Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.
[profiler]
Memory usage: real: 32243712, emalloc: 31378112
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage4.0128100
mage::app::init::system_config0.0027179,800262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00621341,624262,144
config/load-modules0.250913,688262,144
config/load-modules-declaration0.04151109,608262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.056812,557,6082,621,440
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00825382,3920
config/load-db0.14671200,808524,288
mage::app::init::stores0.017311,021,640524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0011684080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0014684320
mage::app::init_front_controller0.00731283,584262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00421139,0240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241130,192262,144
OBSERVER: cms0.0006118,4560
OBSERVER: blog0.0009148,0240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00551244,664262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0011594080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0005344720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0012614080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0005367920
mage::dispatch::routers_match3.4819100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.114012,082,3442,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0026196,9840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0048298,7440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00721229,432262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.085911,143,8801,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01247170,0240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00921214,640262,144
OBSERVER: log0.00901211,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0014145,6800
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index3.3637100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0024197,416262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00462599,840262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00281166,4160
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00261163,3520
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0013186,0160
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.1381186,568262,144
layout/package_update: default0.1240126,2240
layout/db_update: default3.2263100
layout/package_update: cms_page0.001111,5280
layout/db_update: cms_page3.2230100
layout/db_update: STORE_default3.2212100
layout/db_update: THEME_frontend_lumeasomnului_default3.2196100
layout/db_update: cms_index_index3.2176100
layout/db_update: page_two_columns_left3.2158100
layout/db_update: customer_logged_out3.2138100
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.004115600
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.073914,096,8403,932,160
BLOCK: formkey0.00401246,712262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010594080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007594080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0007594080
BLOCK: root0.0013181,6400
BLOCK: head0.00161117,0800
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00101105,512262,144
BLOCK: global_notices0.0006157,1920
BLOCK: header0.0008166,1440
BLOCK: top.links0.0009172,096262,144
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00731395,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00103518,7840
BLOCK: top_links0.0007153,6480
BLOCK: store_language0.0010183,0800
BLOCK: top.container0.0008160,1600
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7600
BLOCK: global_messages0.00181113,056262,144
BLOCK: footer0.0009195,0000
BLOCK: core_profiler0.0008159,8080
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0024351,688262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00491332,776262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,8800
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00251265,864262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,2240
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00401317,048524,288
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006157,0320
BLOCK: google_analytics0.0010181,1280
BLOCK: head_rss0.0014187,8720
BLOCK: add.blog.footer0.00261172,176524,288
BLOCK: blog_tags0.0013379,4160
BLOCK: catalog.vertnav0.00161119,0720
BLOCK: livechat.chat0.00921341,136262,144
BLOCK: cms_page0.0017172,464262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101123,6960
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render3.1346100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006394080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml3.1292117,805,40818,612,224
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01441297,920524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00512023,0720
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0020174,848262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00403714,5520
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00193718,8320
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01431319,432262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/template/links.phtml0.001024,3920
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0024160,7360
frontend/lumeasomnului/default/template/cms/home.phtml2.9588116,745,09617,563,648
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00531224,520262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01731563250,520262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.3107244,876,4082,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00363152,856524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0075456289,2560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00149910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1260242,609,864524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001316324,9120
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.105824487,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00653179,9600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.001416,2720
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0031405,2320
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0008404880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003244880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0592401,447,000262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.5409402,817,3928,650,752
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0045402160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.2255404,019,3601,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.2101243,949,504786,432
OBSERVER: tax0.007924257,832262,144
OBSERVER: inventory0.2269453,781,928524,288
OBSERVER: giftmessage0.00542474,2960
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003247,0480
OBSERVER: bundle_observer0.016424254,048262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.055421418,488262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00092211,3200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00542196,408262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00042110,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.033021230,856262,144
OBSERVER: catalogrule0.031421231,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00092010,2320
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.2645218,123,2649,961,472
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.021121202,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00934351,9600
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.617421341,144262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.4591216,616,8329,437,184
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.46337147,366,8889,437,184
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.017821155,3760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00571527,552786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00042111,8160
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.013721119,0880
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02452111,8560
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.119121732,9440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0012151,3520
locale/currency0.014432661,592786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.09991286,7360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.009216102,1440
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0003164160
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003164880
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001151360
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0013153,8160
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.002033,8880
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/footer.phtml0.00391-26,9280