Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.
[profiler]
Memory usage: real: 29884416, emalloc: 28638856
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.0080100
mage::app::init::system_config0.0029179,800262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00661341,624262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009311,7440
mage::app::init::stores0.043012,289,7282,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.020011,017,6081,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00734662,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0011684080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0011684080
mage::app::init_front_controller0.01201291,184262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.003212,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00561142,9760
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00251129,936262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4400
OBSERVER: blog0.0010147,8320
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00541245,248262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0009514080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0004274720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0009534080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0004295600
mage::dispatch::routers_match2.9026100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.034511,765,7762,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0020196,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0042298,632262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00631229,312262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01001827,7761,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00751215,1920
OBSERVER: log0.00741212,0880
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,7040
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index2.8643100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0022197,5120
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00412499,7040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00251164,4000
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00231161,3360
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011186,0480
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0005122,1920
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.004216560
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.067714,032,3683,932,160
BLOCK: formkey0.00371246,696262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009594080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007594080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0007594080
BLOCK: root0.0012181,744262,144
BLOCK: head0.00161117,1600
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00091105,5360
BLOCK: global_notices0.0006157,200262,144
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0008172,0640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00691394,952524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00093418,2560
BLOCK: top_links0.0006153,6960
BLOCK: store_language0.0010183,1520
BLOCK: top.container0.0007160,168262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7360
BLOCK: global_messages0.00181115,1360
BLOCK: footer0.0009194,968262,144
BLOCK: core_profiler0.0007159,8080
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021351,7920
BLOCK: catalog.topnav0.00461332,712262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,888262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241263,592262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,1280
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00371291,608262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005156,7520
BLOCK: google_analytics0.0010176,9200
BLOCK: head_rss0.0012184,664262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00241164,0720
BLOCK: blog_tags0.0012376,608262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00161115,3120
BLOCK: livechat.chat0.00791328,520262,144
BLOCK: cms_page0.0014170,704262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101121,9280
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render2.7805100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005366640
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00372222,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.7665116,844,87217,825,792
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01261300,344262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00442023,0720
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018174,936262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00353414,6000
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00173418,2160
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01291319,456262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021160,8240
frontend/lumeasomnului/default/template/cms/home.phtml2.7037115,977,22416,515,072
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00481227,320262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01671493245,5280
__EAV_LOAD_MODEL__0.2718234,818,7282,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00333156,2240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0073449284,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00139910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1089232,558,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001315924,3040
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.095923486,104262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00523181,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.001016,5600
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0018243,5600
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0005244880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003244880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0407241,358,048524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.4595242,487,6007,602,176
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0035242160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1853243,603,704786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1730243,537,624786,432
OBSERVER: tax0.006924258,088262,144
OBSERVER: inventory0.1923453,408,896786,432
OBSERVER: giftmessage0.00452473,9840
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003247,0480
OBSERVER: bundle_observer0.012124214,4800
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.050321417,712262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00082211,3440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00472195,3840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00042110,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.028721231,984262,144
OBSERVER: catalogrule0.027321232,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00082110,6880
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.0924217,430,4809,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.020121202,8320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00944351,9600
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.601921348,552262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.3215215,965,0008,650,752
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.32687146,705,8648,650,752
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.014721158,7360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00551527,544786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00042111,8160
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.010121120,1280
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.01972111,8960
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.108621684,3920
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0011151,6880
locale/currency0.013832660,832786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0014153,4960
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.002033,8880
CACHE_URL0.00931104,280262,144