Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Saltea BioWool

Saltele Bio Wool fac fata presiunii permanente si constante exercitate de greutatea corpului persoanei care se afla pe saltea.Salteaua Bio Wool ofera o pozitie naturala a coloanei vertebrale in timpul somnului.

Structura :

1. Placa din spuma poliuretanica de rezistenta ridicata cu grosime de 16 cm
2. Un strat de lana de 1 cm grosime pe fiecare parte.
3. Vata AntiAlergica
4. Husa de suprafata este matlasata cu vata voluminoasa anti alergica impreuna cu o placa de poliuretan de 1 cm grosime rezultand o structural foarte rezistenta care indeplineste standardele de calitate OEKO-TEX

Grosimea saltelei este de 20 cm.

Saltele Bio Wool fac fata presiunii permanente si constante exercitate de greutatea corpului persoanei care se afla pe saltea.Salteaua Bio Wool ofera o pozitie naturala a coloanei vertebrale in timpul somnului.

Orice dimensiune este disponibila la comanda. Termen de livrare de 24 de ore !
▼ Vezi toate detaliile
▲ Ascunde detaliile

Detalii

Salteaua Bio Wool confera un somn mai profund si mai odihnitor, reducand durerile articulare ale spatelui si gatului. Materialele de suprafata folosite garanteaza confortul corpului tau in fiecare anotimp


Orice dimensiune este disponibila la comanda. Termen de livrare de 24 de ore !

de la 369,00 RON
 

Saltea BioWool

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru
a o putea vedea la dimensiune completa

Departeaza
Apropie

Mai multe poze

* campuri obligatorii

Caracteristici
Calitate Garantata!
  • Saltea fara arcuri
  • FERMA Grad duritate FERMA
  • 120 Kg suportate 120
Pareri clienti
Spune parerea ta

Parerea ta despre: Saltea BioWool

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Evaluarea ta
[profiler]
Memory usage: real: 27525120, emalloc: 27067448
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.9463100
mage::app::init::system_config0.0028179,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00651341,648262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009011,7440
mage::app::init::stores0.042212,289,8882,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019511,017,7361,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00231482,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003194080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003193840
mage::app::init_front_controller0.00941291,184262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002512,1040
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391142,9600
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241129,944262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4320
OBSERVER: blog0.0009147,8320
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00551245,168262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003154160
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003184080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002115360
mage::dispatch::routers_match0.8459100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.034111,765,8082,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0020196,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0047298,640262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001411,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00621229,288262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01001827,7841,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00691215,1920
OBSERVER: log0.00681212,0880
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,7040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.8074100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00481205,800262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0059185129,0640
__EAV_LOAD_MODEL__0.094562,608,1202,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00364151,4560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.002415089,336262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002913013,9120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02966600,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00079214,1200
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02096356,344262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01522599,632524,288
OBSERVER: inventory0.02254775,104524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0025695,9040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0005211,9920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0007419,1920
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.051811,602,6881,572,864
OBSERVER: reports0.048511,465,0881,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0012187,6080
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0012130,8080
OBSERVER: sendfriend0.00311132,512262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00862749,864524,288
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0047131,856262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.004316560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.129516,457,8006,029,312
BLOCK: formkey0.00381262,5600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0017987600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0014985040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0012984080
BLOCK: root0.0012184,968262,144
BLOCK: head0.00151123,5680
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041623,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003814,9200
BLOCK: after_body_start0.00091109,0400
BLOCK: global_notices0.0006159,152262,144
BLOCK: header0.0008169,0720
BLOCK: top.links0.0008175,4480
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007166,3840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00721409,336524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00072010,8640
BLOCK: top_links0.0007155,3520
BLOCK: store_language0.0010186,5360
BLOCK: top.container0.0007163,104262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0007164,5120
BLOCK: global_messages0.00181118,8000
BLOCK: footer0.0010197,368262,144
BLOCK: core_profiler0.0007162,4720
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0023354,0160
BLOCK: catalog.topnav0.00161119,552262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00251278,816262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006153,6720
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00431319,272262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0007158,8080
BLOCK: google_analytics0.0011182,816262,144
BLOCK: head_rss0.0014189,8320
BLOCK: add.blog.footer0.00261174,984262,144
BLOCK: blog_tags0.0012381,3120
BLOCK: catalog.vertnav0.00161122,744262,144
BLOCK: livechat.chat0.00811342,856262,144
BLOCK: product.info0.01561319,440262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0006110,4800
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0042368,9760
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0046372,7280
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.03053156,520786,432
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01883705,536262,144
BLOCK: product.info.media0.00181146,640262,144
BLOCK: product.info.additional0.0013162,3680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00261161,056262,144
BLOCK: product.review.form0.00941437,496262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0017193,032262,144
BLOCK: product.description0.0014158,7280
BLOCK: product.info.options0.0015182,3360
BLOCK: html_calendar0.0013185,280262,144
BLOCK: product.info.container10.0009163,9120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00401236,104262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.00241132,8320
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0009163,2320
BLOCK: productalert.price0.0008161,0880
BLOCK: productalert.stock0.0008161,4960
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00161130,184262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00171118,6560
BLOCK: 0.00281249,928262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.4779100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0010654880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00804546,8080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.461216,790,2567,077,888
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01191178,9600
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00432021,1840
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0021175,2320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.031959123,8320
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.028759132,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01411325,424524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021161,2000
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view.phtml0.401216,034,9606,291,456
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.1409201,718,2322,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0024174,8480
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03991210,120524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.07911981,5761,310,720
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0793361,014,2561,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0006110,8320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01802701,264262,144
OBSERVER: tax0.00452256,8560
OBSERVER: giftmessage0.0012257,9680
OBSERVER: bundle_observer0.00233103,632262,144
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01291299,8080
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001111,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0041889,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00611222,7360
OBSERVER: catalogrule0.00591219,7760
locale/currency0.0050392,8640
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00261160,608262,144
OBSERVER: weee0.00241157,576262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/description.phtml0.001212,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001913,680262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0101138,5680
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.003714,2240
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0005324080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0004324080
frontend/lumeasomnului/default/template/cataloginventory/qtyincrements.phtml0.001112,6880
frontend/lumeasomnului/default/template/review/helper/summary.phtml0.001212,4800
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.01381278,512262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0404168,6080
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.014618,6480
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options.phtml0.004411,9440
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.002417,3920
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0085136,536262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0030135,8800
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.04021592,128524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/product/view/list.phtml0.03271375,440524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/form.phtml0.03161372,488262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Collection0.0007316,5280
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Option_Collection0.0012314,5440
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.0141162,3440
frontend/lumeasomnului/default/template/contacts/productsform.phtml0.0033125,9680
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003967,0480
CACHE_URL0.00981120,9600