Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.
[profiler]
Memory usage: real: 31981568, emalloc: 31105520
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.7673100
mage::app::init::system_config0.0030179,800262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00661341,624262,144
config/load-modules0.263613,688262,144
config/load-modules-declaration0.04281109,608262,144
mage::app::init::apply_db_schema_updates0.060712,557,6082,621,440
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00785392,3920
config/load-db0.15301200,736524,288
mage::app::init::stores0.019011,021,376524,288
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0010684080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0011684080
mage::app::init_front_controller0.00681283,608262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381139,0240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241130,216262,144
OBSERVER: cms0.0005118,5040
OBSERVER: blog0.0009148,0320
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00551244,656262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0009594080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0004344720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0010614080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0005367920
mage::dispatch::routers_match3.2110100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.106512,082,4402,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0026196,9840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0046298,7440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00641229,424262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.082011,143,9521,310,720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00987169,9520
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00661214,704262,144
OBSERVER: log0.00651211,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,6800
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index3.1005100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0021197,464262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00412599,872262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00241166,4800
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00231163,4160
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,0800
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.1221186,552262,144
layout/package_update: default0.1107126,224262,144
layout/db_update: default2.9786100
layout/db_update: cms_page2.9761100
layout/db_update: STORE_default2.9748100
layout/db_update: THEME_frontend_lumeasomnului_default2.9734100
layout/db_update: cms_index_index2.9718100
layout/db_update: page_two_columns_left2.9703100
layout/db_update: customer_logged_out2.9685100
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.003815600
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.066314,096,7043,932,160
BLOCK: formkey0.00351246,664262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009594080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007594080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0007594080
BLOCK: root0.0011181,6400
BLOCK: head0.00151117,0640
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00081105,512262,144
BLOCK: global_notices0.0005157,1920
BLOCK: header0.0006166,1440
BLOCK: top.links0.0008172,088262,144
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0006163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00671395,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00093518,7840
BLOCK: top_links0.0006153,648262,144
BLOCK: store_language0.0010183,0800
BLOCK: top.container0.0007160,1600
BLOCK: breadcrumbs0.0006161,7600
BLOCK: global_messages0.00171113,024262,144
BLOCK: footer0.0009195,0000
BLOCK: core_profiler0.0007159,8240
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0020351,720262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00451332,800262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0008145,8800
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00231265,848262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005152,2240
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00361317,016524,288
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005157,0320
BLOCK: google_analytics0.0010181,1280
BLOCK: head_rss0.0012187,8720
BLOCK: add.blog.footer0.00241172,160524,288
BLOCK: blog_tags0.0012379,4160
BLOCK: catalog.vertnav0.00151119,0640
BLOCK: livechat.chat0.00801341,144262,144
BLOCK: cms_page0.0015172,464262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00091123,6960
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render2.8978100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005394080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.8924117,528,02418,350,080
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01281308,024524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00432023,0000
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0017174,824262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00363714,5920
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00173718,8480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01211319,624262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/page/template/links.phtml0.001124,3920
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0020160,7520
frontend/lumeasomnului/default/template/cms/home.phtml2.7161116,447,61617,301,504
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00471224,512262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01661563250,512262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.2778244,886,0962,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00333152,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0069456289,5280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00139910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1143242,614,664524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001116324,9120
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.094824492,528262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00523179,9600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.001116,2720
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0028405,2880
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0007404880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003244880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0529401,410,008524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.4832402,686,3768,388,608
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0040402160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.2009403,832,768786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1875243,762,992786,432
OBSERVER: tax0.006724257,888262,144
OBSERVER: inventory0.2059453,595,456524,288
OBSERVER: giftmessage0.00452474,384262,144
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003247,0480
OBSERVER: bundle_observer0.013024254,0000
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.049921418,624262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00072211,3200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00462196,4160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00032110,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.029021231,144262,144
OBSERVER: catalogrule0.027721232,024262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00072110,6880
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.1049217,818,9049,699,328
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.019821202,8320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00934351,9600
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.594821341,256262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.3397216,332,4649,175,040
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.34467147,076,6969,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.014421155,3760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00511527,560786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00042111,8160
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.010321119,2000
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02062111,8080
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.109721712,8880
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0011151,2880
locale/currency0.013334661,480786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/vertnav/left.phtml0.11131285,8160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category_Collection0.010816102,1600
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_before0.0003164720
DISPATCH EVENT:catalog_category_collection_load_after0.0003164880
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.0001151360
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0016153,8320
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.002033,8880
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/footer.phtml0.00441-26,9280