Saltele Lumea somnului

Informatii si comenzi telefonice la
0723039004
Program: Luni - Duminica 8-22
Au mai ramas:
9 ore si 27 de minute

pana la apusul soarelui.
[profiler]
Memory usage: real: 29884416, emalloc: 28660664
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.0749100
mage::app::init::system_config0.0028179,800262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00651341,624262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009511,7440
mage::app::init::stores0.043112,289,7362,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0009135,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.019811,017,5361,048,576
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00744652,3760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0011683840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0012684080
mage::app::init_front_controller0.00931291,288262,144
mage::app::init::config::section::stores_default0.002512,0960
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381143,0320
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241129,984262,144
OBSERVER: cms0.0005118,4240
OBSERVER: blog0.0009147,8160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00521245,168262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0008514160
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0004274640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0009534080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0004295600
mage::dispatch::routers_match2.9736100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.035211,765,8322,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0019196,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0039298,648262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00751229,328262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.01051827,7761,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00721215,1760
OBSERVER: log0.00701212,0720
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0011145,6880
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index2.9347100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0022197,5120
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00412499,7040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00251164,4240
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00241161,3600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0012186,0480
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0004122,1920
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.004216560
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.071514,032,4723,932,160
BLOCK: formkey0.00361246,696262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010594080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0008594080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0008594080
BLOCK: root0.0012181,744262,144
BLOCK: head0.00161117,1600
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041522,2720
BLOCK: after_body_start0.00101105,5360
BLOCK: global_notices0.0006157,208262,144
BLOCK: header0.0007166,1440
BLOCK: top.links0.0008172,0640
BLOCK: checkout_cart_link_custom0.0007163,6240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link_custom -> addCartLink0.00741395,024524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00103418,2560
BLOCK: top_links0.0008153,6960
BLOCK: store_language0.0011183,1520
BLOCK: top.container0.0008160,184262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0007161,7360
BLOCK: global_messages0.00191115,1360
BLOCK: footer0.0009194,968262,144
BLOCK: core_profiler0.0007159,8080
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021351,7920
BLOCK: catalog.topnav0.00511332,712262,144
BLOCK ACTION: left.permanent.callout0 -> setImgAlt0.0009145,864262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00251263,616262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006152,1440
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00371291,544262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0007156,7520
BLOCK: google_analytics0.0011176,9200
BLOCK: head_rss0.0013184,688262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00271164,0800
BLOCK: blog_tags0.0016376,584262,144
BLOCK: catalog.vertnav0.00151115,3120
BLOCK: livechat.chat0.00851328,568262,144
BLOCK: cms_page0.0014170,688262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00111121,9280
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render2.8473100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0005366640
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00392222,7920
frontend/lumeasomnului/default/template/page/2columns-left.phtml2.8334116,876,50417,825,792
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/head.phtml0.01251300,352262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00452023,0720
frontend/lumeasomnului/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0018174,936262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00353414,5920
OBSERVER: Innobyte_Lexicon0.00173418,2480
frontend/lumeasomnului/default/template/page/html/header.phtml0.01291319,368262,144
frontend/lumeasomnului/default/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.0021160,8240
frontend/lumeasomnului/default/template/cms/home.phtml2.7686116,019,09616,515,072
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.00521227,352262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.01791493245,5680
__EAV_LOAD_MODEL__0.2795234,830,4162,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.00343156,2400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0076449284,8800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00139910,6480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.1131232,557,520524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.001415924,3520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.097123498,480262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00533181,1040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.001016,5600
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017243,5600
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0004244880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0003244880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0396241,306,520262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.4830242,477,4007,340,032
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0036242160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.1915243,628,400786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.1789243,562,320786,432
OBSERVER: tax0.007224258,048262,144
OBSERVER: inventory0.1978453,433,864786,432
OBSERVER: giftmessage0.00472473,9840
CORE::create_object_of::Mage_GiftMessage_Model_Observer0.0003247,0480
OBSERVER: bundle_observer0.012524214,4800
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0003214720
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.050721417,944262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00042112,9920
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item0.00082211,3680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Option_Collection0.00472195,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00032110,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.027821231,664262,144
OBSERVER: catalogrule0.026421232,544262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Mysql4_Rule0.00072010,2320
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes2.1456217,462,0568,912,896
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.020721202,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute0.00974351,9840
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.617421348,600262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad1.3538215,992,1688,388,608
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts1.35997146,734,3928,388,608
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.013321158,7360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00541527,544786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.00042111,8400
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Mysql4_Stock_Item_Collection0.009621120,2080
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02002111,7600
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.113021688,8720
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0011151,9360
locale/currency0.014733660,656786,432
frontend/lumeasomnului/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.0015153,4480
frontend/lumeasomnului/default/template/callouts/left_col.phtml0.002133,8880
CACHE_URL0.0088194,336262,144