Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.
[profiler]
Memory usage: real: 30146560, emalloc: 28877840
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.0226100
mage::app::init::system_config0.0030179,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00671341,584262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009511,7440
mage::app::init::stores0.043312,289,9762,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.020311,017,6961,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00724662,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0011684080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0011684080
mage::app::init_front_controller0.00941291,264262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002612,1040
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391143,0080
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241129,976262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4400
OBSERVER: blog0.0009147,8400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00541245,208262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0008514080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0004274720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0009534080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0004295600
mage::dispatch::routers_match2.9195100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033311,765,7682,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0020196,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0041298,656262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00611229,328262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01001827,7921,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00681215,1840
OBSERVER: log0.00671212,0800
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,7040
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index2.8825100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0022197,5120
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00422499,7040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00251164,4240
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00241161,3600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,0480
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0011122,1920
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.004216560
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.068214,032,4563,932,160
BLOCK: formkey0.00371246,800262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009594080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007594080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0007594080
BLOCK: root0.0012181,752262,144
BLOCK: head0.00161117,1360
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00091105,5360
BLOCK: global_notices0.0006157,184262,144
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0009172,0640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00681394,968524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00093418,2560
BLOCK: top_links0.0006153,6960
BLOCK: store_language0.0010183,0560
BLOCK: top.container0.0007160,192262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7360
BLOCK: global_messages0.00181115,1280
BLOCK: footer0.0010195,008262,144
BLOCK: core_profiler0.0007159,8080
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021351,7920
BLOCK: catalog.topnav0.00471332,712262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,864262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241263,632262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,1440
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00371291,576262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005156,7520
BLOCK: google_analytics0.0010176,9760
BLOCK: head_rss0.0012184,656262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00241164,0720
BLOCK: blog_tags0.0012376,584262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00151115,3280
BLOCK: livechat.chat0.00771328,576262,144
BLOCK: cms_page0.0014170,680262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101121,9280
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render2.7975100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005366640
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00382222,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.7834117,084,42418,087,936
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01261300,296262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00442023,0720
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018174,936262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00343414,5600
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00163418,2160
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01271319,384262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021160,8240
frontend/lumeasomnului/default/template/cms/home.phtml2.7183116,216,77616,777,216
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00481227,312262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01691493245,5360
__EAV_LOAD_MODEL__0.2694234,823,0722,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00333156,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0074449284,8160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00159910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1095232,554,832262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001215924,3440
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.092823493,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00563181,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.001216,5600
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0020243,5600
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0005244880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0004244880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0415241,327,008524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.4699242,578,7287,602,176
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0037242160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1930243,764,9201,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1804243,698,9521,048,576
OBSERVER: tax0.007124258,072262,144
OBSERVER: inventory0.1970453,570,4961,048,576
OBSERVER: giftmessage0.00492473,9840
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003247,0480
OBSERVER: bundle_observer0.013024214,4800
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.049521417,968262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00082211,3440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00472195,3920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00032110,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.029221232,032262,144
OBSERVER: catalogrule0.027821232,912262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00082110,6880
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.1023217,664,5849,437,184
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.021321202,8160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00984351,9600
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.602721348,496262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.3266216,182,7448,912,896
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.33177146,928,1768,912,896
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.015621158,7360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00541527,528786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00042111,8160
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.010521120,1280
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01992111,8880
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.110421700,8720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0011151,8080
locale/currency0.013932661,048786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0015153,4560
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.002033,8880
CACHE_URL0.00941104,352262,144