Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Perna Pene de Gasca

Pernă cu toate componentele 100% naturale. Perna cu înălţime şi duritate medie. Ţesătura culoare natur. Cantitate umplutură: 1000 g
▼ Vezi toate detaliile
▲ Ascunde detaliile

Detalii

Perne de dormit cu pene de gâscă tratate antiacarieni la temperatură înaltă.
Pernă cu toate componentele 100% naturale. Perna cu înălţime şi duritate medie. Ţesătura culoare natur. Cantitate umplutură: 1000 g

Reducere: 18% 18%

de la 46,36 RON

Pret normal: 56,36 RON

 

Perna Pene de Gasca

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru
a o putea vedea la dimensiune completa

Departeaza
Apropie

Mai multe poze

* campuri obligatorii

Caracteristici
Calitate Garantata!
Pareri clienti
Spune parerea ta

Parerea ta despre: Perna Pene de Gasca

Cum evaluezi acest produs? *

  1 stea 2 stele 3 stele 4 stele 5 stele
Evaluarea ta
[profiler]
Memory usage: real: 27262976, emalloc: 26637960
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7718100
mage::app::init::system_config0.0028179,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00641341,632262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009111,7440
mage::app::init::stores0.042412,289,6642,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019911,017,5121,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00231482,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003194080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003193840
mage::app::init_front_controller0.00941291,168262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002612,1120
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381142,9360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231129,944262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4400
OBSERVER: blog0.0009147,8240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00551246,600262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002114080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002144080
mage::dispatch::routers_match0.6714100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.032711,765,8962,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0019196,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0036298,640262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00591229,368262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00991827,8721,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00701215,0960
OBSERVER: log0.00691212,0160
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,7040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.6343100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.00471205,768262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0055161126,9120
__EAV_LOAD_MODEL__0.090362,605,0002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00354151,4560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.002315089,3360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002813013,9120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02726597,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00079214,1200
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01926356,384262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01442599,504524,288
OBSERVER: inventory0.01653671,472524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0024695,9040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.0004211,9920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0007419,2080
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.030811,602,7201,572,864
OBSERVER: reports0.028611,465,1761,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011187,6160
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.0011130,816262,144
OBSERVER: sendfriend0.00201132,456262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00852749,888786,432
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0017131,856262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.004016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.107116,457,1686,029,312
BLOCK: formkey0.00361262,4720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0016987600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0012985040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0011984080
BLOCK: root0.0012184,968262,144
BLOCK: head0.00151123,5680
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041623,8400
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0003814,9200
BLOCK: after_body_start0.00091109,0400
BLOCK: global_notices0.0006159,168262,144
BLOCK: header0.0007169,0320
BLOCK: top.links0.0009175,4480
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007166,3840
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00691409,248524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00061910,3360
BLOCK: top_links0.0006155,3280
BLOCK: store_language0.0010186,5360
BLOCK: top.container0.0007163,104262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0007164,5120
BLOCK: global_messages0.00181118,7760
BLOCK: footer0.0010197,392262,144
BLOCK: core_profiler0.0007162,4800
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021354,0080
BLOCK: catalog.topnav0.00161119,560262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00251278,816262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006153,6720
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00371319,288262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005158,8080
BLOCK: google_analytics0.0010182,888262,144
BLOCK: head_rss0.0012189,8320
BLOCK: add.blog.footer0.00241174,992262,144
BLOCK: blog_tags0.0012381,3120
BLOCK: catalog.vertnav0.00151122,808262,144
BLOCK: livechat.chat0.00771342,848262,144
BLOCK: product.info0.00891318,288262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005110,4800
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0026368,9840
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0036318,3360
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0117331,5520
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01213599,936262,144
BLOCK: product.info.media0.00101146,728262,144
BLOCK: product.info.additional0.0007162,3680
BLOCK: product.info.product_additional_data0.00171161,048262,144
BLOCK: product.review.form0.00711437,344262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0010193,056262,144
BLOCK: product.description0.0006158,7280
BLOCK: product.info.options0.0010182,3280
BLOCK: html_calendar0.0009185,296262,144
BLOCK: product.info.container10.0007163,9200
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00301236,224262,144
BLOCK ACTION: product.info.additional.recurring.schedule -> setTitle0.00231132,8320
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0006163,2320
BLOCK: productalert.price0.0006161,0880
BLOCK: productalert.stock0.0006161,4960
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101130,168262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00141118,6560
BLOCK: 0.00171249,928262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3603100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0010654880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00754546,8080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml0.344616,373,9526,553,600
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01051178,6080
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00371718,184262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0017175,2400
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.02785988,7280
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.02485997,2960
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01281326,760524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021161,2160
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view.phtml0.290915,663,1046,029,312
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.1118101,459,1361,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.0020174,8480
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03521210,144524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.06011738,992786,432
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.060336766,680786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0005110,8080
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01181595,840262,144
OBSERVER: tax0.00421255,8400
OBSERVER: giftmessage0.0009156,6400
OBSERVER: bundle_observer0.00222103,664262,144
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01071283,248262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001111,5440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0042889,6240
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00501222,496262,144
OBSERVER: catalogrule0.00491219,536262,144
locale/currency0.0050492,9440
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00251160,632524,288
OBSERVER: weee0.00231157,600524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001413,6720
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/configurable.phtml0.0078136,8720
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.004715,0720
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002124320
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002123840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.00791278,424262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.0121165,0080
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.003116,9440
frontend/lumeasomnului/default/template/page/js/calendar.phtml0.001717,3840
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.0063137,296262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.0023135,880262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/view/additional.phtml0.03561591,632524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/product/view/list.phtml0.02971374,944524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/review/form.phtml0.02881371,976262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Collection0.0006316,5200
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Mysql4_Rating_Option_Collection0.0011314,5440
frontend/lumeasomnului/default/template/contacts/productsform.phtml0.0017125,984262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003867,0480
CACHE_URL0.00871110,192262,144