Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.
[profiler]
Memory usage: real: 29622272, emalloc: 28558552
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.7600100
mage::app::init::system_config0.0085179,800262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.01081341,624262,144
mage::app::init::config::load_cache0.012311,7440
mage::app::init::stores0.077912,289,7362,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0017135,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.040511,017,5361,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00864642,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0012684080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0014684080
mage::app::init_front_controller0.01241291,288262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.004512,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00501143,0320
mage::app::init::config::section::admin0.001611,7680
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241129,984262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4240
OBSERVER: blog0.0009147,8160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00551245,168262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0009514160
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0004274640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0010534080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0005295600
mage::dispatch::routers_match3.5918100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.089211,765,8322,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0020196,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0496298,648262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.044811,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00891229,328262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01301827,7761,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01031215,1760
OBSERVER: log0.01021212,0720
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0015145,6880
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index3.4942100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0057197,5120
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00782499,7040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00381164,4240
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00361161,3600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0018186,0480
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0056122,1920
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.004616560
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.081914,032,4723,932,160
BLOCK: formkey0.00421246,696262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009594080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0008594080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0007594080
BLOCK: root0.0012181,744262,144
BLOCK: head0.00161117,1600
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00091105,5360
BLOCK: global_notices0.0006157,208262,144
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0008172,0640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00691395,024524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00113418,2560
BLOCK: top_links0.0010153,6960
BLOCK: store_language0.0016183,1520
BLOCK: top.container0.0009160,184262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0012161,7360
BLOCK: global_messages0.00181115,1360
BLOCK: footer0.0010194,968262,144
BLOCK: core_profiler0.0007159,8080
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0027351,7920
BLOCK: catalog.topnav0.00511332,712262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,864262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241263,616262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0011152,1440
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00511291,544262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0010156,7520
BLOCK: google_analytics0.0013176,9200
BLOCK: head_rss0.0015184,688262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00341164,0800
BLOCK: blog_tags0.0018376,584262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00181115,3120
BLOCK: livechat.chat0.01091328,568262,144
BLOCK: cms_page0.0024170,688262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00201121,9280
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render3.3790100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006366640
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00692222,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml3.3629116,774,28017,825,792
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.02591300,352262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00952023,0720
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0038174,936262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00443414,5920
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00223418,2480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/notices.phtml0.001412,4800
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.02121319,360262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/template/links.phtml0.001413,6400
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0026160,8240
frontend/lumeasomnului/default/template/cms/home.phtml3.2475115,915,74416,515,072
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00661227,416262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.02131493245,5840
__EAV_LOAD_MODEL__0.3218234,826,2402,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00423156,2400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0088449284,9040
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00149910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1280232,550,856524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001415924,3040
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.117023501,080262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00673181,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.001116,5600
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0020243,5600
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0005244880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0004244880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0466241,355,560262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.5449242,433,6327,602,176
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0041242160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.2220243,593,328786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.2069243,527,360786,432
OBSERVER: tax0.008824257,968262,144
OBSERVER: inventory0.2283453,398,952786,432
OBSERVER: giftmessage0.00532473,9840
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0004247,0480
OBSERVER: bundle_observer0.013724214,5040
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.057721417,936262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00112211,3200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00552195,3840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00042110,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.033621231,360262,144
OBSERVER: catalogrule0.031821232,240262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.0009199,7760
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.4753217,362,6728,912,896
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.026121202,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.01204351,9600
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.725321348,496262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.5459215,899,3768,388,608
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.55227146,639,2488,388,608
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.017521158,7360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00551527,544786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00052111,8160
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.012121119,9760
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02122111,8800
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.130221682,2080
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0017151,7360
locale/currency0.022633660,608786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0029153,6160
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.002233,8880
CACHE_URL0.0100194,4560