Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.

Huse Saltele

Lista Tabel

1 Articol(e)

Seteaza descrescator
  • - (RON)
  1. Huse Saltele Matlasate

    Huse Saltele Matlasate

    de la 55,53 RON

    Husele de saltele sunt prevazute cu elastic pentru o stabilitate ridicata pe saltea care impiedica alunecarea. Husele de saltele sunt lavabile rezintand la un numar indelungat de spalari, acestea fiind nedeformabile in timp. Vezi mai mult
[profiler]
Memory usage: real: 31981568, emalloc: 31341856
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.0636100
mage::app::init::system_config0.0031179,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00701341,632262,144
config/load-modules0.270613,688262,144
config/load-modules-declaration0.04481109,608262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.060512,557,6002,621,440
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00704512,3360
config/load-db0.15041200,688524,288
mage::app::init::stores0.018911,021,360524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0007434080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0009434320
mage::app::init_front_controller0.00681283,616262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381139,0880
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241130,152262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4640
OBSERVER: blog0.0010148,0160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00561246,008262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0010624080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0005324720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0012644080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0004345360
mage::dispatch::routers_match2.5007100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.117712,082,4242,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0025197,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0143298,7440
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.010311,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00641229,480262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.082911,143,9921,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01257978,0720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00741214,552262,144
OBSERVER: log0.00721211,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,664262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.3790100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0012921,8960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00511206,376262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0120997196,9280
__EAV_LOAD_MODEL__0.3397305,046,9762,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00444151,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0061381226,5520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002913314,2080
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1435302,866,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001418928,8800
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.110330473,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Created0.0001101,6560
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Time_Updated0.0001101,6560
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0038997,816262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.005230100,768262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00872750,120786,432
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00291165,368262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00271162,432262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0014186,152262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.1365192,7200
layout/package_update: default0.1199126,4800
layout/db_update: default2.1716100
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren2.1690100
layout/db_update: STORE_default2.1673100
layout/db_update: THEME_frontend_lumeasomnului_default2.1656100
layout/db_update: catalog_category_view2.1638100
layout/package_update: catalog_category_default0.002014,7760
layout/db_update: catalog_category_default2.1605100
layout/db_update: CATEGORY_482.1587100
layout/db_update: customer_logged_out2.1566100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.002915600
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.152217,296,1447,077,888
BLOCK: formkey0.00421256,064262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0012694960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0009695040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0008694080
BLOCK: root0.0014183,7200
BLOCK: head0.00171122,440262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00051522,3920
BLOCK: after_body_start0.00101107,7040
BLOCK: global_notices0.0006158,0480
BLOCK: header0.0008167,8640
BLOCK: top.links0.0009175,016262,144
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007165,2880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00811428,352524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00082614,0320
BLOCK: top_links0.0007154,7040
BLOCK: store_language0.0012185,4000
BLOCK: top.container0.0008162,3600
BLOCK: breadcrumbs0.0008163,304262,144
BLOCK: global_messages0.00191117,6480
BLOCK: footer0.0010196,2960
BLOCK: core_profiler0.0008161,816262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0024354,2480
BLOCK: catalog.topnav0.00181118,3600
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009147,4640
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00261278,512262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006153,0640
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00391318,104262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006157,7040
BLOCK: google_analytics0.0010182,536262,144
BLOCK: head_rss0.0013188,6080
BLOCK: add.blog.footer0.00261173,872262,144
BLOCK: blog_tags0.0012380,0800
BLOCK: catalog.vertnav0.00171121,1120
BLOCK: livechat.chat0.00891341,848524,288
BLOCK: currency0.0008169,3440
BLOCK: category.products0.01461623,968524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.010917107,6160
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0025335,5360
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0006334640
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0002177440
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0458331,092,960262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.3416331,893,7046,029,312
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0030332160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1464332,868,584786,432
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003174880
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001161360
BLOCK: product_list0.00131105,680262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.00771303,944262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00211149,800262,144
BLOCK: catalog.toolbar0.053812,100,5442,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00655183,768262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0003127760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0017221,3520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0027467,1760
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0006126,4880
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101127,8080
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render2.0017100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006414880
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml1.9950112,548,10413,107,200
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01401309,120524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00271112,1360
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0020174,776262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00413914,8480
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00193919,4000
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01451326,000262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/template/links.phtml0.001328,6800
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0024161,3920
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/category/view.phtml1.8485111,707,84812,320,768
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0002164880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1360162,862,184786,432
OBSERVER: tax0.006716257,784262,144
OBSERVER: inventory0.1635372,800,496524,288
OBSERVER: giftmessage0.00381668,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0002164,7440
OBSERVER: bundle_observer0.010216153,2960
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list.phtml0.292215,371,0006,029,312
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.248113,677,5044,718,592
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/layer/toolbarview.phtml0.240713,707,7844,718,592
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214480
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.055721420,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.0005126,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00301151,5440
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.019912227,840262,144
OBSERVER: catalogrule0.019012226,992262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.0005126,5840
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes1.2646115,438,9447,077,888
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.011411138,7840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00502328,4400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.327711271,712262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.8274114,498,8726,815,744
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.82963744,933,3046,815,744
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.00861181,8000
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.0002116,3760
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.00661163,5440
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.0122116,4720
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.073111338,5760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002126,3200
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/price.phtml0.028011,164,2081,048,576
locale/currency0.01381661,792524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.0948170,1920
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.003967,0480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/footer.phtml0.004413,2240