Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Saltea Copii Cocos-1200 x 600 mm

Saltea Baby cu nuca de cocos, strat de vata textila si husa rezistenta. Salteluta perfecta pentru bebe !
▼ Vezi toate detaliile
▲ Ascunde detaliile

Detalii

- miez din nuca de cocos de 6 cm
- husa din tesatura rezistenta matlasata cu vata antialergica, lavabila cu atestare Oeko-Tex

Reducere: 14% 14%

391,48 RON

Pret normal: 453,96 RON

 
Adauga la favorite Compara

Saltea Copii Cocos-1200 x 600 mm

Caracteristici
Calitate Garantata!
  • Saltea fara arcuri
  • Medie Grad duritate Medie
  • 30 Kg suportate 30
  • Husa detasabila
Pareri clienti
Spune parerea ta

Parerea ta despre: Saltea Copii Cocos-1200 x 600 mm

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Evaluarea ta
[profiler]
Memory usage: real: 25690112, emalloc: 25119080
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6596100
mage::app::init::system_config0.0029179,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00661341,632262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009511,7440
mage::app::init::stores0.043412,289,6722,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.020311,017,4481,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00211332,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003154080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003154080
mage::app::init_front_controller0.00931291,176262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002612,1040
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381142,9360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,960262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4400
OBSERVER: blog0.0009147,8400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00601245,232262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002114080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002144080
mage::dispatch::routers_match0.5569100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033611,765,9282,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0019196,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0037298,688262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00651229,328524,288
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01011827,7761,048,576
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00701215,2080
OBSERVER: log0.00691212,1040
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,7040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5189100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00481205,768262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.005090120,6800
__EAV_LOAD_MODEL__0.102572,763,4802,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00323145,9840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.002314284,6000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003013013,9120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03257732,152524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00089714,8800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02377361,976262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01693607,584524,288
OBSERVER: inventory0.01423507,864524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0026796,1040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0007418,7040
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.032111,602,7441,572,864
OBSERVER: reports0.029911,465,0321,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0013187,5840
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0011130,5760
OBSERVER: sendfriend0.00211132,624262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00321223,072262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0005131,8800
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.004216560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.110516,282,9126,029,312
BLOCK: formkey0.00371262,2400
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0016977600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0013975040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0012974080
BLOCK: root0.0012185,072262,144
BLOCK: head0.00151123,6400
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041623,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003814,9200
BLOCK: after_body_start0.00091109,0560
BLOCK: global_notices0.0006159,144262,144
BLOCK: header0.0007169,0320
BLOCK: top.links0.0009175,4560
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007166,3840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00711409,168524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00062111,3920
BLOCK: top_links0.0006155,3280
BLOCK: store_language0.0010186,5360
BLOCK: top.container0.0007163,048262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0007164,5200
BLOCK: global_messages0.00171118,8000
BLOCK: footer0.0010197,360262,144
BLOCK: core_profiler0.0007162,4720
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021354,0160
BLOCK: catalog.topnav0.00161119,528262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00251278,840262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006153,6720
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00391319,304262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005158,8080
BLOCK: google_analytics0.0010182,824524,288
BLOCK: head_rss0.0012189,5040
BLOCK: add.blog.footer0.00251174,9760
BLOCK: blog_tags0.0012381,3360
BLOCK: catalog.vertnav0.00161122,576262,144
BLOCK: livechat.chat0.01041343,248262,144
BLOCK: product.info0.00921318,640262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005110,4800
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0025268,8960
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.002626,7520
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.001121,8640
BLOCK: product.info.media0.00101146,688262,144
BLOCK: product.info.additional0.0007162,3680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00171161,048262,144
BLOCK: product.review.form0.00731436,880262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0010193,008262,144
BLOCK: product.description0.0006158,8960
BLOCK: product.info.options0.0010182,8960
BLOCK: html_calendar0.0010185,336262,144
BLOCK: product.info.container10.0007163,9360
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00311235,848262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.00241132,8320
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0007163,2320
BLOCK: productalert.price0.0006161,0880
BLOCK: productalert.stock0.0006161,4960
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101130,160262,144
BLOCK: product.info.simple0.0006170,6880
BLOCK: 0.00111125,680262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2429100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0008574880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00653839,6160
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.227915,293,1765,505,024
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01081178,976262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00411920,1840
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018175,256262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.01805195,0240
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.015351102,0160
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01311326,664262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021161,1680
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view.phtml0.177514,580,5284,980,736
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.01361606,536786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00561222,488262,144
OBSERVER: catalogrule0.00531219,5200
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/simple.phtml0.029511,117,8401,048,576
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.027111,105,0641,048,576
locale/currency0.01412661,184786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0023135,9040
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addto.phtml0.00361107,9200
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.02541649,576786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001101,4160
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0036784,0400
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.03371596,184524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/product/view/list.phtml0.02771379,616524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/form.phtml0.02681376,640262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Collection0.0006316,5280
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Option_Collection0.0010314,5440
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.00311105,056262,144
OBSERVER: bundle_observer0.00291102,216262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/contacts/productsform.phtml0.0017125,9280
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003867,0480
CACHE_URL0.0082199,168262,144