Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Huse Saltele

Lista Tabel

1 Articol(e)

Seteaza descrescator
  • - (RON)
  1. Huse Saltele Matlasate

    Huse Saltele Matlasate

    de la 55,53 RON

    Husele de saltele sunt prevazute cu elastic pentru o stabilitate ridicata pe saltea care impiedica alunecarea. Husele de saltele sunt lavabile rezintand la un numar indelungat de spalari, acestea fiind nedeformabile in timp. Vezi mai mult
[profiler]
Memory usage: real: 30932992, emalloc: 29748584
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.3891100
mage::app::init::system_config0.0030179,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00681341,632262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009811,7440
mage::app::init::stores0.052112,289,6642,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.023911,017,5441,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00653822,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0008434080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0008434080
mage::app::init_front_controller0.01371291,264262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.003712,1120
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00561142,9760
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00361130,000262,144
OBSERVER: cms0.0008118,4240
OBSERVER: blog0.0014147,8400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00821246,520262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0011554160
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0004254640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0011574080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0004275360
mage::dispatch::routers_match2.2660100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.048011,765,8802,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0028196,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0061298,696262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001411,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00881229,384262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01321827,8161,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01051215,1280
OBSERVER: log0.01031212,0240
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0016145,7040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.2125100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0012821,3200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00711205,896262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0139927190,1920
__EAV_LOAD_MODEL__0.3600305,041,5362,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00494151,4800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0072381226,5600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003513314,2080
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1520302,859,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001818928,8720
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.113230474,600262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001101,6560
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001101,6560
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0046997,8400
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.006030100,7680
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00932750,1681,048,576
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00361165,4720
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00351162,5360
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0016186,0400
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0020124,2720
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.003116560
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.150917,177,2007,077,888
BLOCK: formkey0.00371246,768262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0012694080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009694080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0008694080
BLOCK: root0.0014181,7840
BLOCK: head0.00171117,120262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00131105,5040
BLOCK: global_notices0.0006157,184262,144
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0008172,0400
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0011163,6080
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00741403,416524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00082614,0640
BLOCK: top_links0.0006153,6720
BLOCK: store_language0.0010183,0560
BLOCK: top.container0.0007160,160262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7360
BLOCK: global_messages0.00171112,7680
BLOCK: footer0.0010194,936262,144
BLOCK: core_profiler0.0007159,8000
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0023351,6400
BLOCK: catalog.topnav0.00201111,8240
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,528262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00301266,016262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,2320
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00391317,072262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0009157,0320
BLOCK: google_analytics0.0012180,9040
BLOCK: head_rss0.0012187,640262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00281172,0240
BLOCK: blog_tags0.0012379,480262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00151118,7840
BLOCK: livechat.chat0.00881340,736524,288
BLOCK: currency0.0008168,7040
BLOCK: category.products0.01431621,392524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.0005110,5920
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0014175,3040
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0004174880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0345171,081,752524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.3529172,089,7686,815,744
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0029172160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1501172,987,672786,432
BLOCK: product_list0.00121103,360262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00731303,120262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00201148,9520
BLOCK: catalog.toolbar0.054412,090,7042,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00605183,8400
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0003125200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0015219,3520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0026467,4000
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0005126,4880
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00131126,408262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.9428100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006384080
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00563031,4240
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml1.9282112,810,05613,893,632
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01301308,296262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00271112,2080
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018175,1840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00393614,5360
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00193618,6160
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01371322,192524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021160,856262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/category/view.phtml1.8810112,047,38413,107,200
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0002164880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1398162,981,016786,432
OBSERVER: tax0.006416257,104262,144
OBSERVER: inventory0.1691372,912,488524,288
OBSERVER: giftmessage0.00351672,4000
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0002164,7440
OBSERVER: bundle_observer0.009216154,224262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list.phtml0.294215,360,2806,029,312
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.248013,670,8724,980,736
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/layer/toolbarview.phtml0.240013,701,1444,718,592
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0004214480
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.055521418,440262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042113,0000
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.0005126,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00241151,5520
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.018712227,8160
OBSERVER: catalogrule0.017812226,9680
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.0005126,5840
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes1.3034115,820,6808,126,464
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.011611139,7440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00542328,4400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.331911271,728262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.8607114,861,3847,602,176
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.86323745,303,1767,602,176
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.00791183,8240
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.0002116,3920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.00631163,5200
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.0111116,6160
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.075311357,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002126,3200
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.029111,164,3761,048,576
locale/currency0.01491661,928524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.004467,0480
CACHE_URL0.0080187,9840