Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Huse Saltele

Lista Tabel

1 Articol(e)

Seteaza descrescator
  • - (RON)
  1. Huse Saltele Matlasate

    Huse Saltele Matlasate

    de la 55,53 RON

    Husele de saltele sunt prevazute cu elastic pentru o stabilitate ridicata pe saltea care impiedica alunecarea. Husele de saltele sunt lavabile rezintand la un numar indelungat de spalari, acestea fiind nedeformabile in timp. Vezi mai mult
[profiler]
Memory usage: real: 32768000, emalloc: 31393480
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.0475100
mage::app::init::system_config0.0030179,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00651341,632262,144
config/load-modules0.257913,688262,144
config/load-modules-declaration0.04271109,608262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.060612,557,6002,621,440
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00704502,3760
config/load-db0.15271200,760524,288
mage::app::init::stores0.018211,021,544524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0007434080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0008434320
mage::app::init_front_controller0.00641283,592262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00361139,0240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231130,200262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4640
OBSERVER: blog0.0009148,0160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00521245,984262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0011624080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0005324720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0012644080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0005345360
mage::dispatch::routers_match2.5001100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.112712,082,5442,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0026197,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0045298,7440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00571229,544262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.089611,143,9361,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01217978,1440
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00641214,592262,144
OBSERVER: log0.00631211,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,704262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.3836100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0012921,8960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00451206,304262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0117997196,8640
__EAV_LOAD_MODEL__0.3499305,044,9602,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00354151,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0063381226,2560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003013314,2080
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1502302,857,912262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001518928,9120
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.115830479,448262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001101,6560
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001101,6560
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0035997,792262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.004930100,744262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00792750,1281,048,576
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00241165,264262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00231162,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,104262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.1301192,7440
layout/package_update: default0.1155126,4800
layout/db_update: default2.1856100
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren2.1833100
layout/db_update: STORE_default2.1819100
layout/db_update: THEME_frontend_lumeasomnului_default2.1804100
layout/db_update: catalog_category_view2.1788100
layout/package_update: catalog_category_default0.001914,7760
layout/db_update: catalog_category_default2.1758100
layout/db_update: CATEGORY_482.1744100
layout/db_update: customer_logged_out2.1725100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.002815600
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.138817,296,3687,077,888
BLOCK: formkey0.00351255,840262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0011694960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0008695040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0008694080
BLOCK: root0.0011183,7440
BLOCK: head0.00151122,488262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,3920
BLOCK: after_body_start0.00081107,7040
BLOCK: global_notices0.0005158,0480
BLOCK: header0.0007167,880262,144
BLOCK: top.links0.0008174,6320
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007165,7680
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00721428,632524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00082614,0320
BLOCK: top_links0.0006154,7040
BLOCK: store_language0.0010185,4000
BLOCK: top.container0.0007162,3600
BLOCK: breadcrumbs0.0007163,296262,144
BLOCK: global_messages0.00171117,6480
BLOCK: footer0.0009196,2960
BLOCK: core_profiler0.0007161,816262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021354,2480
BLOCK: catalog.topnav0.00161118,3600
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0008147,4640
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241278,416262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005153,0640
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00381318,144524,288
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005157,7040
BLOCK: google_analytics0.0010182,5200
BLOCK: head_rss0.0013188,5600
BLOCK: add.blog.footer0.00241173,904262,144
BLOCK: blog_tags0.0012380,0800
BLOCK: catalog.vertnav0.00151121,1040
BLOCK: livechat.chat0.00831341,984524,288
BLOCK: currency0.0010169,3440
BLOCK: category.products0.01351623,856524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.010717107,6160
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0025335,5360
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0006334640
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0002177440
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0482331,107,248262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.3424331,981,9286,815,744
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0031332160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1442332,899,264786,432
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003174880
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001161360
BLOCK: product_list0.00111105,648262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00701304,016262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00191149,800262,144
BLOCK: catalog.toolbar0.048612,100,5762,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00645183,776262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0003127760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0014221,3520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0024467,1840
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0004126,4880
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00091127,8240
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render2.0329100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006414880
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.0246112,604,05613,631,488
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01311299,072524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00281112,2080
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018174,792262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00423914,8560
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00193919,4080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01261326,056262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/template/links.phtml0.001228,6800
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021161,4320
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/category/view.phtml1.8765111,784,24812,845,056
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0002164880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1337162,892,864786,432
OBSERVER: tax0.006216257,840262,144
OBSERVER: inventory0.1628372,831,040524,288
OBSERVER: giftmessage0.00371668,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0002164,7440
OBSERVER: bundle_observer0.010016153,3440
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list.phtml0.291115,370,6086,029,312
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.231413,676,9844,718,592
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/layer/toolbarview.phtml0.224413,707,3284,718,592
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214480
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.056421420,944262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.0005126,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00271151,5440
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.018512227,496262,144
OBSERVER: catalogrule0.017612226,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.0005116,1280
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes1.2677115,575,1368,126,464
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.012011138,7840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00552328,4400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.339811271,688262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.8199114,630,6967,602,176
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.82213745,066,5367,602,176
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.00841181,7760
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.0002116,3760
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.00631163,4080
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.0118116,6000
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.071011342,8800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002126,3200
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.040811,164,2961,048,576
locale/currency0.02211662,000524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.0987170,0400
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.004067,0480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/footer.phtml0.004513,2080