206,978,0009,437,184
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.43036807,704,7289,437,184
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.016120148,0160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00571527,560786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00042011,2720
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.012020113,5200
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02272011,3680
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.119720756,6000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0041573,9520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0012111,5600
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.001817,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.10591282,3040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.010116102,1440
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0002164640
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003164880
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001151360
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0020193,984262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.004067,0480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/footer.phtml0.004413,2080