Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.
[profiler]
Memory usage: real: 32243712, emalloc: 31399136
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.9463100
mage::app::init::system_config0.0031179,800262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00671341,624262,144
config/load-modules0.269413,688262,144
config/load-modules-declaration0.04401109,608262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.062312,557,6082,621,440
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00835392,3600
config/load-db0.15541200,808524,288
mage::app::init::stores0.019711,021,640524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0011684080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0012684320
mage::app::init_front_controller0.00701283,584262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391139,0240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00251130,192262,144
OBSERVER: cms0.0006118,4560
OBSERVER: blog0.0010148,0240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00561244,664262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0010594080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0005344720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0012614080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0005367920
mage::dispatch::routers_match3.3769100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.112812,082,3442,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0027196,9840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0070298,7440
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002911,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00631229,432262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.085511,143,8801,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01157170,0240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00721214,640262,144
OBSERVER: log0.00701211,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,6800
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index3.2598100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0024197,416262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00462599,840262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00261166,4160
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00251163,3520
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0012186,0160
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.1289186,568262,144
layout/package_update: default0.1153126,2240
layout/db_update: default3.1318100
layout/package_update: cms_page0.001011,5280
layout/db_update: cms_page3.1286100
layout/db_update: STORE_default3.1269100
layout/db_update: THEME_frontend_lumeasomnului_default3.1254100
layout/db_update: cms_index_index3.1235100
layout/db_update: page_two_columns_left3.1218100
layout/db_update: customer_logged_out3.1197100
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.004115600
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.074614,096,8403,932,160
BLOCK: formkey0.00411246,712262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010594080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007594080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0006594080
BLOCK: root0.0013181,6400
BLOCK: head0.00151117,0800
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00101105,512262,144
BLOCK: global_notices0.0005157,1920
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0009172,096262,144
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00721395,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00103518,7840
BLOCK: top_links0.0007153,6480
BLOCK: store_language0.0011183,0800
BLOCK: top.container0.0008160,1600
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7600
BLOCK: global_messages0.00181113,056262,144
BLOCK: footer0.0009195,0000
BLOCK: core_profiler0.0007159,8080
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0024351,688262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00491332,776262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,8800
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00261265,864262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,2240
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00391317,048524,288
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006157,0320
BLOCK: google_analytics0.0010181,1280
BLOCK: head_rss0.0013187,8720
BLOCK: add.blog.footer0.00261172,176524,288
BLOCK: blog_tags0.0013379,4160
BLOCK: catalog.vertnav0.00171119,0720
BLOCK: livechat.chat0.01031341,136262,144
BLOCK: cms_page0.0017172,464262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101123,6960
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render3.0399100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005394080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml3.0345117,826,34418,612,224
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01391297,920524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00482023,0720
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0019174,848262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00383714,5520
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00183718,8320
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01371319,440262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/template/links.phtml0.001124,3920
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0022160,7360
frontend/lumeasomnului/default/template/cms/home.phtml2.8554116,767,87217,563,648
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00501224,552262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01701563250,512262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.2995244,888,4322,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00353152,864524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0072456289,4000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00139910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1225242,621,720524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001216324,9760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.102124487,952262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00623179,9120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.001316,2560
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0030405,1680
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0007404880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003244880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0579401,451,936262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.5261402,831,5448,388,608
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0042402160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.2171404,019,9841,310,720
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.2021243,950,1201,048,576
OBSERVER: tax0.007424257,864262,144
OBSERVER: inventory0.2191453,782,888786,432
OBSERVER: giftmessage0.00522474,2640
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003247,0480
OBSERVER: bundle_observer0.015324253,984262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.053221418,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00092211,3200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00502196,408262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00032110,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.031121231,200262,144
OBSERVER: catalogrule0.029721232,080262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00082110,6880
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.2023218,141,8249,437,184
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.020521202,8320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00944351,9600
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.604421341,152262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.4158216,635,9289,175,040
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.41997147,386,5049,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.016821155,3760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00551527,536786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00042111,8160
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.012621119,0160
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02332111,8880
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.116721732,3360
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0012151,2640
locale/currency0.014133661,128524,288
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.11001284,8320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.010516102,1600
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0002163520
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003165760
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001151360
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0016153,8000
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.002033,8880
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/footer.phtml0.00451-26,9280