Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.
[profiler]
Memory usage: real: 30146560, emalloc: 28990736
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.1348100
mage::app::init::system_config0.0028179,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00651341,616262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009011,7440
mage::app::init::stores0.042912,289,8002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019811,017,4561,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00734652,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0011684080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0012684080
mage::app::init_front_controller0.00981291,152262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002712,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00401142,9440
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241129,936262,144
OBSERVER: cms0.0005118,3840
OBSERVER: blog0.0010147,8240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00561245,184262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0009514160
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0004274640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0009534080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0004295600
mage::dispatch::routers_match3.0330100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.037211,765,8322,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0020196,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0057298,728262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002411,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00741229,312262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01011827,7841,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00741215,1920
OBSERVER: log0.00731212,0880
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,7040
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index2.9919100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0022197,5120
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00432499,7040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00261164,4240
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00241161,3600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0012186,0480
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0005122,1920
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.004416560
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.072014,032,4243,932,160
BLOCK: formkey0.00391246,792262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010594080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0008594080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0008594080
BLOCK: root0.0012181,744262,144
BLOCK: head0.00171117,1360
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00091105,5360
BLOCK: global_notices0.0006157,208262,144
BLOCK: header0.0008166,1440
BLOCK: top.links0.0009172,0640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00721395,008524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00093418,2560
BLOCK: top_links0.0006153,6720
BLOCK: store_language0.0010183,0560
BLOCK: top.container0.0008160,232262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7360
BLOCK: global_messages0.00191115,1280
BLOCK: footer0.0010194,984262,144
BLOCK: core_profiler0.0007159,8080
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0022351,7920
BLOCK: catalog.topnav0.00491332,712262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,872262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241263,600262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,1520
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00371291,592262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006156,7520
BLOCK: google_analytics0.0010176,9200
BLOCK: head_rss0.0012184,640524,288
BLOCK: add.blog.footer0.00241164,0240
BLOCK: blog_tags0.0012376,5840
BLOCK: catalog.vertnav0.00151115,3200
BLOCK: livechat.chat0.00951328,584262,144
BLOCK: cms_page0.0014170,704262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101121,9280
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render2.9033100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005366640
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00382222,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.8900117,207,57618,350,080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01281300,376262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00442023,0720
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018174,952262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00353414,5840
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00173418,2080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01331319,384262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0022160,8240
frontend/lumeasomnului/default/template/cms/home.phtml2.8264116,349,27217,039,360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00511227,296262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01791493245,5280
__EAV_LOAD_MODEL__0.2870234,829,2162,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00343156,2400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0077449284,8400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00149910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1161232,562,416262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001415924,3040
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.098823492,488262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00573181,0480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.001316,5600
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0020243,560262,144
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.000524488262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0004244880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0425241,340,000524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.4961242,711,7688,126,464
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0040242160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.2025243,745,272786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1890243,679,192786,432
OBSERVER: tax0.007424258,032262,144
OBSERVER: inventory0.2060453,550,624786,432
OBSERVER: giftmessage0.00492474,0560
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003247,0480
OBSERVER: bundle_observer0.013524214,4960
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0004214720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.050921417,904262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00092211,3440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00502195,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00042110,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.035321231,672262,144
OBSERVER: catalogrule0.033821232,552262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00092010,2320
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.1807217,795,9129,699,328
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.020521202,8240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00954351,9600
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.605621348,632262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.3737216,307,6809,175,040
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.37877147,055,3529,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.015921158,7360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00561527,528786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00052111,8160
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.011221120,0800
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02072111,8880
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.115621707,1040
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0012151,6880
locale/currency0.014233660,944786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0014153,4720
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.002033,8880
CACHE_URL0.0085194,3840