Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Perna Latex

Perne Latex cu husa de bumbac
▼ Vezi toate detaliile
▲ Ascunde detaliile

Detalii

Perne Latex cu husa de bumbac

# Flexibilitatea perfectă în combinaţie cu abilităţile de a respira ale LATEX-ului, fac ca alegerea unei perne din LATEX să fie evidentă.
# Caracteristicile intrinseci anti-bacteriene, anti-acariene şi anti-alergice ale LATEX-ului fac ca dormitul pe o pernă din LATEX să fie ideală pentru oricine.
# Suport optim ortopedic al corpului
# Reduce punctele de presiune înaltă care îngreunează circulaţia sanguină. Eliberează punctele de presiune ceea ce determină un somn adânc şi liniştit, fără agitare şi fără mişcări în timpul somnului. O trezire proaspătă este asigurată!
# Rezistenţă mare şi uniformitate
# Auto-ventilaţie superioară şi controlul umidităţii datorită structurii de celule deschise şi sutelor de perforaţii

Reducere: 27% 27%

de la 136,08 RON

Pret normal: 186,08 RON

 

Perna Latex

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru
a o putea vedea la dimensiune completa

Departeaza
Apropie

Mai multe poze

* campuri obligatorii

Caracteristici
Calitate Garantata!
  • Husa detasabila
Pareri clienti
Spune parerea ta

Parerea ta despre: Perna Latex

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Evaluarea ta
[profiler]
Memory usage: real: 27262976, emalloc: 26665816
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7755100
mage::app::init::system_config0.0028179,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00651341,576262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009011,7440
mage::app::init::stores0.041812,289,7602,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019611,017,6241,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00231482,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003194080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003193840
mage::app::init_front_controller0.00931291,184262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002512,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391142,9440
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,968262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4400
OBSERVER: blog0.0009147,8400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00571245,184262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002114080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002144080
mage::dispatch::routers_match0.6750100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.036311,765,8082,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0019196,184262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0055298,600262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002411,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00751229,288262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00991827,8561,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00721215,1920
OBSERVER: log0.00711212,0880
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,7040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.6344100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00471205,824262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0053161126,9200
__EAV_LOAD_MODEL__0.090362,606,3602,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00354151,4400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.002315089,3360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002813013,9120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02746599,064524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00079214,1200
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01936356,328262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01442599,616524,288
OBSERVER: inventory0.01613661,688524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0024695,9040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0004211,9920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0006419,1600
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.032311,602,8321,572,864
OBSERVER: reports0.030211,465,1921,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011187,6080
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0010130,8320
OBSERVER: sendfriend0.00201132,552262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00852749,856524,288
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0004131,856262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.004016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.106716,457,3606,029,312
BLOCK: formkey0.00351262,4320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0016987600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0013985040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0011984080
BLOCK: root0.0011184,984262,144
BLOCK: head0.00151123,5680
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041623,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0002814,9200
BLOCK: after_body_start0.00091109,0400
BLOCK: global_notices0.0006159,160262,144
BLOCK: header0.0007169,0320
BLOCK: top.links0.0008175,4480
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007166,3840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00691409,232524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00051910,3360
BLOCK: top_links0.0006155,3280
BLOCK: store_language0.0010186,5360
BLOCK: top.container0.0007163,080262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0007164,5200
BLOCK: global_messages0.00181118,8000
BLOCK: footer0.0010197,392262,144
BLOCK: core_profiler0.0007162,4800
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021354,0080
BLOCK: catalog.topnav0.00161119,568262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00251278,840262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006153,6720
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00371319,272262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005158,8080
BLOCK: google_analytics0.0010182,880262,144
BLOCK: head_rss0.0012189,8320
BLOCK: add.blog.footer0.00241174,984262,144
BLOCK: blog_tags0.0012381,3120
BLOCK: catalog.vertnav0.00151122,752262,144
BLOCK: livechat.chat0.00731342,864262,144
BLOCK: product.info0.00891319,104262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005110,4800
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0026368,9600
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0034314,9920
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0105324,8560
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01153591,088262,144
BLOCK: product.info.media0.00101146,680262,144
BLOCK: product.info.additional0.0007162,3680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00171161,064262,144
BLOCK: product.review.form0.00711437,320262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0010193,032262,144
BLOCK: product.description0.0006158,7280
BLOCK: product.info.options0.0010182,3280
BLOCK: html_calendar0.0009185,320262,144
BLOCK: product.info.container10.0007163,9120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00301236,272262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.00231132,8320
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0007163,2320
BLOCK: productalert.price0.0006161,0880
BLOCK: productalert.stock0.0006161,4960
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101130,160262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00141118,6560
BLOCK: 0.00171249,912262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3609100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0009654880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00744546,8080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.344616,394,1766,553,600
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01051178,5760
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00391819,184262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0017175,2320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.031059119,8000
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.028059128,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01281325,504524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021161,2000
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view.phtml0.287715,643,8566,029,312
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.109891,439,0321,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0020174,8400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03531210,120524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.05841720,504786,432
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.058636747,736786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0005110,8320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01121586,992262,144
OBSERVER: tax0.00401256,7600
OBSERVER: giftmessage0.0009156,7200
OBSERVER: bundle_observer0.00212103,704262,144
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01041281,664262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001111,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0041889,5920
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00511222,552262,144
OBSERVER: catalogrule0.00491219,592262,144
locale/currency0.0050492,8800
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00251160,552262,144
OBSERVER: weee0.00231157,520262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001513,672262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0076137,7520
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.004715,0800
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002104080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002104080
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00781278,488262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0115164,8320
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.002616,8160
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.001717,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0063137,328262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0023135,880262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.03561592,288524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/product/view/list.phtml0.02971375,616524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/form.phtml0.02881372,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Collection0.0006316,5280
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Option_Collection0.0011314,5440
frontend/lumeasomnului/default/template/contacts/productsform.phtml0.0017125,9680
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003967,0480
CACHE_URL0.00951116,976262,144