Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Perna Pene de Gasca

Pernă cu toate componentele 100% naturale. Perna cu înălţime şi duritate medie. Ţesătura culoare natur. Cantitate umplutură: 1000 g
▼ Vezi toate detaliile
▲ Ascunde detaliile

Detalii

Perne de dormit cu pene de gâscă tratate antiacarieni la temperatură înaltă.
Pernă cu toate componentele 100% naturale. Perna cu înălţime şi duritate medie. Ţesătura culoare natur. Cantitate umplutură: 1000 g

Reducere: 18% 18%

de la 46,36 RON

Pret normal: 56,36 RON

 

Perna Pene de Gasca

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru
a o putea vedea la dimensiune completa

Departeaza
Apropie

Mai multe poze

* campuri obligatorii

Caracteristici
Calitate Garantata!
Pareri clienti
Spune parerea ta

Parerea ta despre: Perna Pene de Gasca

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Evaluarea ta
[profiler]
Memory usage: real: 29097984, emalloc: 28604920
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.0661100
mage::app::init::system_config0.0051179,808262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00801341,592262,144
config/load-modules0.394713,688262,144
config/load-modules-declaration0.05271109,608262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.092412,557,7762,621,440
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00352172,3920
config/load-db0.14861200,784524,288
mage::app::init::stores0.020811,021,528524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003194080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003193840
mage::app::init_front_controller0.01791283,576262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.01331139,0240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00381130,184262,144
OBSERVER: cms0.0007118,4880
OBSERVER: blog0.0013148,0320
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00631244,656262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003184080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002114560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0005214080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002145360
mage::dispatch::routers_match1.3201100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.136112,082,6162,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0029196,992262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0072298,760262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.003211,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.01341229,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.096711,144,0961,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01409493,4560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01111214,656262,144
OBSERVER: log0.01101211,712262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0014145,680262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.1790100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00631206,2960
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0075231134,128262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.128562,606,8722,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00414151,6560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.002315089,3280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003513013,9120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03056598,000524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00079214,1200
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02106356,480524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01662657,000524,288
OBSERVER: inventory0.01913722,336524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00316105,6720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0005212,0240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0010519,9040
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.046511,605,0321,572,864
OBSERVER: reports0.043811,467,4401,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0018187,3520
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0015130,832262,144
OBSERVER: sendfriend0.00251132,504262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00842749,880786,432
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.1432197,544262,144
layout/package_update: default0.1240126,224262,144
layout/db_update: default0.8261100
layout/db_update: STORE_default0.8229100
layout/db_update: THEME_frontend_lumeasomnului_default0.8212100
layout/package_update: catalog_product_view0.0052112,2560
layout/db_update: catalog_product_view0.8148100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_configurable0.8124100
layout/db_update: PRODUCT_4450.8106100
layout/db_update: customer_logged_out0.8086100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.003815600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.205616,472,2886,291,456
BLOCK: formkey0.00461262,832262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0026985040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.001398504262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0011986640
BLOCK: root0.0022184,8320
BLOCK: head0.00211123,5600
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041623,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003814,9200
BLOCK: after_body_start0.00121109,472262,144
BLOCK: global_notices0.0007159,4880
BLOCK: header0.0009169,5760
BLOCK: top.links0.0011175,4880
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0012166,4560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.01181412,272524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00061910,3600
BLOCK: top_links0.0095155,3360
BLOCK: store_language0.0110186,608262,144
BLOCK: top.container0.0051163,0800
BLOCK: breadcrumbs0.0074164,5200
BLOCK: global_messages0.01171118,808262,144
BLOCK: footer0.0014197,4560
BLOCK: core_profiler0.0010162,4800
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0032354,728262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00321120,264262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00331279,688262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0010153,6720
BLOCK: top.search0.001111,3600
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00461319,496262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0008158,808262,144
BLOCK: google_analytics0.0013183,0640
BLOCK: head_rss0.0016190,1760
BLOCK: add.blog.footer0.00321175,184262,144
BLOCK: blog_tags0.0014381,1840
BLOCK: catalog.vertnav0.00201123,512262,144
BLOCK: livechat.chat0.01051343,520524,288
BLOCK: product.info0.02841319,4480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.008817107,5040
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.00431968,840262,144
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0004194880
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0003174880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01811970,6640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.02131938,2320
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0002191360
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.016319604,312262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0004175040
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001161360
BLOCK: product.info.media0.01091146,720262,144
BLOCK: product.info.additional0.0008162,3760
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00231161,064262,144
BLOCK: product.review.form0.00861435,976524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Entity_Customer0.001016,384262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0011193,2160
BLOCK: product.description0.0007158,8960
BLOCK: product.info.options0.0012182,920262,144
BLOCK: html_calendar0.0012185,2960
BLOCK: product.info.container10.0009168,0240
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00351236,104262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.00261132,904262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0009163,5760
BLOCK: productalert.price0.0007161,0880
BLOCK: productalert.stock0.0008161,5360
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00151130,448262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00161119,1200
BLOCK: 0.00211250,360262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.5989100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0010684880
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.591216,511,2406,815,744
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01301178,216262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00351718,1120
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0025174,800262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02866288,672262,144
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.02536297,848262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01731321,824262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/template/links.phtml0.001224,4160
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0026161,6960
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view.phtml0.440515,676,5366,029,312
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.1271101,465,0801,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0023174,9600
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.04231210,072262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.06641742,968786,432
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.066636770,592786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0006110,8080
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01531600,208262,144
OBSERVER: tax0.00581256,0000
OBSERVER: giftmessage0.0012157,2560
OBSERVER: bundle_observer0.00272104,096262,144
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01201284,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001111,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0044889,7440
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00561223,296262,144
OBSERVER: catalogrule0.00541220,336262,144
locale/currency0.0069492,6560
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00311161,7520
OBSERVER: weee0.00291158,7200
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001613,6880
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0084138,1760
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.005015,0880
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002124400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002123760
frontend/lumeasomnului/default/template/review/helper/summary.phtml0.001012,4720
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00961279,256262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0160164,1440
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.003316,9600
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.002017,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0072137,5840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0028136,1840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.10591592,160524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/product/view/list.phtml0.07531375,496262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/review/form.phtml0.06981372,544262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Collection0.0007316,5200
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Option_Collection0.0012314,5440
frontend/lumeasomnului/default/template/contacts/productsform.phtml0.0022126,2080
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.08421134,4320
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.004067,0480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/footer.phtml0.003813,1920