Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Cautare avansata in catalog produse

[profiler]
Memory usage: real: 29884416, emalloc: 28990096
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.5910100
mage::app::init::system_config0.0033179,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.01041341,616262,144
mage::app::init::config::load_cache0.016811,7440
mage::app::init::stores0.071212,289,7842,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0012135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.033611,017,5681,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00684452,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0011704080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0012704080
mage::app::init_front_controller0.01611291,176262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.004412,1040
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00611142,9360
mage::app::init::config::section::admin0.001411,7600
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00451129,960262,144
OBSERVER: cms0.0007118,3840
OBSERVER: blog0.0018147,8240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00941245,168262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003234080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005254080
mage::dispatch::routers_match3.4354100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.414911,765,8482,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0033196,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.3635298,672262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.359011,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.01861229,336262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01391827,7921,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00951215,1920
OBSERVER: log0.00931212,0880
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0014145,6880
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index3.0139100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00371163,9440
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00361161,0080
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0018186,0240
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_load0.0038121,3120
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_generate_xml0.002816560
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_generate_blocks0.112314,168,8723,932,160
BLOCK: formkey0.00441246,904262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009554080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007555360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0007554080
BLOCK: root0.0014181,7520
BLOCK: head0.00221117,104262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003814,7600
BLOCK: after_body_start0.00151105,5360
BLOCK: global_notices0.0009157,1840
BLOCK: header0.0011166,144262,144
BLOCK: top.links0.0011172,0400
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0009163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.01041403,456524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0003105,5840
BLOCK: top_links0.0013153,6960
BLOCK: store_language0.0016183,0560
BLOCK: top.container0.0013160,1680
BLOCK: breadcrumbs0.0009161,736262,144
BLOCK: global_messages0.00271112,8000
BLOCK: footer0.0023194,9520
BLOCK: core_profiler0.0017159,872262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0024351,7520
BLOCK: catalog.topnav0.00741334,840262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0013145,8240
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00431263,584262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0008152,144262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00491291,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0009156,7520
BLOCK: google_analytics0.0013176,9440
BLOCK: head_rss0.0020184,6400
BLOCK: add.blog.footer0.00321164,024262,144
BLOCK: blog_tags0.0017376,5840
BLOCK: catalog.vertnav0.00181115,416262,144
BLOCK: livechat.chat0.02251329,024262,144
BLOCK: right_currency0.0014167,9600
BLOCK: catalogsearch_advanced_form0.00611163,368262,144
BLOCK: html_calendar0.0021179,9360
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_advanced_index::layout_render2.8907100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005354080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00892626,8480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.8710117,446,98418,087,936
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.02241288,960262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00231011,7280
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0031173,744262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00393314,5840
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00213318,0400
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/notices.phtml0.001212,4800
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01871265,288262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/template/links.phtml0.001113,8400
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001713,5920
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/advanced/form.phtml2.6917116,041,05616,777,216
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0011217,9440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00661226,608262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01771423239,0080
__EAV_LOAD_MODEL__0.2767214,702,6403,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00453156,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0068426270,0160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00149910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1066212,405,688524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001315523,6960
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.096021550,5281,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00431108,9600
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.005821109,9040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00531168,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.001316,3040
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0015213,8080
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0004217360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003214880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0591211,353,600524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.5029212,935,7048,388,608
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0035212160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.2131214,037,352786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.2003213,971,976786,432
OBSERVER: tax0.008621257,536262,144
OBSERVER: inventory0.2179413,817,096524,288
OBSERVER: giftmessage0.00472168,4560
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003216,1840
OBSERVER: bundle_observer0.011921235,8080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00042113,5760
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003204720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.049520408,2560
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042012,3920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00072110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00412091,0000
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.039420232,344262,144
OBSERVER: catalogrule0.038220233,032262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00072010,2320
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.1298208,436,3609,699,328
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.019120196,6240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00874149,6080
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.572620341,880262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.3733206,916,7289,175,040
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.37876807,648,8649,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.012020151,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00631527,544786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00032011,2720
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.008620113,7200
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02392011,2480
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.119820755,5600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0038574,0080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0009111,7040
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.003417,3680
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0032194,2080
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.004367,0480
CACHE_URL0.0068175,1280