Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Cautare avansata in catalog produse

[profiler]
Memory usage: real: 29884416, emalloc: 28994008
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.9401100
mage::app::init::system_config0.0029179,712262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00641341,568262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009111,7440
mage::app::init::stores0.042312,289,7042,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019711,017,5281,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00684452,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0011704080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0013704080
mage::app::init_front_controller0.00931291,144262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002612,1120
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391142,9840
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,872262,144
OBSERVER: cms0.0005118,3760
OBSERVER: blog0.0009147,8160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00751245,152262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004234080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005254080
mage::dispatch::routers_match2.8375100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.034211,766,0002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0020196,248524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0039298,688262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00641229,320262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01021827,8321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00741215,1520
OBSERVER: log0.00731212,0480
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,6720
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index2.7981100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00241163,9840
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00221161,0480
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,0640
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_load0.0014121,3120
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_generate_xml0.002716560
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_generate_blocks0.074014,169,1523,932,160
BLOCK: formkey0.00371246,888262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0008554080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007555360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0006554080
BLOCK: root0.0012181,7520
BLOCK: head0.00161117,120262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002814,7600
BLOCK: after_body_start0.00091105,5360
BLOCK: global_notices0.0006157,1840
BLOCK: header0.0007166,144262,144
BLOCK: top.links0.0008172,0400
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00711403,464524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0003105,5840
BLOCK: top_links0.0006153,6960
BLOCK: store_language0.0010183,0560
BLOCK: top.container0.0007160,1680
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,736262,144
BLOCK: global_messages0.00171112,8000
BLOCK: footer0.0009194,9520
BLOCK: core_profiler0.0007159,896262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021351,7520
BLOCK: catalog.topnav0.00461334,912262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,8240
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00251263,608262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,144262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00371291,560262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005156,7520
BLOCK: google_analytics0.0010176,9760
BLOCK: head_rss0.0011184,6400
BLOCK: add.blog.footer0.00241164,072262,144
BLOCK: blog_tags0.0011376,5840
BLOCK: catalog.vertnav0.00151115,456262,144
BLOCK: livechat.chat0.00991329,016262,144
BLOCK: right_currency0.0008167,9600
BLOCK: catalogsearch_advanced_form0.00431163,352262,144
BLOCK: html_calendar0.0009179,9360
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_render2.7173100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005354080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00582626,8480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.7066117,449,96017,825,792
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01251288,960262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00241011,7280
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0017173,736262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00333314,6160
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00163318,0640
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01211265,304262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001213,5920
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/advanced/form.phtml2.6102116,044,44816,515,072
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0005217,9440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00491226,672262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01701423238,9680
__EAV_LOAD_MODEL__0.2593214,703,2962,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00333155,9840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0068426270,0400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00159910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1008212,406,352524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001215523,7120
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.091021550,704524,288
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00231108,9680
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.003821109,9040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00441168,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.001316,3040
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0015213,8080
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0004217360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003214880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0402211,352,752524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.5238212,936,2888,388,608
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0037212160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1963214,039,536786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1840213,974,232786,432
OBSERVER: tax0.006521257,664262,144
OBSERVER: inventory0.2033413,819,424786,432
OBSERVER: giftmessage0.00392168,4560
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003216,1840
OBSERVER: bundle_observer0.011521235,8480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00042113,5760
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003204720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.048020408,496262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00032012,4000
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00072110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00412091,0000
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.027220232,2400
OBSERVER: catalogrule0.026020232,9280
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00072010,2320
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.1174208,439,6569,699,328
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.018820196,6080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00894149,6080
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.567920341,912262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.3698206,918,5129,175,040
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.37516807,650,5449,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.012020151,7440
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00561527,560786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00042011,2720
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.009120113,5600
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01962011,3360
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.119120756,9840
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0032574,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0010111,7040
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.001717,3440
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0017194,1840
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003867,0480
CACHE_URL0.0061175,1280