Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.
[profiler]
Memory usage: real: 29884416, emalloc: 28807200
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.2116100
mage::app::init::system_config0.0030179,800262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00661341,624262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008911,7440
mage::app::init::stores0.043112,289,7282,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.020011,017,6081,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00724662,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0011684080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0013684080
mage::app::init_front_controller0.00981291,184262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002612,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00411142,9760
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241129,936262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4400
OBSERVER: blog0.0009147,8320
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00561245,248262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0009514080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0004274720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0010534080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0004295600
mage::dispatch::routers_match3.1085100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.035211,765,7762,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0021196,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0042298,632262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00681229,312262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01011827,7761,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00761215,1920
OBSERVER: log0.00741212,0880
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,7040
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index3.0693100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0023197,5120
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00432499,7040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00251164,4000
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00241161,3360
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0012186,0480
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0005122,1920
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.004316560
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.070614,032,3683,932,160
BLOCK: formkey0.00401246,696262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010594080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007594080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0007594080
BLOCK: root0.0013181,744262,144
BLOCK: head0.00161117,1600
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00101105,5360
BLOCK: global_notices0.0006157,200262,144
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0009172,0640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00711394,952524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00093418,2560
BLOCK: top_links0.0007153,6960
BLOCK: store_language0.0010183,1520
BLOCK: top.container0.0007160,168262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7360
BLOCK: global_messages0.00181115,1360
BLOCK: footer0.0009194,968262,144
BLOCK: core_profiler0.0007159,8080
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0023351,7920
BLOCK: catalog.topnav0.00481332,712262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,888262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00241263,592262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,1280
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00381291,608262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006156,7520
BLOCK: google_analytics0.0010176,9200
BLOCK: head_rss0.0012184,664262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00251164,0720
BLOCK: blog_tags0.0012376,608262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00161115,3120
BLOCK: livechat.chat0.00861328,520262,144
BLOCK: cms_page0.0016170,704262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101121,9280
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render2.9817100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006366640
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00422222,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.9677117,012,99218,087,936
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01321300,344262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00442023,0720
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018174,936262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00383414,6000
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00183418,2160
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01401319,456262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0023160,8240
frontend/lumeasomnului/default/template/cms/home.phtml2.8649116,144,71216,777,216
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00501227,320262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01641493245,5280
__EAV_LOAD_MODEL__0.3001234,830,7442,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00333156,2240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0073449284,7520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00139910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1196232,560,704262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001215924,3520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.105523495,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00583181,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.001316,5600
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0019243,5600
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0005244880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003244880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0456241,316,864524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.4937242,542,7367,864,320
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0039242160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.2082243,739,352786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1947243,673,272786,432
OBSERVER: tax0.007224258,088262,144
OBSERVER: inventory0.2128453,544,680786,432
OBSERVER: giftmessage0.00512474,0000
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003247,0480
OBSERVER: bundle_observer0.015024214,5280
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.055721417,920262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00082211,3200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00512195,3920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00042110,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.032821232,032262,144
OBSERVER: catalogrule0.031421232,912262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00082110,6880
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.1922217,588,4009,437,184
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.020421202,8240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00934351,9600
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.613221348,536262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.3991216,112,0088,912,896
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.40347146,856,3128,912,896
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.016321158,7360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00541527,568786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00042111,8240
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.012121120,3120
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02362111,7600
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.113521695,4320
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0012151,8880
locale/currency0.014433660,952786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0014153,4960
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.002033,8880
CACHE_URL0.00911104,5040