Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.
Ce se intampla de obicei atunci nu ne odihnim destul ? Primul semn al faptului ca am dormit prea putin este zambetul…sau mai exact, lipsa acestuia. Oboseala determina iritabilitate si chiar depresie. Persoanele somnoroase pot deveni agresive in relatiile de la locul de munca, se plang de orice si de toate. In timp ce restul celor din jur poate ca rad, ei … casca. Citeste...

Cum platesti ?

27.10.2010 11:22

LumeaSomnului iti pune la dispozitie mai multe modalitati de plata !

Ce beneficii va aduc aceste modalitati de plata?

* Rapiditate.

* Simplitate. Pasii pe care trebuie sa ii faceti pentru a realiza plata facturii sunt foarte usori.

* Confort. Platiti factura si evitati neplacutele aglomeratii de la ghisee. Simplu si eficient!

Citeste...

Intrebari si raspunsuri

15.10.2010 14:05

Lorem ipsum ei erat feugiat nam, takimata mediocrem euripidis pro no. Vis modus expetenda voluptaria cu. Harum utinam graeci vim ut, has id assum nullam intellegebat. Per clita munere eleifend in, soluta repudiandae eu vix. Ea his decore putent repudiandae. Eos habeo harum maiorum ea. No soluta philosophia sit, vel lobortis platonem scriptorem ne, solet explicari an his. Citeste...

Etichete:

0 Comentarii | Postat in Intrebari si raspunsuri de Georgian Dinca
[profiler]
Memory usage: real: 14942208, emalloc: 14655336
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4204100
mage::app::init::system_config0.0029179,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00871341,600262,144
mage::app::init::config::load_cache0.013911,7440
mage::app::init::stores0.043412,289,7762,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.020111,017,6561,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0006202,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003134080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003134080
mage::app::init_front_controller0.01171291,256262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.004012,1040
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00431142,9360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00261130,040262,144
OBSERVER: cms0.0006118,4240
OBSERVER: blog0.0010147,8400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00611245,168262,144
mage::dispatch::routers_match0.3067100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.038211,722,5042,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0032196,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0031153,752262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00691229,336262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01181827,7041,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00801215,0160
OBSERVER: log0.00781211,9120
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0012145,7040
mage::dispatch::controller::action::blog_cat_view0.2523100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00281164,1840
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00261161,2480
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0012186,1840
mage::dispatch::controller::action::blog_cat_view::layout_load0.0011120,4240
mage::dispatch::controller::action::blog_cat_view::layout_generate_xml0.004016560
mage::dispatch::controller::action::blog_cat_view::layout_generate_blocks0.091013,940,5043,932,160
BLOCK: formkey0.00551246,816262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009534080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007534080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0006524080
BLOCK: root0.0013181,7520
BLOCK: head0.00501117,144262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00241105,5360
BLOCK: global_notices0.0006157,1840
BLOCK: header0.0007166,160262,144
BLOCK: top.links0.0009172,0640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.01011403,568524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00092915,6160
BLOCK: top_links0.0018153,6800
BLOCK: store_language0.0010183,0560
BLOCK: top.container0.0018160,1680
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,752262,144
BLOCK: global_messages0.00291112,8000
BLOCK: footer0.0010197,024262,144
BLOCK: core_profiler0.0017159,8880
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021351,6160
BLOCK: catalog.topnav0.00681332,784262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009146,0800
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241263,608262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005152,144262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00371291,600262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005156,7520
BLOCK: google_analytics0.0010176,9200
BLOCK: head_rss0.0012184,640262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00241136,0960
BLOCK: blog_tags0.0013376,5840
BLOCK: catalog.vertnav0.00381115,432524,288
BLOCK: livechat.chat0.00891328,6160
BLOCK: cat0.00301116,920262,144
mage::dispatch::controller::action::blog_cat_view::layout_render0.1500100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005304080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00452525,8160
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.137513,107,3203,145,728
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01481284,144262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00251011,2160
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0020169,7520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00342814,5760
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00152817,0320
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01661320,400262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0035160,8800
frontend/lumeasomnului/default/template/aw_blog/cat.phtml0.086512,225,6242,621,440
CORE::create_object_of::AW_Blog_Model_Mysql4_Cat_Collection0.0007419,3600
CORE::create_object_of::AW_Blog_Model_Mysql4_Blog_Collection0.0006211,9920
CORE::create_object_of::AW_Blog_Model_Mysql4_Comment_Collection0.0008316,5280
frontend/lumeasomnului/default/template/aw_blog/line_tags.phtml0.001112,4000
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0020194,4560
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.004067,0480
CACHE_URL0.0062168,6320