Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.
[profiler]
Memory usage: real: 30146560, emalloc: 29019232
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.9686100
mage::app::init::system_config0.0028179,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00641341,584262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009111,7440
mage::app::init::stores0.043112,289,9762,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.020211,017,6961,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00694662,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0010684080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0011684080
mage::app::init_front_controller0.00941291,264262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002512,1040
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00401143,0080
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241129,976262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4400
OBSERVER: blog0.0010147,8400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00521245,208262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0008514080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0004274720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0008534080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0004295600
mage::dispatch::routers_match2.8677100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033011,765,7682,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0019196,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0039298,656262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00591229,328262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00991827,7921,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00701215,1840
OBSERVER: log0.00681212,0800
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,7040
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index2.8309100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0021197,5120
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00402499,7040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00241164,4240
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00231161,3600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,0480
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0004122,1920
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.004116560
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.066414,032,4563,932,160
BLOCK: formkey0.00361246,800262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009594080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007594080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0007594080
BLOCK: root0.0011181,752262,144
BLOCK: head0.00151117,1360
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00091105,5360
BLOCK: global_notices0.0006157,184262,144
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0008172,0640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00671394,968524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00093418,2560
BLOCK: top_links0.0006153,6960
BLOCK: store_language0.0010183,0560
BLOCK: top.container0.0007160,192262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7360
BLOCK: global_messages0.00171115,1280
BLOCK: footer0.0009195,008262,144
BLOCK: core_profiler0.0007159,8080
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0020351,7920
BLOCK: catalog.topnav0.00451332,712262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,864262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241263,632262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005152,1440
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00361291,576262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005156,7520
BLOCK: google_analytics0.0010176,9760
BLOCK: head_rss0.0012184,656262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00231164,0720
BLOCK: blog_tags0.0012376,584262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00151115,3280
BLOCK: livechat.chat0.00761328,576262,144
BLOCK: cms_page0.0014170,680262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00091121,9280
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render2.7487100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005366640
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00372222,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.7349117,226,04818,350,080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01241300,296262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00432023,0720
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0017174,936262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00343414,5600
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00163418,2160
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01251319,384262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021160,8240
frontend/lumeasomnului/default/template/cms/home.phtml2.6730116,357,92817,039,360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00471227,312262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01631493245,5360
__EAV_LOAD_MODEL__0.2658234,825,9602,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00323156,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0071449285,0000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00149910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1073232,564,000262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001215924,3040
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.093223487,656262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00513181,0880
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016243,5600
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0004244880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003244880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0391241,344,456262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.4718242,704,1608,388,608
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0035242160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1873243,759,072786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1748243,693,104786,432
OBSERVER: tax0.006524258,072262,144
OBSERVER: inventory0.1931453,564,528786,432
OBSERVER: giftmessage0.00452473,9840
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003247,0480
OBSERVER: bundle_observer0.011924214,4880
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.048221417,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00072211,3200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00452195,3760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00032110,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.027421232,032262,144
OBSERVER: catalogrule0.026221232,912262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00072110,6880
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.0829217,810,3449,437,184
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.019721202,8080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00934351,9600
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.594521348,600262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.3177216,318,6169,175,040
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.32317147,066,8089,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.012921158,7360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00531527,552786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00042111,8160
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.009321120,1200
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01952111,8880
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.111621710,6240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0011151,7520
locale/currency0.013631661,504786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0014153,6320
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.002033,8880
CACHE_URL0.00921104,1200