Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.
[profiler]
Memory usage: real: 31981568, emalloc: 31145712
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.8841100
mage::app::init::system_config0.0027179,800262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00621341,624262,144
config/load-modules0.260913,688262,144
config/load-modules-declaration0.04201109,608262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.061912,557,6082,621,440
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00845362,3680
config/load-db0.15511200,808524,288
mage::app::init::stores0.018511,021,640524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0011684080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0012684320
mage::app::init_front_controller0.00671283,584262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00371139,0240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231130,192262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4560
OBSERVER: blog0.0009148,0240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00541244,664262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0010594080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0005344720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0011614080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0005367920
mage::dispatch::routers_match3.3297100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.105912,082,3442,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0025196,9840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0044298,7440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00591229,432262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.081811,143,8801,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01137170,0240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00721214,640262,144
OBSERVER: log0.00711211,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,6800
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index3.2199100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0023197,416262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00442599,840262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00261166,4160
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00241163,3520
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0012186,0160
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.1290186,568262,144
layout/package_update: default0.1159126,2240
layout/db_update: default3.0915100
layout/package_update: cms_page0.001011,5280
layout/db_update: cms_page3.0886100
layout/db_update: STORE_default3.0870100
layout/db_update: THEME_frontend_lumeasomnului_default3.0855100
layout/db_update: cms_index_index3.0837100
layout/db_update: page_two_columns_left3.0820100
layout/db_update: customer_logged_out3.0801100
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.004015600
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.071914,096,8403,932,160
BLOCK: formkey0.00391246,712262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010594080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007594080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0007594080
BLOCK: root0.0012181,6400
BLOCK: head0.00151117,0800
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00091105,512262,144
BLOCK: global_notices0.0006157,1920
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0008172,096262,144
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00691395,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00103518,7840
BLOCK: top_links0.0007153,6480
BLOCK: store_language0.0010183,0800
BLOCK: top.container0.0007160,1600
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7600
BLOCK: global_messages0.00181113,056262,144
BLOCK: footer0.0009195,0000
BLOCK: core_profiler0.0007159,8080
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0023351,688262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00481332,776262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,8800
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00261265,864262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,2240
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00401317,048524,288
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006157,0320
BLOCK: google_analytics0.0011181,1280
BLOCK: head_rss0.0014187,8720
BLOCK: add.blog.footer0.00261172,176524,288
BLOCK: blog_tags0.0012379,4160
BLOCK: catalog.vertnav0.00161119,0720
BLOCK: livechat.chat0.00891341,136262,144
BLOCK: cms_page0.0017172,464262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101123,6960
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render3.0032100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005394080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.9976117,572,81618,350,080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01411297,920524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00492023,0720
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0019174,848262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00393714,5520
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00183718,8320
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01391319,448262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/template/links.phtml0.001124,3920
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0022160,7360
frontend/lumeasomnului/default/template/cms/home.phtml2.8218116,513,21617,301,504
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00491224,544262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01711563250,504262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.2927244,882,0882,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00353152,904524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0073456289,1840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00149910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1207242,612,376524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001316324,9120
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.098524490,800262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00593179,9040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.001316,2560
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0030405,1760
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0007404880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003244880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0562401,416,728524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.5073402,710,6968,126,464
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0041402160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.2101403,866,1681,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1956243,796,392786,432
OBSERVER: tax0.007324257,856262,144
OBSERVER: inventory0.2123453,628,936524,288
OBSERVER: giftmessage0.00492474,2880
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003247,0480
OBSERVER: bundle_observer0.014624253,984262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.051721418,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042113,0000
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00092211,3440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00502196,408262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00032110,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.028421295,768262,144
OBSERVER: catalogrule0.026921296,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.0007189,3200
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.1774217,888,2329,699,328
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.020821202,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00954351,9600
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.610121341,128262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.3871216,396,4409,175,040
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.39137147,142,2809,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.016821155,3760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00561527,560786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00042111,8160
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.012021123,1840
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02282111,8880
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.114721718,2000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0012151,5200
locale/currency0.014534660,864786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.10661285,3600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.010216102,1520
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0003163600
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003164880
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001151360
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0015153,6400
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.002033,8880
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/footer.phtml0.00431-26,8640