Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Cautare avansata in catalog produse

[profiler]
Memory usage: real: 29884416, emalloc: 28990384
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.8001100
mage::app::init::system_config0.0029179,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00661341,616262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009611,7440
mage::app::init::stores0.042712,289,7842,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.020111,017,5681,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00654452,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0011704080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0011704080
mage::app::init_front_controller0.00921291,176262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002512,1040
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381142,9360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,960262,144
OBSERVER: cms0.0005118,3840
OBSERVER: blog0.0009147,8240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00531245,168262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004234080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004254080
mage::dispatch::routers_match2.6985100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.032511,765,8482,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0019196,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0037298,672262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00571229,336262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01001827,7921,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00701215,1920
OBSERVER: log0.00691212,0880
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,6880
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index2.6608100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00231163,9440
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00221161,0080
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,0240
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_load0.0011121,3120
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_generate_xml0.002716560
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_generate_blocks0.072214,168,8723,932,160
BLOCK: formkey0.00361246,904262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009554080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007555360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0006554080
BLOCK: root0.0011181,7520
BLOCK: head0.00161117,104262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002814,7600
BLOCK: after_body_start0.00091105,5360
BLOCK: global_notices0.0006157,1840
BLOCK: header0.0007166,144262,144
BLOCK: top.links0.0009172,0400
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00701403,456524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0003105,5840
BLOCK: top_links0.0006153,6960
BLOCK: store_language0.0010183,0560
BLOCK: top.container0.0007160,1680
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,736262,144
BLOCK: global_messages0.00171112,8000
BLOCK: footer0.0009194,9520
BLOCK: core_profiler0.0007159,872262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021351,7520
BLOCK: catalog.topnav0.00471334,840262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,8240
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00251263,584262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,144262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00371291,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005156,7520
BLOCK: google_analytics0.0010176,9440
BLOCK: head_rss0.0012184,6400
BLOCK: add.blog.footer0.00241164,024262,144
BLOCK: blog_tags0.0012376,5840
BLOCK: catalog.vertnav0.00151115,416262,144
BLOCK: livechat.chat0.00771329,024262,144
BLOCK: right_currency0.0008167,9600
BLOCK: catalogsearch_advanced_form0.00491163,368262,144
BLOCK: html_calendar0.0009179,9360
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_render2.5826100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005354080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00462626,8480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.5720117,447,25618,087,936
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01241288,960262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00231011,7280
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0017173,744262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00323314,5840
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00153318,0640
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01171265,296262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001113,5920
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/advanced/form.phtml2.4806116,041,12016,777,216
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0005217,9440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00461226,712262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01561423239,0240
__EAV_LOAD_MODEL__0.2434214,703,6883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00333156,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0066426270,0640
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00139910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0967212,406,688524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001215523,6960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.085221550,6001,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00221108,9600
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.003721109,9040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00401168,4080
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0014213,8080
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0004217360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003214880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0356211,353,296524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.4856212,934,5768,388,608
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0034212160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1851214,037,344786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1731213,972,040786,432
OBSERVER: tax0.006321257,624262,144
OBSERVER: inventory0.1933413,817,120524,288
OBSERVER: giftmessage0.00382168,4560
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0002216,1840
OBSERVER: bundle_observer0.010621235,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00032113,5760
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003204720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.047320408,2880
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00032012,3920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00072110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00402091,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.026120232,360262,144
OBSERVER: catalogrule0.025020233,048262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00072010,2320
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.0162208,435,5689,699,328
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.018220196,6320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00864149,6080
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.557420341,872262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.2907206,915,1209,175,040
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.29606807,647,0729,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.011620151,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00531527,552786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00032011,2720
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.008120113,4960
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01762011,3840
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.112820756,2720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0032574,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0009111,7040
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.001717,3440
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0017194,3440
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003967,0480
CACHE_URL0.0060175,1440